אמממ.... סליחה מראש... גלישה בטוחה - מאוד בטוחה - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמממ.... סליחה מראש... גלישה בטוחה - מאוד בטוחה

benyben

Recommended Posts

שלום.

רציתי לשאול: מהי הדרך הכי בטוחה לגלוש בסביבה עוינת ::) ?

אבל לא רק באתרי פורנוגרפיה, אלא גם באתרים עוינים ידועים - כמו אתרים שמספקים seriel, קודים, משחקים פרוצים, פירטיות, ושאר דברים כאלה.

השאלה שלי היא כזאת:

1. האם גלישה במערכת הפעלה עדיפה תמיד על גלישה באמצועת Windows?

2. האם גלישה במערכת הפעלה באמצעות Virtual Drive תספק את ההגנה הטובה עוד יותר?

3. האם גלישה באמצעות מערכת הפעלה קלת משקל הרצה על ה RAM בלבד (כמו puppy, למשל, או אפילו Ubunutu כאשר זאת רצה מהדיסק בלבד) עדיפה עוד יותר, ותהיה האפשרות המומלצת ביותר?

ההנחה שלי לגבי נקודה זאת, היא שכאשר גלישה תתבצע באתר זדוני כאשר המערכת הפעלה רצה מה , לא תתאפשר הדבקה של המחשב בנגיף או רוגלה, ואם זאת כן תתקיים, אזי היא תיעלם כליל כאשר המחשב יכובה (אי שמירת ה Session)?

האם אני צודק בהנחות אלה? המלצות או ההארות יתקבל בברכה

תודה!

[שאלה זאת תפורסם גם בפורום "רשתות ואינטרנט"]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו... ::)

נכנסתי לפה רק כי חשבתי שסוף סוף נפתח דיון מעניין, רק כדי לגלות שזה דיון כפול ומטומטם... :facepalm:

benyben, נגיד שהורדת crack מדפדפן מאובטח, שמריץ חוסם סקריפטים, פלאש, עוגיות ומה לא, שרץ במכונה וירטואלית, ע"ג הפצת מאובטחת שרצה מLIVECD, על מחשב אחר מהמחשב שלך, בלי הארדיסקים. עכשיו אתה מביא אותו למחשב שלך, למערכת הוינדוס הרגילה לגמרי שלך ופורץ איתו תוכנה. ועל הקובץ crack הזה ישב סוס טרויאני שמילא לך את המחשב ברוגלות ווירוסים. מה הואילו חכמים בתקנתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

רציתי לשאול: מהי הדרך הכי בטוחה לגלוש בסביבה עוינת ::) ?

כמו שנאמר מעלי - לא לגלוש.

אבל אם בכ"ז אתה לא מתאפק וחייב לראות חלקי גוף - תעשה את זה במכונה וירטואלית - רבע שעה להתקין - 3 דקות להעתיק את הקובץ - במידה ונדפס מעתיקים את הקובץ מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו... ::)

נכנסתי לפה רק כי חשבתי שסוף סוף נפתח דיון מעניין, רק כדי לגלות שזה דיון כפול ומטומטם... :facepalm:

benyben, נגיד שהורדת crack מדפדפן מאובטח, שמריץ חוסם סקריפטים, פלאש, עוגיות ומה לא, שרץ במכונה וירטואלית, ע"ג הפצת מאובטחת שרצה מLIVECD, על מחשב אחר מהמחשב שלך, בלי הארדיסקים. עכשיו אתה מביא אותו למחשב שלך, למערכת הוינדוס הרגילה לגמרי שלך ופורץ איתו תוכנה. ועל הקובץ crack הזה ישב סוס טרויאני שמילא לך את המחשב ברוגלות ווירוסים. מה הואילו חכמים בתקנתם?

קודם, סליחה על ה double post. טעות שלי (אני חדש פה - זה לא יקרה שוב).

דבר שני: איזה דביל אני! :silly: נכון. אכן, קובץ שגררתי איתי למכונה אחרת... נו... זה ברור.

לגבי המכונה הווירטואלית.... אהמממ... הה... מה זה? איך זה? איפה? מאין?

אשמח להסברים.

לגבי הערה של gabriel:

"תעשה את זה במכונה וירטואלית - רבע שעה להתקין - 3 דקות להעתיק את הקובץ - במידה ונדפס מעתיקים את הקובץ מחדש"

תוכל להסביר? ממש לא ברורה לי ההודעה שלך.

