מחפש קוד מקור לתוכנת langover - הופכת אנגלית לעברית - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש קוד מקור לתוכנת langover - הופכת אנגלית לעברית

smoker09

Recommended Posts

אשמח לעזרתכם במציאת קוד מקור לתוכנה הזו - כל מה שאני צריך זה לסמן או לעבור על String של אותיות בעברית ולהפוך אותם לאנגלית - וכן להפך.

בתוכנת langover ישנה אפשרות כזו , ואף ישנה אפשרות להוריד sdk מהאתר שלהם - אבל אני לא מצליח להבין מאיפה לקחת את קוד המקור לפונקציה זו..

אשמח אם תעזרו לי למצוא משהו דומה או את קוד המקור בעצמו.

תודה רבה והמשך יום טוב לכולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לעזרתכם במציאת קוד מקור לתוכנה הזו - כל מה שאני צריך זה לסמן או לעבור על String של אותיות בעברית ולהפוך אותם לאנגלית - וכן להפך.

בתוכנת langover ישנה אפשרות כזו , ואף ישנה אפשרות להוריד sdk מהאתר שלהם - אבל אני לא מצליח להבין מאיפה לקחת את קוד המקור לפונקציה זו..

אשמח אם תעזרו לי למצוא משהו דומה או את קוד המקור בעצמו.

תודה רבה והמשך יום טוב לכולכם.

אתה מתכוון SERIAL NUMBER? כי אם אתה רוצה אחד אז או שתקנה את זה, או שתחפש תוכנה פירטיט של זה - כי מקורי אף אחד לא יביא לך בגלל שזה כמו להביא לך את הסכום שעולה התוכנה :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון SERIAL NUMBER? כי אם אתה רוצה אחד אז או שתקנה את זה, או שתחפש תוכנה פירטיט של זה - כי מקורי אף אחד לא יביא לך בגלל שזה כמו להביא לך את הסכום שעולה התוכנה :/

אני מתכוון ממש את קוד המקור - ז"א שורות הקוד שהופכות את העברית לאנגלית - ולהפך. אין לי שום עניין בפריצה של התוכנה...אם הם משחררים sdk זה אומר שהם רוצים בפיתוח התוכנה מצד משתמשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך אתה יכול להשיג את קוד המקור. אבל כתבתי פעם תוכנה כזו.

בעיקרון משתמשים (גם הם השתמשו) בפונקציות של Win32API שמתקשרות עם ה- Clipboard של .

הם מסמנים את ה-Text מעתיקים אותו ל- Clipboard, עורכים אותו שם, ומדביקים בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכנן להשתמש בווינדוס לביצוע הפעולה האמורה. רק בקוד java פשוט או בשפה אחרת...

אשמח אם תשתפו אותי בקוד פשוט להחלפת עברית באנגלית - משהו כמו - אם אני אקבל "א" כקלט - הקוד ידפיס לי "t".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שזה יעבוד על כל טקסט בכל מקום ב- אתה חייב להשתמש ב- Win32API.

אם אתה סתם רוצה את זה בתוך תוכנה אז את עושה קוד פשוט מאוד שעובר על אות אות ב- String ומחליף את האות למקבילה שלה בשפה השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרך יותר פשוטה מלהחזיק מבנה כלשהו (נניח מערך או map) שממפה כל אות בעברית לאות באנגלית, ואז פשוט להשתמש בו לתרגם את המחרוזת.

זה מה שחשבתי לעצמי,וזה הכי קל ופשוט , השאלה אם זה הכי יעיל - זאת השאלה הגדולה... ואם לא , אולי יש אלגוריתם שמייעל את הדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לייעל.... איך? אתה בכל זאת צריך לעבור על הטקסט אות-אות ולתרגם. הדבר היחיד שאפשר לייעל הוא איך להחזיק את ה"מילון" שמתרגם.

לייעל מבחינת המעבר על המערכים שמחזיקים את ה"מילונים" , או להחזיק את ה"מילונים" בצורה אחרת בעלת אופציה למעבר מהיר יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...