YNET: מתי ידע נתניהו, ומדוע חגג: יש עניין ציבורי? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

YNET: מתי ידע נתניהו, ומדוע חגג: יש עניין ציבורי?

Kalen

דעתכם על הסקר של YNET:  

902 הצבעות

1. 1. דעתכם על הסקר של YNET:

• סקר לגיטימי
    • סקר מוטה המנסה לעשות עניין משום דבר

Recommended Posts

מה עוד אפשר לרצות מהאתר הזה?

מיום ליום התחרות בין ידיעות אחרונות(YNET) לבין עיתון בילאדי (הארץ)מתחזקת.

הם מתחרים בינהם מי יותר מתאים להיות בטאון החמאס. ולחתור תחת מדינת , ממשלתה וקיומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן התדרדרתם? יש לילד יומולדת, תנו לו לחגוג בשקט. זה לא שנתניהו היה יכול לעשות משהו בנידון. בדיוק כמו שאתם לא עצרתם את העולם והלכתם להזמין כרטיסי טיסה לרומניה, כך גם הוא לא היה צריך לעשות כן.

זו חגיגה משפחתית ולא איזה אירוע המוני. אני בטוח שאם היה לו משהו לעשות בעניין ההתרסקות - הוא היה עושה. ומכיוון שחוץ מלשמוע פעם בעשר דקות מה חדש, לא היה לו שום חלק בזה, הוא רשאי להמשיך בחייו הפרטיים.

ראש ממשלה זה גם בנאדם (עד כמה שאני מתעב את ביבי). יש לו גם חיים פרטיים ומשפחה, ולאף אחד אין שום זכות לחטט במה הוא עושה בזמנו החופשי, כל עוד הוא מתפקד כמו שצריך בתור ראש ממשלה. ובתור ראש ממשלה, שוב, לא היה לו מה לעשות עם עניין ההתרסקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניות דעתי ynet מנסים להתנקם בשלדון / היום שתומך ליכאורה ב ביבי ולכן הם נהפכים שמאלנים יותר ויותר ובעיקר כאשר זה נגד נתניהו , אהה כן דרך אגב מאתמול ידיעות אחרונות איננו העיתון הנפוץ ביותר במדינה היום עקף אותו בכמעט אחוז ( קרוב ל 35% מנתח השוק לעומת ידיעות קרוב ל 34% מנתח השוע ) בימיי השבוע , אז אפשר להבין את ynet :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם העיתונות הכתובה בתשלום (שכך או כך מפוצצת פרסומות) יודעת שאין שום ערך לכמה שקלים הבודדים האלה שעולה עיתון - מה גם שזה דבילי לחלוטין כי העלות הזאת היא במילא טיפה בים לעומת ההוצאות וזה בקושי מכסה על עלות ההדפסה.

עובדה שכל תחנת דלק בערך מחלקת עיתונים בחינם, כולל בסופי שבוע. מי שאשכרה משלם בשביל עיתון הוא דיי פראייר. גם בגלל שזה מגוחך לשלם בשביל "חדשות האתמול", וגם בגלל שפשוט אין שום בעיה מהותית לקבל עיתון בחינם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה ? קל ? זו המציאות , העיתונות הכתובה השתנתה לעד , טוב ? רע ? נחיה , נמות ואז נראה :smile1:

מתישהו יקרה אחד מהשניים:

1.ימאס לו להוציא כסף על ביבי

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000572525&fromMador=821&fromErechMusafHP

2.מתישהו הקשיש החביב הזה (בן 77) ילך בדרך כל בשר (מאחל לו עד 120)

וספק אם היורשים שלו ירצו לקחת חלק בדבר הזה

אבל אין ספק שזה הכניס את ידיעות לפאניקה

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000577818

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דמגוגיה לשמה לכתוב ש"נתניהו עולה לאדלסון 250 מיליון שקל בשלוש שנים".

לגבי שאר הכתבה - גם מלאה בשטויות וחרטא. כמו ש"ישראל היום" אמרו - ברגע שגלובס יפרסם נתונים, גם הם יפרסמו נתונים. הפוסל במומו פסול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן התדרדרתם? יש לילד יומולדת, תנו לו לחגוג בשקט. זה לא שנתניהו היה יכול לעשות משהו בנידון. בדיוק כמו שאתם לא עצרתם את העולם והלכתם להזמין כרטיסי טיסה לרומניה, כך גם הוא לא היה צריך לעשות כן.

זו חגיגה משפחתית ולא איזה אירוע המוני. אני בטוח שאם היה לו משהו לעשות בעניין ההתרסקות - הוא היה עושה. ומכיוון שחוץ מלשמוע פעם בעשר דקות מה חדש, לא היה לו שום חלק בזה, הוא רשאי להמשיך בחייו הפרטיים.

ראש ממשלה זה גם בנאדם (עד כמה שאני מתעב את ביבי). יש לו גם חיים פרטיים ומשפחה, ולאף אחד אין שום זכות לחטט במה הוא עושה בזמנו החופשי, כל עוד הוא מתפקד כמו שצריך בתור ראש ממשלה. ובתור ראש ממשלה, שוב, לא היה לו מה לעשות עם עניין ההתרסקות.

:goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם תמיד היו קטנוניים , עורכי עיתון ובעלי עיתון הם אנשים קטנוניים במיוחד ,נקמנים ואינטרסנטים כמו כן תחרותיים בצורה מחרידה , אמה מה , פעם ,היה להם גם יושרה , היום גם הישרה הלכה לפח והחליפה אותה ( את היושרה ) ההיתלהמות והרגשנות , כלומר היום העורך יפרסם ידיעה בגלל הערך הרגשני שלה ( נדהמתי אפילו שבגלי צה"ל למשל הם מפרסמים את השעה וחצי של יעל דן בסלוגן " חדשות מרגשות" " כרוצים להתרגש" מחריד מבחינה עיתונאית ) או מהערך המתלהם שלה כלומר כל ידיעה שתעורר ריב ומחלוקת . אז מה נשאר לנו ? אנשים קטנים ( בעלי עיתון ) וקטנוניים בלי ערכים - אני הפסקתי כבר מספר שנים לבזבז את כספי על העיתונים , יש לי חדשות מצויינות ובחינם באינטרנט , עיתון בשבילי זה : " ידיעה שמלכלך את המחשבה ודיו שמלכלך את הידיים "

וכאשר אמרתי שהעיתונות השתנתה לעד , אם נירצה או לא נירצה כלומר , לא יהיו יותר עיתונים יומיים בתשלום , זה רק עיניין של זמן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...