בעיה חמורה עם הקירור של ה-VDDC ב-GPU. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חמורה עם הקירור של ה-VDDC ב-GPU.

J S Bach

Recommended Posts

עריכה:

החלפתי לאחד טיפה יותר גדול ושמתי משחה טרמית איכותית והטמפ' יציבות על 102-106 מעל' [עם OCCT].

השאלה היא האם זה בסדר או שבכל זאת כדאי לקנות עוד יותר איכותי [פלטות נחושת]?

לאיזו טמפ' אני אמור להביא את זה? 80?

*במנוחה זה יושב על ה-50.

ובקרייסיס על הגדרות מקסימליות בלי AA בDX10 על 1050*1680 כשהכ.מסך עובד על 98% הטמפ' של הVDDC עומדת על 86-87.

הנה של הטמפ' במנוחה לפני החלפת הקירור על גבי ה-VDDC:

f_jrv6erlm_4513639.png

זה מה שקורה במאמץ של OCCT ברזולוצית מבחן של 1280*1024 לפני החלפת הקירור על גבי ה-VDDC [שימו לב לטמפ' המפחידות של ה-VDDC]:

f_kco2l7dnm_9e3e87a.png

מה עם להחליף את הקירור שלהם בזה:

http://www.sidewindercomputers.com/enbmfocobgar.html

ולשים MX-2 בתור דבק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לא זה לא מתאים ביכלל , כי אתה צריך את פלטת הקירור הארוכה ל4 הזיכרונות שהיא נמוכה בחלק של צינורות הפיפליין, גף קירור ארוך יותר יתנגש בצינורות ולא יתן לך להדק גוך הקירור לGPU.

אתה חייב את הפדים הדביקים של קירור הגשר הצפוני,תבקש יפה מכל חנות גדולה, KSP, איבורי , פנדה מחשבים וכל חנות קרובה לבית , מניסיון תמיד יש להם לוחות כאלו. ברגע שתשיג את זה, יש לחתוך 4 מלבנים קטנים בגודל של כל , להצמיד לזיכרון את כל 4 הפדים ואז להצמיד חזק את פלטת הקירור הארוכה למשך חצי דגקה, זה מה שאני עשיתי לכרטיס , עד עכשיו תודה לאל זה צמוד.

אני מקווה מאוד שאתה לא מפעיל OCCT ללא הקירור לזיכרונות , זה מקצר את החיים לזכרונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבלבל פה בין הדברים. עד הקירור לזיכרונות הסתדרתי [הורדתי את השכבה העליונה של הדבר עם אצטון ואז הוא הרבה יותר חזק].

הבעיה היא עם הקירור של ה-VDDC [שאשמח לדעת מה זה בדיוק...] שמגיע ל130 מעלות סלציוס [ונראה לי היה ממשיך לעלות אם לא הייתי מפסיק את הבדיקה].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבלבל פה בין הדברים. עד הקירור לזיכרונות הסתדרתי [הורדתי את השכבה העליונה של הדבר עם אצטון ואז הוא הרבה יותר חזק].

הבעיה היא עם הקירור של ה-VDDC [שאשמח לדעת מה זה בדיוק...] שמגיע ל130 מעלות סלציוס [ונראה לי היה ממשיך לעלות אם לא הייתי מפסיק את הבדיקה].

אני לא מבין איך הצמדתה את הקירור הארוך ללא שום פד או דבק?אני יודע שיש גם קירורים לרכיביי המתח(החלקים עם ה3 רגליים) זה אמור להספיק לקירור טוב, אני חיברתי את כבל המתח של גוף הקירור ישירות לספק(12 וולט) יש לך מתאם כזה, זה עובד יותר טוב מאשר חיבור ללוח של כרטיס המסך , תבדוק טמפרטורות כך. רק שתדע שבדיקת OCCT ממש אבל ממש מחממת את הכרטיס מוגזם , כל מישחק כבד לא מגיע לרמות מוגזמות כאלו, לכן לא מומלץ להפעיל OCCT הרבה , זה מיותר,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי רק שכבה דקה מהדבק,לא את כולו.

ובקשר לבעיה שיש לי, ראיתי שהיא קורה להרבה אנשים שלא משתמשים בקירור המקורי.

יש למישהו מושג איפה אפשר למצוא את הקירור הזה בארץ:

http://www.sidewindercomputers.com/enbmfocobgar.html

או זה [אבל לא נראה לי שהוא יתאים, הוא גבוה מדי לדעתי]:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPII.dll?ViewItem&item=350359464462

עריכה:

החלפתי לאחד טיפה יותר גדול ושמתי משחה טרמית איכותית והטמפ' יציבות על 102-106 מעל' [עם OCCT].

השאלה היא האם זה בסדר או שבכל זאת כדאי לקנות עוד יותר איכותי [פלטות נחושת]?

לאיזו טמפ' אני אמור להביא את זה? 80?

*במנוחה זה יושב על ה-50.

ובקרייסיס על הגדרות מקסימליות בלי AA בDX10 על 1050*1680 כשהכ.מסך עובד על 98% הטמפ' של הVDDC עומדת על 86-87.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי לכ.מסך כולו, ועכשיו פשוט שיניתי משהו קטן בקירור של הVDDC [שמתי גוף טיפה יותר גדול וחיברתי אותו בעזרת משחה טרמית ושתי טיפות קטנטנות בצדדים].

אני פשוט צריך לדעת מה הטמפ' הבריאה/בטוחה בשבילהם.

גם במאמץ הכ.מסך מקבל 50+ אמפר, זה בסדר/נורמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...