d5000 במחיר נמוך - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

d5000 במחיר נמוך

drorgon

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מתעניין ברכישה של מצלמת DSLR ברמת כניסה,

http://www.dailydealdigital.com/itemdetail.cfm?ProductID=3321

בקישור הנ"ל מוצעת המצלמה D5000 + עדשה 18-105 במחיר של 416 $

בנוסף יש משלוח לח"ול של 90 $

סה"כ = 506$ ~ 2000 ש"ח

אני מפספס משהוא ?

דרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל חשוד

ראשית - D5000 ו-18-105 לא נמכרות כקיט, הקיטים המוצעים על ידי ניקון הם עם 18-55 או עם 18-55 ו-55-200

שנית - מערכת כזאת חדשה תעלה לכל הפחות 750-800 דולר בחנות רצינית. מחודשת תעלה 600-700 דולר.

שלישית - כל החנות ההיא מפוקפקת - ראה את המוצרים הנלווים בצד - לא רק שמחיריהם מופקעים בעליל, אלא הם גם מציעים מוצרים משונים כגון סוללת 8 שעות למצלת SLR (במחיר מזעזע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל חשוד

ראשית - D5000 ו-18-105 לא נמכרות כקיט, הקיטים המוצעים על ידי ניקון הם עם 18-55 או עם 18-55 ו-55-200

שנית - מערכת כזאת חדשה תעלה לכל הפחות 750-800 דולר בחנות רצינית. מחודשת תעלה 600-700 דולר.

שלישית - כל החנות ההיא מפוקפקת - ראה את המוצרים הנלווים בצד - לא רק שמחיריהם מופקעים בעליל, אלא הם גם מציעים מוצרים משונים כגון סוללת 8 שעות למצלת SLR (במחיר מזעזע).

אם היית נכנס לקישור שבתגובה שלי היית רואה שהיא כן נמכרת עם קיט 18-105 (אומנם לא קיט רשמי של ניקון, אך כמעט כל החנויות מוכרות אותה עם העדשה הזו כקיט). מעבר לזה לא הייתי חושב בכלל לקנות ממקום כזה שנתן פותח השירשור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט אפשר לרכוש את ה 18-105 עם D5000. זה פשוט בא ב2 קופסאות. ב "KIT" שלהם יש גם חצובה ומגן מסך. הם התכוונו במובן של ערכה.

אין בעיה למכור כל עם כל עדשה כקיט של החנות. B&H לדוגמא נוהגים להציע הרבה מאוד "קיטים" ייחודיים שלהם. אבל במקרים כאלו בד"כ לא ניתן להציע את ההנחות המופלגות שלעיתים מוצאים בקיטים (רשמיים) של מצלמות וותיקות (הנחות שמתחילות ברמת היצרן שמוכרות את הקיט במחיר נמוך מלכתחילה או עם rebate יצרן מאוד משמעותי).

לאור זאת המחיר חשוד שבעתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות,

עשיתי חיפוש נוסף על החנות,

גילתי הרבה אנשים שמתלוננים שלאחר שהם רכשו מצלמות במחירים אטרקטיביים,

נאמר להם שהמצלמה לא במלאי והציעו להם להוסיף כסף למוצר אחר......

בקיצור ירדתי מהם,

דרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...