איך הראוטר LinkSys WRT54GL עם חיבור כבלים? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הראוטר LinkSys WRT54GL עם חיבור כבלים?

asi1998

Recommended Posts

קניתי את הראוטר הזה היום והמוכר אמר לי שהוא לא משו עם כבלים ויש ניתוקים.

אבל לאחר הרבה ביקורות טובות באתרים קניתי אותו, האם עשיתי בחירה טובה?

עוד משו, ראיתי שהוא לא תקן n האם זה משמעותי לעתיד? עדיין לא פתחתי תקופסא ואני יכול להחליף אותו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעולה במיוחד לחוביי המודינג (אי אפשר לתאר מה אפשר לעשות עם הנתב הזה )

אבל יחסית להיות לא ממשד ממליץ על הנתב יש נתבים טובים יותר ,חזקים יותר ,וכמובן יפים יותר :lol:

לדוג' הDIR-615

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעולה במיוחד לחוביי המודינג (אי אפשר לתאר מה אפשר לעשות עם הנתב הזה )

אבל יחסית להיות לא ממשד ממליץ על הנתב יש נתבים טובים יותר ,חזקים יותר ,וכמובן יפים יותר :lol:

לדוג' הDIR-615

לא יודע מה זה הנתב שהראית לי..

אתה חושב שעשיתי בחירה שגויה עם הנתב? כי אמרו לי שהוא ממש מצוין. אני משחק הרבה במשחקי רשת בps3 ויש לי עוד .

האם הוא יעשה תעבודה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מצוין לזמנים ההם ,אבל להיום הוא פשוט כבר לא זה . הגיעה הזמן שהוא יפנה את הזירה ויתן את המקום לנתבים "קצת יותר " עדכניים ומתקדמים

הDIR-615 הוא רק דוג',יש גם את ה941 של TP LINK נתבים מעולים שעולים כמו הנתב שלך .

עוד דבר הדרך היחידה שבא תצליח להתחבר בL2TP ועוד עם 12 מגה ,היא רק בעזרת קושחת TOMATO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מצוין לזמנים ההם ,אבל להיום הוא פשוט כבר לא זה . הגיעה הזמן שהוא יפנה את הזירה ויתן את המקום לנתבים "קצת יותר " עדכניים ומתקדמים

הDIR-615 הוא רק דוג',יש גם את ה941 של TP LINK נתבים מעולים שעולים כמו הנתב שלך .

עוד דבר הדרך היחידה שבא תצליח להתחבר בL2TP ועוד עם 12 מגה ,היא רק בעזרת קושחת TOMATO

בואנה איך ביאסת אותי..

הייתי בטוח זה מצוין. אין לי 12 מגה יש לי 5 מגה. מאיפה אני מביא תקושחה הזאת? מהאתר הרשמי? כי ראיתי שם עדכון אבל לא רשום עליו tomato

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על קושחה צד ג' לראוטר...

לגביו, אני יושב איתו בעצמי

אז אני צריך להוריד אותה בנוסף לעדכון פיירמוור הרגיל?

ואיך אתה מרוצה מהראוטר? האם גם בזמנים של היום הוא נחשב טוב? (לא מעניין אותי תקן n ולהחליף כרטיסי אני הגולש הפשוט מה שנקרא.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הTOMATO בא במקום הפיירמוור הרגיל/רשמי

אני מרוצה ממנו, עושה כל מה שאני צריך ובחיים עוד לא עבר ריסט משום סיבה שהיא (חוץ מכיבוי תקופתי כשאני לא בבית ליותר משבוע)

סליחה על ההטרדה אבל יש לך אולי מדריך שיוכל לעזור לי להגדיר את הראוטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אנשים אני לא יודע מה לעשות עם הראוטר.. האם כדאי להחזיר אותו או להשאיר אותו?

אני מדבר עקב כך שאמרו לי שהוא גרוע עם כבלים ואני יסבול מניתוקים..

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...