עבודה נכונה עם ראש 426 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה נכונה עם ראש 426

yambtz

Recommended Posts

אמא שלי קנתה לי אותו אתמול. היום אחרי שקיבלתי את המשקפיי מגן עשיתי ניסוי על מארז ישן (של 486) ונגמרה לי דיסקית אחרי 20 ס"מ!

מישהו שיש לו נסיון יכול להסביר לי בדיוק איך עובדים עם הראש? או שככה זה תמיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם בסדר? מדובר בראש 426 - זה הראש המחוזק...

ראשים 409 ו-420 לא מחזיקים הרבה אבל גם הם מחזיקים הרבה יותר מ20 ס"מ - לאחרונה חתכתי חלון במארז של מישהו ( ;)) ולמעט פעמיים ש409 פשוט התפוצץ לרסיסים (דיסקים מאוד! ישנים ואני אפילו לא בטוח מקוריים של דרמל) היה ניתן לחתוך את כל החלון ב2 דיסקיות - ואלה דיסקיות קטנות בהרבה מ426 ולא! מחוזקות...

426 ייגמר אחרי 20 ס"מ אם תחתוך איתו פלדה ותפעיל עליו הרבה לחץ - כנראה שהפעלת עליו הרבה לחץ - תן למהירות לעבוד בשבילך...

אלומיניום נחתך בקלות והרבה ע"י 426, ברזל נחתך קצת פחות בקלות (דורשת יותר מעברים) אבל מבחינת אורך חיים כמעט כמו בחיתוך אלומינים...

כשאתה חותך ברזל (כמו מארז 486 ישן) אל תנסה לבצע את החתך ישר אלא תעבור על קו החיתוך כמה פעמים כל פעם הוא יעמיק - כך הדיסקית תשרוד הרבה זמן והחיתוך יהיה מאוד מהיר!

ואגב בחיתוך מתכות דווקא מהירות היא ידידתך הטובה ביותר...

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה חותך ברזל (כמו מארז 486 ישן) אל תנסה לבצע את החתך ישר אלא תעבור על קו החיתוך כמה פעמים כל פעם הוא יעמיק - כך הדיסקית תשרוד הרבה זמן והחיתוך יהיה מאוד מהיר!

ואגב בחיתוך מתכות דווקא מהירות היא ידידתך הטובה ביותר...

בהצלחה...

בידיוק מה שאני עושה, ומספרי פח לא ממש חותכים יפה ... וצריך הרבה כוח איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא עם מספרי פח אפשר להוציא תוצאות מושלמות. אמנם את החלון אבא שלי חתך, והוא כבר מיומן בעבודה אתן, אבל גם אני ניסיתי וזה לא כל כך מסובך (אבל דורש הפעלת הרבה כח). הדרמל פשוט לא נראה לי כלי שנוח לעשות איתו חיתוכים ישרים וארוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;) מנסיוני, זה קל בטירוף :P - ומספרי פח ללא ספק דורשים מאמץ גדול יותר - ג'יגסו יותר נוח לקווים ישרים אבל דורש מקום חיתוך נוח יותר והרבה יותר מגביל מדרמל - שאיתו אפשר קווים מכל הסוגים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמוד, הזז רגל אחת קדימה עם נטייה של כף הרגל לכיוון הסיבוב הרצוי. הזז רגל שנייה בצורה דומה.

ווסת את רדיוס הסיבוב ע"י כיוון כף הרגל לצדדים..

;)

וברצינות, סיבובים בדרמל? פשוט תדליק אותו...

אני חושב שלא הבנתי אותך טוב, נסח שוב ת'שאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באייס ובחלק מהום סנטר - כמו כן אתה יכול להתקשר ללדיקו שהם היבואן והם יגידו לך איפה יש הכי קרוב למקום מגוריך

טלפון : 03-6504000 (לדיקו).

ואגב לגבי קווים מעגליים - פשוט לעבוד לאט מאוד ובזהירות - תן למהירות של הדרמל לעשות את כל העבודה...

לא הייתי ממליץ לך להחזיק את הדרמל ולסובב את הדלת אלא להיפך - להחזיק את הדלת מקובעת ע"י קלמרה או להדביק עם מסקנטייפ כל שלא תזוז ולבצע את כיוון החיתוך עם הדרמל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...