שאלה למבינים בבירות - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה למבינים בבירות

Fighter

Recommended Posts

אני ידוע כחובב בירה (כ-5 ליטר בשבוע ודי מגוון) - מי שרואה אותי מיד שם לב לכרס הבירה (תופעת לוואי מעצבנת אך נסבלת)

להלן רשימת הבירות האהובות עלי - לאו דווקא בסדר מסוים - אני כל הזמן מנסה דברים חדשים

dancing camel - ישראלית מצויינת!

london pride - בריטית

kruchovitze - צ'כית (גם הבהירה וגם הכהה - שוות)

honey dew - בריטית

duvel - בלגית

McEwan - סקוטית

krombacher -גרמנית

hoegaarden- בלגית

Kriek - בלגית

Budweiser - הצ'כית (גם הבהירה וגם הכהה - את האמריקאית אני פשוט לא סובל)

נ.ב. אני גם לא סובל גינס (ובכלל STOUT) - אבל בכל זאת כשטיילתי באירלנד לא פיספסתי ביקור במפעל - מדהים.

שתו בהנאה :alcoholic: - וגם באחריות - אם שותים (יותר מכוס) לא נוהגים.

גבריאל

פשש.. ריספקט על הרשימה.

מסכן הכבד...

אני רוצה להוסיף את:

בישוף- בירת חיטה לא מסוננת (בסגנון של וינשטפן)

מקשופ- בירה בלגית כהה

ויש עוד כל מיני סוגים שאני לא מצליח להזכר בשמות שלהם, אבל- אם מישהו מכיר, יש איזה בירה של קאסטיל, לא הדובדבנים- בירה כהה ומתוקה מאוד, עם איזה 11% אלכוהול... שכחתי את השם שלה, אבל זה הבירה היחידה שהפילה אותי מהרגליים (במובן הישיר של הביטוי).

לגבי הגמברינוס שמישהו הזכיר פה בתור "גברינוס"- אחלה פאב בסגנון מזרח ארופאי (בירות ובשר במנות כמו שמנות צריכות להראות :)) באצ'דוד.

ולגבי באר שבע- המצב שם עד כדי כך התדרדר ב-3 שנים האחרונות שאי אפשר למצוא שם פאב טוב?! יש (או לפחות היה) את הפאבלו, קוקה, מנגה (לא פאב אבל אני זוכר שהיו שם בירות לא רעות), סנגם (שנסגר ונפתח עם שם אחר אאל"ט) וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש פאבלו, יש קוקה, יש מנגה... כולם חביבים... אבל אף אחד מהם לא ממש עונה להגדרה של פאב באמת טוב. בטח לא מבחינת המבחר.

אולי אני מפונק, אבל פאב שהאוכל הכי מתוחכם שיש בו זה צ'יפס או 'צלחת גבינות' (בולגרית, זיתים ועגבניה/מלפפון ::)) רחוק מלספק אותי.

וגם מבחינת שתיה, הכי פשוטים שיש, כמו שאמרתי קודם - יש גינס, איזה לף, הוגארדן. סבבה, 2-3 בירות סבירות בכל פאב, לא יותר.

המנגה, שהוא לכאורה פאב עם אוכל טוב, הוא גם בדיחה. האוכל בינוני-מינוס. ותמיד 'בדיוק נגמר' חצי מהתפריט. לפחות משדרים ליגת אלופות על מסך ענקי בחוץ.

בקוקה יש כמה מנות סבבה, אבל זה גם משהו שנמאס ממנו אחרי 3 פעמים, הרי זה לא כאילו יש הרבה לאן לצאת, די מהר אתה ממצה את התפריט.

בקיצור אפשר לצאת בב"ש, אבל זה לא רמה לעומת מה שאפשר למצוא במרכז, לא קרוב. אני אפילו לא מדבר על ת"א - גם באשדוד ורחובות יש פאבים שעולים בכמה רמות על מה שהולך בב"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי טבריה היא עיר תיירות ונופש גדולה?

מאז שראש העיר אמר את זה לפני איזה 30 שנה...

והיא באמת עיר תיירות גדולה... לערסים ושות' שמתלהבים מוודקה זולה ודמוי רדבול עוד יותר זול...

אגב, בביקור היחד שלי בטמפלארז באר, שמתגאה במבחר בירות גדול- נורא התאכזבתי שכמעט כל מה שיש להם זה מבקבוק ומעט מאוד חביות... פשוט מעפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכן הכבד...

נכון - אבל אחרי שהפסקתי לעשן (3 חפיסות ביום של קאמל - 13 שנה) ולאכול שווארמות על ימין ועל שמאל - ונשארתי עם 5 ליטר פלוס מינוס בשבוע

החיים שלי הרבה יותר בריאים.

אני רוצה לראות את הילד שלי גדל - לא להיות מחבר למכונה - לכן גם בכמות האלכוהול קיצצתי (פעם זה היה פי 2)

אני רק אציין שבמרבית מדינות אירופה שתיה של 5 ליטר בשבוע בירה זה לא חריג (אני מתייחס במיוחד לצ'כיה, גרמניה, בלגיה, אנגליה ואירלנד)

אצלם יש תרבות שתיה מכובדת - שותים להנאה אך לא לשוכרה (וגם אם כן בלי הגזמה ולא נוהגים אחכ - שזה מה שבארץ לצערי לא תופס)

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שראש העיר אמר את זה לפני איזה 30 שנה...

והיא באמת עיר תיירות גדולה... לערסים ושות' שמתלהבים מוודקה זולה ודמוי רדבול עוד יותר זול...

אגב, בביקור היחד שלי בטמפלארז באר, שמתגאה במבחר בירות גדול- נורא התאכזבתי שכמעט כל מה שיש להם זה מבקבוק ומעט מאוד חביות... פשוט מעפן.

ועדיין, המבחר נדיר מאוד לפאב בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...