תודה

תודה רבה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://download.virtualbox.org/virtualbox/3.2.8/VirtualBox-3.2.8-64453-Win.exe

לאחר שאתה מתקין את החלונות בתוך המכונה הוירטואלית - אתה מעתיק את הקבצים בצד - כך שאם תדפוק את המערכת הוירטואלית

COPY PASTE יחזיר אותך למצ הקודם.

פשוט - יעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אם אין תוכנות 'לא אמינות' שבאות במגע ישיר אם האתר אתה מוגן

תוכנות לא אמינות :

אקספלורר

פלאש

ג'אווה

תוכנות אמינות :

פיררפוקס אם כל הפלאגים אם פוטנציאל לניצול מבוטלים

מערכת הפעלה לא באה במגע כזה ישיר אם האתר כך שנראה לי פחות קריטי. ועדיין אני ככלל לא סומך אל וינדוס כשהוא מחובר לאינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://download.virtualbox.org/virtualbox/3.2.8/VirtualBox-3.2.8-64453-Win.exe

לאחר שאתה מתקין את החלונות בתוך המכונה הוירטואלית - אתה מעתיק את הקבצים בצד - כך שאם תדפוק את המערכת הוירטואלית

COPY PASTE יחזיר אותך למצ הקודם.

פשוט - יעיל.

תודה על התשובות, אבל - מ-ה??? מה ז"א "מעתיק את הקבצים בצד"? מה זה בצד? ומה הכוונה שאם אדפוק את המערכת הווירטואלית אזי אעשה "העתק הדבק" והדבר יחזיר אותו למצב הקודם???

אני ממש מנסה להבין מה אתה אומר, ואני קורא את המשפט כבר 5 דקות. ללא הצלחה.

סלח לי על הבורות, או אי-ההבנה, אבל תוכל להסביר את עצמך?

זכור שאני ברמת החובבן.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכונה וירטואלית היא תוכנה שמדמה מחשב. כמו כל תוכנה ניתן לעשות בה file - save as (או פעולה דומה) ולשמור את הכול בקובץ חדש

אם הרסת את המחשב הוירטואלי אתה מוחק את הקובץ שנדפק ועושה פתח לקובץ הקודם שהיה תקין וממשיך מאותה נקודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכונה וירטואלית היא תוכנה שמדמה מחשב. כמו כל תוכנה ניתן לעשות בה file - save as (או פעולה דומה) ולשמור את הכול בקובץ חדש

אם הרסת את המחשב הוירטואלי אתה מוחק את הקובץ שנדפק ועושה פתח לקובץ הקודם שהיה תקין וממשיך מאותה נקודה

נכון

הקבצים נמצאים בתוך תיקיה על הדיסק קשיח (בדכ בין 2 ל3 קבצים בהתאם לתוכנה) - את הקבצים האלו אתה מעתיק הצידה

ברגע שהמכונה הוירטואלית נדפקת או סתם לא בא לך עליה - אתה פשוט מעתיק את הקבצים מהמיקום הזמני שלהם

כל טוב

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון

הקבצים נמצאים בתוך תיקיה על הדיסק קשיח (בדכ בין 2 ל3 קבצים בהתאם לתוכנה) - את הקבצים האלו אתה מעתיק הצידה

ברגע שהמכונה הוירטואלית נדפקת או סתם לא בא לך עליה - אתה פשוט מעתיק את הקבצים מהמיקום הזמני שלהם

כל טוב

גבריאל

גבריאל, תודה רבה - ולפני שאתה מתחיל לתלוש שיערות בשל העצבים שאני מביא לך, סלח לי אם אשאל גם את זאת:

מעתיק את הקבצים מהמיקום הזמני שלהם לשם מה? מה הפעולה הזאת נותנת לי? וכשאתה אומר מעתיק, אזי מעתיק לאן?

אני מתנצל על שאני "מביא לך את הסעיף", אבל באמת אני רוצה ללמוד את העניין.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעולה הזו נקראית בשפה מקצועית יותר snapshot.

אתה בעצם עושה "צילום" של המכונה הוירטואלית ושומר אותו איפה שבא לך (על דיסק, איפשהו בדיסק הקשיח, והיד נטויה..)

כשאתה רוצה להעלות את הצילום שעשית בחזרה למכונה אתה משתמש בIMPORT (תלוי בתוכנה שדרכה מתבצעת הוירטואליזציה - XEN, VMWARE, OPENVZ ועוד..)

השיטה שהציעו לך כאן (להעתיק את הקבצים) זה "עבודה ערבית", אבל אמורה לעבוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...