הופיעו כתמים שחורים על מסך Dell 2209WA - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הופיעו כתמים שחורים על מסך Dell 2209WA

lev-27

Recommended Posts

לאחרונה הופיעו כתמים שחורים על המסך בחלק העליון קרוב למסגרת. בהתחלה הופיעו נקודות קטנות אבל בזמן האחרון הן הולכות וגדלות. אני לא יודע אם שווה לממש אחריות.

ניתן להבחין בכתמים בקלות על רקעים אפורים. השתמשתי ב-Dead Buddy.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

נראה כמו לחות...

שווה לממש אחריות.

אם זה לא מפריע לך כרגע, אתה יכול כמובן לחכות עד שזה יהיה יותר חמור.

זה נגרם מלחות? אם כן אז בטח עדיף שלא להשים כוסות חמות שמוציאות אדים ליד המחשב (קפה/תה וכו')

לאנשים שחוו את זה - האם אתם שמים קפה/תה ליד המסך של המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

סוף סיפור: טוב לא התקשרתי ביום ראשון כמו שהבטחתי :) חיכיתי עד שהבעיה תהיה קצת יותר חמורה ואז התקשרתי. יום אחד הגעתי למוקד הודעות ששמר את ההודעה שלי אבל לא חזרו אלי משום מה... :nixweiss: למחרת התקשרתי שוב ודיברתי עם המוקדנים עצמם. היום (יום אחרי שדיברתי איתם) הגיע טכנאי והחליף את המסך בלי לשאול שאלות. החליף לדגם U2212HM שלפי ההבנה שלי הינו דגם ההמשך של ה2209WA, גם הוא עם פאנל רק עם תאורת LED במקום LCD שאמורה לחסוך אנרגיה ולהאיר בצורה יותר טובה (נראה נכון בנתיים) ומבנה המסך שהינו הרבה יותר דק ויותר אלגנטי. החסרון היחיד מבחינתי הינו ה-Aspec Ratio שהינו 16:9 במקום 16:10, כאשר הגודל שלו הוא 21.5 אינצ' לעומת ה 22 של ה2209. זה קצת יותר קטן...אבל חפיף, מסך חדש... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי היו 2 פסים צהובים, ארה כמה פוסטים למטה. כנראה שהסדרה הזאת בעייתית נורא כי יש כאן 4 אנשים עם מסך דפוק בהפרש של 9-10 פוסטים.

בכל מקרה גם אני קיבלתי את אותו המסך, מחודש (יש מדבקה למטה). מצאת דרייברים? כי אני לא מצאתי, גם באתר שלהם.

ולגבי הרזולוציה, אין אפשרות לראות ברזולוציה קצת יותר נמוכה? האייקונים נהיו כל כך קטנים אני בקושי רואה אותם... הרזולוציות הקרובות לא מתאימות הן חותכות לי חלק מהמסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי בדיוק אותם כתמים, בדיוק באותו מסך.

גם אצלי הגיעו והחליפו בלי שאלות למסך חדש.

אגב, כשעשיתי עכשיו חיפוש כדי לנסות למצוא את הדיון הקודם שלי, ראיתי שאני ואתה לא היחידים וזה קרה לעוד דיי הרבה אנשים... נו מילא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...