ייצור טביעות אצבעות מלאכותיות עבור קורא טביעות אצבעות בעבודה - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייצור טביעות אצבעות מלאכותיות עבור קורא טביעות אצבעות בעבודה

dan79

Recommended Posts

הוויתור על סודיות רפואית ,היא דרישה חצופה מאין כמותה ובלתי חוקתית.

תאר לך שלבוס נודע שאתה חולה באיידס או שאישתך עברה 4 הפלות או שיש לך בעיות רפואיות רגישות אחרות.

לא יעלה בכלל יעלה הדעת שלמעסיק פרטי יהיה גישה למידע שכזה ,שמיטבעו הוא חסוי.

להחזיק במידע שכזה משמעותו האמיתית היא פשוט לאחוז גם לאחוז בגרונו של העובד וגם

בביצים שלו .

לתחמן פוליגרף זה אחד הדברים שיותר קל לעשות.

לא מעט חיילים ביחידות מסויימות עוברים הכשרה איך לעשות זאת במקרה של נפילה בשבי...

למיטב הבנתי השיטה שאני מיתכוון לישם ,מאפשרת העברת חום גוף ודופק.

מזה מספר שנים מכל אחד שמעוכב לחקירה בתחנת המשטרה נלקחים טביעות אצבעות ודגימת DNA

+ צילום ביומטרי והנתונים מוזנים ל- DATA BASE המישטרתי .

אגב ,פעולה זאת הינה בלתי חוקית וחורגת מהמותר לה ,

אבל זה בסך הכול עוד דבר אחד מני רבים שהמשטרה עושה בניגוד לחוק ברפובליקת הבננות שלנו.

מניין לך הביטחון שבסופו של דבר אכן יוקם מאגר ביומטרי לכלל תושבי המדינה ???

ככול הידוע לי הצעת החוק בעניין לא אושרה בכנסת.

דן, אתה חי בסרט.

המאגר היומטרי "יוקם" לא יודע מה הולך עם ה-DNA אבל אני עובד על פרוייקט הAFIS של המשטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דן, אתה חי בסרט.

המאגר היומטרי "יוקם" לא יודע מה הולך עם ה-DNA אבל אני עובד על פרוייקט הAFIS של המשטרה.

מי שחי בסרט ,

וסרט גרוע יש לומר , זה אתה .

המאגר הביומטרי הכללי ,לא יוקם.

גם אם הוא יאושר בסופו של דבר( מה שכרגע לא נראה באופק) על-ידי חברי כנסת מושחתים ,מקבלי "מעטפות" כמו מאיר שטרית

בסופו של דבר הוא יחסם בבג"צ ,בדיוק כמו שקרה עם בית הכלא הפרטי שהקים לב לבייב

KEEP ON DREAMING

מפני שבקרוב אתה תצטרך לחפש עבודה חדשה .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי במספר קשיים טכניים.

אולם נראה לי שאני אתגבר עליהם בסופו של דבר.

מעניין האם אותו ציוד שמשמש להסרת קעקועים (גם קעקועים עמוקים )

יכול לשמש להסרה של טביעות אצבעות לתמיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שבדקתי טביעות אצבע לא היו עשויות מדיו.

קעקועים בעיקר המורכבים שבהם זה לא רק למרוח דיו על העור .....

מדובר בעיקר בהחדרה תת-עורית של חומרי צבע.

יתכן שגם שימוש בלייזר דוגמת אלו שיש אצל קוסמיטיקאיות להסרת פגמים בעור,

יספיק כדי לטשטש במידה מספקת את הרכסים שמרכיבים את טביעות האצבעות,

לפחות לתקופה ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קעקועים בעיקר המורכבים שבהם זה לא רק למרוח דיו על העור .....

מדובר בעיקר בהחדרה תת-עורית של חומרי צבע.

יתכן שגם שימוש בלייזר דוגמת אלו שיש אצל קוסמיטיקאיות להסרת פגמים בעור,

יספיק כדי לטשטש במידה מספקת את הרכסים שמרכיבים את טביעות האצבעות,

לפחות לתקופה ארוכה.

אמבט חומצה וקפיצת ראש יפתרו את כל הבעיות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר למחוק טביעות אצבע דיי בקלות(רק תצטרך איזה 20 ימי מחלה או לחילופין אצבע פעם בחודש)

קח משטח חם מאוד(מחבת רותח עם שמן או מגהץ או לא יודע מה) ותעביר על בסיס טביעת האצבע ותחכה עד שתרגיש צריבה(כ5-10 שניות)

זהו יותר לא יהיו לך שום טביעות אצבעות בעשור הקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמבט חומצה וקפיצת ראש יפתרו את כל הבעיות שלך.

