שלום יש לי בעיה בכונן דיסקים לא מבין איך מתקנים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום יש לי בעיה בכונן דיסקים לא מבין איך מתקנים

ROBE

Recommended Posts

שבת שלום לכולם

אז ככה עד אתמול הייתי צורב קבצים +סרטים בכונן הדיסקים והכל היה טוב ,היום משום מה כל דיסק שאני מכניס לכונן ואני נכנס למאפיינים מופיע לי שיש אפס מקום פנוי ,ואפס שטח בשימוש .זוהי חבילה של 50 דיסקים והגעתי כמעט לסוף .

כשאני מכניס דיסק רגיל של 700 מ"ג הכל בסיידר ואני מצליח לצרוב .

הבעיה רק עם דיסק 4.7 G

אני מקווה שפירסמתי את ההודעה במקום הנכון ,ואים כן אשמח לקבל עזרתכם

תודה רובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ כשכונן תקליטורים מפסיק לעבוד כשורה עם מדיות אך עובד בצורה תקינה עם מדיות CD - הדבר אומר שהכונן כבר עשה את שלו. לדיודת הלייזר יש אורך חיים קצר יחסית (כמובן תלוי בתדירות השימוש) וזה הגיוני שתהיה בעיה קודם עם כי שם צפיפות המידע גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים

לצערי הרב בפזיזותי אצתי רצתי לקנות צורב חדש של הייתי משוכנע שזה יעבוד לצערי הרב הבעיה מתרחשת גם בצורב החדש .החלפתי מדייה אחרת אך שוב הבעיה .

כמו כן ניסיתי כמה מדיות צריבה רגילה לא והכל בסיידר אשמח לקבל עזרתכם ייתכן שמדובר בבעיה במערכת .

בכל מקרה כמו תמיד תודה רבה לכל העוזירם מצורפת תמונה

רובי

128084703831.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה כבלים אחרים (חשמל ומידע)

תנסה עם תוכנת צריבה אחרת

תבדוק את הצורב במערכת אחרת

אגב- רשמת שהמדיות אינן מזוהות כמו שצריך וסיפקת תמונה מהדפדפן של , אולם לא ציינת אם ניסית בפועל לצרוב עם תוכנה חיצונית או לבדוק את המדיה בתוכנה שכזו.

מלבד הבעיה עצמה-

מי זה "אתם צודקים"? אני היחיד שהעלה את האפשרות שהצורב דפוק ואני רק הצבעתי על אפשרות ולא הצעתי שתוותר על הכונן ושתקנה חדש. לא היית צריך למהר ולקנות צורב חדש לפני שנתת לאנשים הזדמנות לעזור בפתרון הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח קודם תודה על תגובתך שנית אני חלילה לא מאשים איש בקניית צורב חדש .

ניסיתי את רוב האופציות שהצעת ידידי וכלום לא עוזר ייתכן שישנה בעיה במערכת עצמה בכל מקרה זה כבר מעבר להבנתי אקח את המחשב למעבדה עדיין בגדר האחריות

תודה רבה לך על עזרתך

[רובי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...