מפרט מחשב - תביאו הצעות - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב - תביאו הצעות

yirmi_opp

Recommended Posts

לא..... זה לא מה שאמרתי.

אמרתי מפרט ב13,000 ומפרט ב15,000.

והנה ההבדלים:

המפרט ב13,000 יהיה כמו במפרט של 10000 רק עם:

Athlon XP 2000+

הלוח אם של אסוס (KT266A או שכבר שמתם אותו. פשוט ראיתי לפני כמה זמן שיש של ג'יגהבית)

מסך IIYAMA 454 PRO.

שני זכרונות High. Pref. 256MB CAS 222.

במפרט של 15,000 אותו הדבר רק עם בקר סקזי ודיסק 18GB SCSI 10,000 שהוא יהיה כונן C שממנו תופעל מערכת ההפעלה.

זהו..... וככה תיהיה להם תשובה גם לאנשים שצריכים מחשב בסכומים של 13,000 ו15,000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנה, אמרת !

בשביל זה לעשות עוד מפרט?

אם מישהו ירצה לקנות מחשב ב-15 אלף שקל (וזה עוד בלי ציוד הקיפי כמו מדפסת\ג'ויסטיק איכותי [הגה?]\סורק\אל-פסק..) שיבוא לפורום, ותגיד לו בדיוק את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאין להם פיזית. הם מזמינים דברים...

בקשר למפרט, אם הוא רוצה מפרט ממש טוב אני חושב שרק 19,000 בערך יוכלו לספק את זה. תשאל אותו אם יש לו...

בקשר למפרט שכבר נתנו פה, זה מפרט מצויין (אם הוא קונה אינטל) ושיוודא שזה מעבד 4 נורת'ווד.

אין להם! תתקשר ותשאל! הם כותבים שיש להם אבל אין להם כי לא מייבאים את זה לארץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם זבל של אנשים, אתם באים לפה ואומרים אני רוצה מפרט זה וזה... אתם אפילו לא מתאמצים לחפש לבד, הפורום הזה נועד כדי לעזור לאנשים עם בעיות, למשל יש לי בעיה עם המסך אני קודם מנסה לפתור בעצמי ואם לא הולך אז אני בא לפה, יש כאן מיליון אנשים עם ניסיון שהם מתעצלים וישר אומרים אני רוצה מפרט, מי אתם בכלל!?!?!? למה שנחפש בשבילכם!?!?!? תחפשו לבד, למשל אנשים שרוצים איזה מוצר אבל צרכים עליו ביקורות מהאינטרנט באים לפה ואומרים אני צריך ביקורת על..... תחפשו לבד ואם אתם לא מוצאים אז תבואו לפה! ואפשר לראות מי חפש ולא חפש, בניתם כבר מפרט אז יופי תביאו אותו ותבקשו דעה אבל אל תבקשו שיבנו לכם! למשל חבר ביקש ממני מפרט אז נתתי לו אחד טוב בלי לשאול פה כי אני יודע כבר מה התגובות פה(כן בניתי לו עם AMD).

אז תחפשו לבד ואז תבואו לפה!

נ.ב

המילה זבל הייתה חייבת לבוא פה, תערכו את זה מצידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם זבל של אנשים, אתם באים לפה ואומרים אני רוצה מפרט זה וזה... אתם אפילו לא מתאמצים לחפש לבד, הפורום הזה נועד כדי לעזור לאנשים עם בעיות, למשל יש לי בעיה עם המסך אני קודם מנסה לפתור בעצמי ואם לא הולך אז אני בא לפה, יש כאן מיליון אנשים עם ניסיון שהם מתעצלים וישר אומרים אני רוצה מפרט, מי אתם בכלל!?!?!? למה שנחפש בשבילכם!?!?!? תחפשו לבד, למשל אנשים שרוצים איזה מוצר אבל צרכים עליו ביקורות מהאינטרנט באים לפה ואומרים אני צריך ביקורת על..... תחפשו לבד ואם אתם לא מוצאים אז תבואו לפה! ואפשר לראות מי חפש ולא חפש, בניתם כבר מפרט אז יופי תביאו אותו ותבקשו דעה אבל אל תבקשו שיבנו לכם! למשל חבר ביקש ממני מפרט אז נתתי לו אחד טוב בלי לשאול פה כי אני יודע כבר מה התגובות פה(כן בניתי לו עם AMD).

אז תחפשו לבד ואז תבואו לפה!

נ.ב

המילה זבל הייתה חייבת לבוא פה, תערכו את זה מצידי.

מסכים עם כל מילה ואני בטוח שאני לא היחיד !

ולא נראה לי שיערכו את המילה זבל כי זה כינוי עדין יחסית לדברים אחרים שהיית יכול לרשום ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אנקודר,

תודה רבה שמחקת את ההודעה שלי למפרט... בכלל לא עבדתי עליה איזה רבע שעה...

רק בגלל שאתה לא אוהב את החנות..

אתה רוצה שאני לא אקח משם דברים, תסביר לי למה, אל תאיים שתעיף אותי מכאן ותמחוק לי הודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למפרט, הוא תמיד יכול להחזיר את ההודעה ואני בטוח שאם תבקש יפה הוא יחזיר (כולל עריכה קטנה שהוא יעשה להודעה ;D).

אם מישהו ירצה לקנות מחשב ב-15 אלף שקל (וזה עוד בלי ציוד הקיפי כמו מדפסת\ג'ויסטיק איכותי [הגה?]\סורק\אל-פסק..) שיבוא לפורום, ותגיד לו בדיוק את זה...

