Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בו זמנית (ביחד) עם אותו KEY - לא אפשרי.

כל פעם ממחשב אחר - אין שום בעיה.

טוב:

3.סרטים - אפשרות לבדוק בדיוק איך היריב שלך שיחק וללמוד מטעויות, גורם לך להרהר איך לא חשבו על זה קודם.

לא טוב:

1.אין חידוש ממשי במשחק - פשוט לקחו את המשחק היישן ועדכנו את הגרפיקה - היחידות "החדשות" לא מספקות בשביל לרכוש משחק חדש, אפשר היה לקרוא למשחק SC2010 וזהו.

2.יחידות OP - כמעט כל משחק MP אני נהרג ע"י עדר של 15 BattleCruisers....

סרטים אתה מתכוון ל replays? אם כן אז מה חדש בזה? זה היה קיים גם ב SC1 לפני 12 שנים ובמלא משחקים אחרים.

לגבי עניין ה"אין חידוש"-

זה נכון,, אבל אני מסכים עם מה שנכתב באחת הביקורות על המשחק:

StarCraft 2 didn't change the formula because it didn't need to. This isn't just a fresh coat of paint on StarCraft, it is StarCraft, right down to its pixelated bones. It's proof that games don't have to be disposable, that some games are so and balanced and fun that they don't go out of style or disappear over the years. Some games, it turns out, really are timeless.

לגבי OP מסכים לגבי מה שאמרו קודם - אם אתה מגיע למצב כזה אז אתה עושה משהו לא נכון

- צפה ב replays של עצמך ולמד להביס את הטקטיקות של היריב, אתה אמור להטריד ולא לתת לאנשים להתפתח בקלות לאימפריות ענק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי משחק על איזו רמה ? אני על אחת לפני אחרונה וזה לא קל, שלב עם להגן על האנשים שבורחים לחללית עשיתי כמה פעמים LOAD ואפילו במשימה השלישית איפה שצריך להחזיק עד יגיע תקבורת 15 דקות גם LOAD כמה פעמים, אבל ככה יותר מענייין, זרגים תוקפים בכמויות אדירות, מזכיר לי את הסרט הותיק STARSHIPTROOPERS :) איזה סרט חזק זה היה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,כמובן שאתה תהיה מחובר ממחשב מסוים לרשת לא תוכל לשחק גם בשני .

לא התכוונתי לשחק בשניהם במקביל (רק חיבור אחד לרשת בזמן נתון), אלא פעם בנייח פעם בנייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15 באטל קרוזרז באחד על אחד???

איפה ה-harassment, איפה האקשן? מה עשית, כל המשחק חיכית בצד לראות מה הוא עושה?

הטקטיקה שלי אומרת - בהתחלה לבנות תשתית של משאבים גדולה מאוד, לבנות מלא יחידות ואז לתת בראש.

הבעיה עם השיטה הזו שאני באמת לא עושה "הטרדות" - פשוט גוזל זמן מניהול המשאבים והכוחות שלי.

מצד שני כנראה שהשיטה הנוכחית לא עובדת - הפסדתי ב- 1V1 ב-4 מתוך 4 משחקים - פשוט מבאס.

אבל אני אחזור בכוחות מחודשים ועם הרבה הטרדות :-)

ד"א זה רק אני או שיש עוד מישהו שה-SP בקושי מעניין אותו ? אני יישר הלכתי ל-MP אחרי ההתקנה.

אני מזכיר שמי שרוצה לשחק כקבוצה מוזמן להוסיף אותי לרשימת החברים שלו, הניק שלי : Reza.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם גם אני הייתי משחק ככה.

תראה כמה גיים פליים של Rush תראה כמה זה יעיל ותכנס לרעיון,

עוזר לי לכסח את אחים שלי ב lan ברגעים אלה [סטארקראפט 1, אבל האסטרטגיה של 2]

ד"א, מישהו יודע אם יצא פתרון ללאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם גם אני הייתי משחק ככה.

תראה כמה גיים פליים של Rush תראה כמה זה יעיל ותכנס לרעיון,

עוזר לי לכסח את אחים שלי ב lan ברגעים אלה [סטארקראפט 1, אבל האסטרטגיה של 2]

ד"א, מישהו יודע אם יצא פתרון ללאן?

אתה צודק וזה מאוד עצוב.

ככה זה גם היה ב-warcraft 3 וגם ב- RED ALERT3 ........ מבחינתי, זה מוציא את כל הכיף מהמשחק אסטרטגיה כי הופך מ-RTS למשחק של real time rushing

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול יש ממש אבולוציה בסגנון משחק, זה תמיד מתחיל אותו דבר (הכל מנסיון של חודשיים בבטא, לא שיחקתי עדיין מולטי במשחק עצמו).

ברמה הכי נמוכה כל צד בונה מלא מלא מלא כוחות שעוווווות ולא עושה כלום, ואז יש קרב עקני באמצע, משעמם רצח.

קצת מעל זה פתאום יש את אלה שמגלים שיש rush, אבל מה, יש הרבה כאלה שלא כ"כ מודעים לזה עדיין. ואז מלא מלא מלא משחקים נגמרים אחרי 5 דקות rush. אח"כ כבר רוב האנשים מכירים את ה-rush ואז שני הצדדים עושים את זה, ומי שהיה קצת יותר יעיל במשאבים או יותר טוב במיקרו מנצח. זה גם די משעמם.

ואז מגיעים לנקודה המעניינת, שבה לפעמים עושים rush כי זה מתאים, ולפעמים לא, לפי מה שקורה במשחק.

מש-koko0 אומר זה נכון מאד - תשים הגנה מצ'וקמקת, כזאת שממוקדת בדיוק להתנגד ל-rush שלו (כמובן זה בהנחה ועשית סקאוטינג וראית שהוא הולך על rush). ברגע שהוא ייכשל בהתקפה הראשונית, הוא כבר משתרך מאחור בכלכלה. אם תדע לנצל את זה נכון, אתה תנצח.

הפואנטה היא שברמה הבינונית-גבוהה rush ממש לא מבטיח נצחון. זה עוד טקטיקה, עוד כלי. יש מצבים שכדאי להשתמש בזה, יש מצבים שלא.

המפתח הוא לזהות מוקדם שמבשלים לך איזה rush ולעשות מה שצריך כדי להכשיל אותו. לכל match up יש את ה-rush הרלוונטי שלו ואת הקאונטר שלו, לוקח זמן להכיר הכל ועוד קצת זמן גם לבצע את הדברים כמו שצריך, אבל זה לא יותר מדי כבד בסה"כ.

לגבי ההתעניינות בסינגל - אני התחלתי ישר ממנו, פשוט כי שיחקתי הרבה מולטי בבטא ומאד רציתי לראות מה הולך בסינגל. אבל בתכלס... אין מה לדבר... אני פה בשביל המולטי, חד משמעית ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...