שירות לקוחות של הוט - חוצפה שאין כדוגמתה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות לקוחות של הוט - חוצפה שאין כדוגמתה

Milford Cubicle

Recommended Posts

טוב, אתם לא תאמינו אבל עכשיו ניסיתי להתקשר שוב - ואחרי איזה 5 דקות הם ענו!

רק מה, העבירו אותי למישהו אחר (מחלקת "עסקים קטנים") ושם אחרי 2 דקות של המתנה שוב התנתקה השיחה :-X :-X :-X

התקשרתי שוב כולי בעצבים, הבהרתי להם שאני מודע לעובדה שהם מנתקים אותי בכוונה ושאם עוד פעם אחת הם עושים את זה הם לא ישמעו ממני יותר מעבר למכתב התנתקות ותביעה על עוגמת נפש וכל הכסף שעלו לי השיחות האלה.

הפעם "פתאום" הם העבירו אותי בהצלחה למחלקת עסקים קטנים, ופתאום מישהו (נחמד) טרח לענות לי.

מה מצחיק? שהוא הסתכל ואמר לי שאכן התקבלה אצלהם הבקשה הקודמת שלי, ב-10 למאי !!!!!!!!!!!! והוא לא יודע למה זה עדיין לא התעדכן!!!!!!!

הוא לקח ממני טלפון והבטיח לטפל בזה "אישית" ולחזור אליי עד יום ראשון (לא מחר/שישי כי אח שלו מתחתן.. מזל טוב).

נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^ הם גם תמיד יוכלו לטעון שקיבלו מעטפה ריקה...

מייל ושמירתו ב-sent items אמורה להספיק.

אני אישית מעדיף להתנתק (הפסקת חיובים באופן עצמאי זה מספיק טוב בשבילי) ולוותר על התענוג של הגשת תביעה.

הם חייבים להוכיח שלא היה כלום במעטפה. הוכחה שלי זה אישור מסירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשנות כתובת דואר בחשבונית, שאף פעם לא מגיעה כי המטומטמים החליפו בין המספר בית למספר דירה.

פשוט תעבור לגור בכתובת שאליה מגיעה החשבונית.

נירא לי שזה הפיתרון הפשוט ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, זה כזה קריטי אם יישלחו לך "נאמן למקור" במייל?... זה עבד אצלי בתקופה ב HOT. הדואר מהם פשוט לא מגיע (ולא נראה לי שזה באשמת דואר , הפעם).

אתה גם יכול להרשם פשוט לאתר שלהם ולקבל מידע שוטף על המנוי שלך, לרבות האפשרות לצפות בחשבוניות אחרונות ולהדפיס אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתם יודעים, אולי בכל זאת אני אנסה להתנתק בקרוב...

http://bidur.nana10.co.il/Article/?ArticleID=735501

בלי ביפ אין לי שום סיבה שבעולם להישאר ב-HOT, לצערי.

מסכים - אני מקווה רק שכמו שהיה בשינוי הקודם (הורדת הולמרק) של החבילה שההתנתקות מהם תהיה ללא קנס (החלטת מועצת הכבלים)

http://www.ice.co.il/article/view/242489

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...