למה שאני אגיד לו? מה אני אשב 10 דקות כדי לבנות למישהו מפרט? מה אני עבד? לתפקיד של בניית המפרטים התנדב יובל, וכמובן שאתם יכולים לנדב עוד אנשים (יש לכם הרבה) אבל אתה פשוט לא רוצה. אתה יכול למנות עוד מישהו שיהיה אחראי על שני מפרטים ברמה גבוה... חוץ מזה שזה מאוד יעזור, הנה הת'רד הזה התחיל במישהו שרוצה לקנות מחשב ב13,000 ש"ח. אם היה לכם מפרט כזה זה היה עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה Gil, לפי דעתי את כל ההודעות האלה צרכים למחוק או לנעול, אנשים כאלה לא צרכים להיכנס לפורום, אותי אתה בחיים לא תראה שואל שאלות דפוקות, אני עונה איפה שאני יכול ואותך אני רואה עונה כל הזמן, יש פה אנשים ששואלים רק בקשר למפרט, רוב האנשים האלה בכלל יש להם רק הודעה אחת שזה מה שאומר שבשביל זה הם נרשמים, ואם רוצים לחלק את הפורום אז אפשר לעשות עוד פורום בקשר להמלצות וקניות או משהו כי בגלל הודעות של אנשים דפוקים כל שאר ההודעות יורדות למטה! אנשים תקלטו יש אתרי חיפוש!!!! זה מעצבן לאללה!!!! ועוד פה בפורום לשאול שאלות בקשר למפרט?!!??! יש פה מפרטים מומלצים שהקדישו להם הרב זמן ורואים את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני אגיד לכם מה דעתי אבל אל תתקפו אותי כי לא בא לי ממש להילחם איתכם

המפרטים המומלצים הם מעולים אבל הם כלליים מדי למשל יש מישהו שמעדיף מפרט ב10000 שקל עם מסך lcd נגיד או כאלה דברים

וחוץ מזה מה איכפת לך אם יש למישהו רק הודעה אחת? אתה פה בשביל לעזור וללמוד ואין טעם לריב בגלל זה

אני חושב שהגיע הזמן שתתחילו להירגע בינכם ולא תריבו על כל דבר קטן שימו לב ותשמרו כל קור רוח אחרי הכל כולנו פה בשביל לעזור ללמוד ולהנות

וחוץ מזה למי שכתב שהפורום הם רק לעזרה שים לב שגם יש פורום oc יש פורום ויש את הכללי שבדיוק בשביל זה הוא נמצא ואין טעם להתווכח למה כל פורום נועד בשבל זה יש מנהלים והם יעשו את השיקולים שלהם בעצמם

מקווה שתפסיקו להתנצח scorpion

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא פה בשביל ללמוד! אחרי שהם יקבלו את המפרט שלהם אתה לא תראה אותם פה חוץ מפורום משחקים! זה כמו שבבית הספר לא מעיפים תלמידים חלשים שמנסים ללמוד אבל מעיפים תלמידים חלשים שלא מנסים ומפרעים, הם סתם באים ואומרים תנו לי מפרט ועוד כאן במילת ציווי 'תביאו'! אפילו בבקשה אין! אח"כ עוד מתלוננים על כמות ההודעות שיש בפורום חומרה! אז הנה לפניכם הבעיה!

נ.ב

כן, כל המשפטים דורשים '!'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבועיים הסתובב הרעיון לפתוח פורום להמלצות, מפרטים וכו'

ולא ברור למה הרעיון לא יצא אל הפועל אבל אם היה פורום כזה אפשר להעביר את התרד הזה לשם ואז מי שלא רוצה לא חייב לענות או להתייחס. ומי שרוצה שיענה (אבל בנימוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא פה בשביל ללמוד! אחרי שהם יקבלו את המפרט שלהם אתה לא תראה אותם פה חוץ מפורום משחקים! זה כמו שבבית הספר לא מעיפים תלמידים חלשים שמנסים ללמוד אבל מעיפים תלמידים חלשים שלא מנסים ומפרעים, הם סתם באים ואומרים תנו לי מפרט ועוד כאן במילת ציווי 'תביאו'! אפילו בבקשה אין! אח"כ עוד מתלוננים על כמות ההודעות שיש בפורום חומרה! אז הנה לפניכם הבעיה!

נ.ב

כן, כל המשפטים דורשים '!'.

אז הם ילמדו.........

ככה זה

ותאמין לי שגם תלמידים חלשים שמנסים ללמוד מעיפים........

תהיה סבלני וכמו שהמדריך שלי אומר: תסבול בשקט!!!

בקיצור אסכם

לא כולם פה יכולים להיות נחמדים ומנומסים אבל זו לא בעיה שלך אלא בעיה של ההורים שלהם ואני מקווה שהם יטפלו בזה

בינתיים להתנהג בסבלנות ועדינות גם כלפי מי שלא מבין וגם כלפי מי שלא תמיד מנומס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני בכלל לא מבין מה הבעיה שבעידן מודרני שכל אחד מחובר לאינטרנט ויש יותר מחנות מחשבים ONLINE אחת , מה הבעיה לעבור בין החנויות ולרשום על דף את החלקים שנראים מעניינים ועומדים בתקציב ואז לקנות לפי זה ? למה הדעה שלי לגבי איזה מחשב "טוב יותר" היא יותר נכונה מהדעה של מישהו אחר ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...