זיג הייל גם לך …

פשיסט קטן….

שאני אכנס עכשיו תכף ומייד לתוך הקרימטריום ,או אחר כך?

כן ,כן שפוך שפוך עלי את הדלק ועשה ממני סבון למופת …….

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיג הייל גם לך …

פשיסט קטן….

שאני אכנס עכשיו תכף ומייד לתוך הקרימטריום ,או אחר כך?

כן ,כן שפוך שפוך עלי את הדלק ועשה ממני סבון למופת …….

כל פעם שאני חושב שהחיים שלי חרא, אתה גורם לי להבין שהמצב יכול להיות הרבה יותר גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן, למה ללכת עם הראש בקיר, תסרב ואם הוא יאיים בפיטורים תאיים בתביעה.

שוב על מה בדיוק? לא שאני מאמין לרגע שדן בכלל בסיטואציה הזאתי, אבל בוא נקח שניה, הרבה מתקני אבטחת המידע(בעיקר בשוק הביטוח והPCI) דורשים אימות 2FA כאשר אחד מפקטורי הזיהוי הוא ביומטרי(בצה"ל לדוגמא גישה לרשת האדומה נעשה בעזרת כרטיס חכם עם קורא טביעות אצבע).

עכשיו יש לך מצב שחברת ביטוח חייבת "זיהוי ביומטרי" בשביל לעמוד בתקן, ועובד לא רוצה לעשות זאת.

זה נראה לך הגיוני שהוא יכול לתבוע את החברה? במקרה הטוב ביותר הוא יכול להתפטר עם זכאות לפיצויים, ומעבר לזה שאין שום הפרה של החוק במה שהחברה דורשת. או בוא נקח חברת שמירה, אתה באמת רוצה להגיד לי שאתה מעדיף ששומרים שמקבלים רשיון לנשק יקבלו זאת מבלי בדיקה של רקע פלילי או בדיקת היסטוריה רפואית(מחלות נפש וכו')?

בסופו של דבר חברה משקיעה בעובד המון כסף, אתה יכול לתבוע גם חברה שלא תרצה לקחת חולה סרטן כרוני לעבודה, אבל השאלה היא למה שבכלל תזכה? אתה באמת חושב שחברה צריכה לקחת עובד שנשארו לו נגיד שנתיים לחיות ששני שליש מהם הוא יבלה בבתי חולים?

לדעתי לחברה יש זכות לדעת כל דבר היכול להשפיע על איכות העובדים שלה, בסופו של דבר הרבה מהחוקים פועלים לרעת העובד, ככל שהסיכון של החברה גדול יותר כתוצאה מחוסר וודאות ככה "הפיצוי" לעובד קרי משכורת ותנאים יהיו רעים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין קבלת רשיון נשק וגישה לחומרים מסווגים לבין מעסיק שמפחד שעובד יעביר כרטיס בשם מישהו אחר.

פיטורין בגין סירוב למתן טביעת אצבע ביומטרית - זכויות עובדים

שוב לא אמרתי שאי אפשר לקבל פיצויים, אבל שוב זה גם זכותו של המעסיק, בסופו של דבר המעסיק מפסיד כסף כאשר העובדים מרמים אותו, אם הוא לא יכול לוודא שהם באמת עובדים את השעות שלהם אז הוא מגלגל את עלות הסיכון על גבי עלות תנאי העסקה של העובד.

בגלל זה אמרתי שבמקרה הטוב ביותר אפשר להתפטר ולקבל פיצויים, אבל לתבוע את המעסיק ולקבל כסף נוסף? טחחח על מה?

בנוסף לזה פוטרים את 99% מהבעיות האלה ע"י העברת המאגר ממקום מרכזי למבוזר, לדוגמא כרטיס חכם שמשמש גם ככרטיס עובד שבו נשמרת טביעת האצבע של העובד, בשביל גישה לכרטיס לצרכים כגון הזדהות מול מערכת ממוחשבת יש להעביר את טביעת האצבע כאשר האימות מתבצע בכרטיס עצמו בלבד. כאן אין הפרה של חוק הגנת הפרט כיוון שאין מאגר מידע מרכזי והמעביד לא שומר את טביעת האצבע אצלו כלל וכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...