בעיות Streaming ב-014 (Youtube) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות Streaming ב-014 (Youtube)

Splashy

Recommended Posts

מישהו נתקל בבעיות Streaming ב- עם 014?

ב-014 נטענים ממש לאט וב-CCC הם נטענים הרבה יותר מהר.

דיברתי עכשיו עם התמיכה של 014, הם טוענים שזו בעיה במחשב שלי.

לא נשמע לי הגיוני כי באותו מחשב זה עובד מצויין עם חשבון של CCC.

העניין הוא שגם פעם זה עובד טוב ופעם לא, למרות שרוב הזמן זה לא עובד טוב ב-014.

האם יש עוד משהו שאפשר לעשות? פשוט אני לא רואה שעוזרים לי ב-014.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט ממתינים שהסרטון קודם ייטען (ייקח כמה זמן שייקח) ורק אז צופים.

אישית לא הבחנתי בשיפור מהותי ב גם כשניסיתי את CCC. עושה רושם שלמס' ספקיות בישראל יש איתו בעיה, אם לא לכולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה, כך חשבתי, פשוט הם לא מוכנים להודות בזה.

אז מה עושים, נשארים עם CCC ל- ו-014+גיימר להורדות?

זה לא עסק...

מה אתה כבר מוריד? 1080p ? ...טוב הסטנדרטים שלי לצפיה די נמוכים. אני רוצה שאני מתחיל להוריד שיסיים תוך 8-17 שעות. בפועל אני חושב שהוא מסיים קצת יותר מהר. ואני ממש לא צופה בתוכן הרבה אשתי היא המורידה הראשית.

אם אתה בגיימר יש לך traffic shaping טוב שאמור לטפל בזללני רוחב פס בכדי שגיימרים יוכלו לשחק. זה לא כזה נורא רק שלפעמים לוקח לזה זמן להתעדכן.

המצב האידאלי בצפית הוא שהמשתמש טוען סרט ורואה אותו עד הסוף ואז אם הוא מוריד את כל הסרט במכה לא נוצר בזבוז רוחב פס. הבעיה היא שהמצב לא אידאלי והמשתמשים לא רואים את כל הסרטים עד הסוף אז אם הספק שירות חכם הוא מסתקל ורואה שאתה צופה בסרט ואז הוא מחשב כמה רוחב פס אתה צריך לצפיה בסרט נותן על זה עוד 10-20% ומגביל אותך לרוחב פס הזה. כשאתה מוגבל הtorrent של שכן שלך (תיקון) שלך עובד על מקסימום והוא מרוצה ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מורידה באיכות 720p אם יש ואם אין אז באיכות הכי גבוהה שיש.

ואם אני רוצה לראות סרטים מ- על מסך ה-FHD שלי? אז אני אוכל להוריד 1080p אפילו. זו זכותי.

זכותי שזה יעבוד כמו שצריך ושהם לא יאשימו את המחשב שלי כי ב-CCC זה עובד הרבה יותר טוב ובאותו מחשב.

ולחכות שהסרט ייטען זה לא פתרון עבורי כי ב-014 זה לוקח המון זמן.

בינתיים אני אשתמש ב-CCC וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משעשע... ישנן שעות ביום בהן אפילו ל 360p לוקח שעות להטען וזו לבטח לא בעיית דפדפן, מאחר וזה קורה גם עם שאר הדפדפנים שמותקנים אצלי.

גם אין ממש קשר לתשתית, מאחר וחוויתי את זה גם בתקופתי עם HOT וחבילת גיימר בבזב"ל.

מה שיותר משעשע הוא שזה גם לא קבוע... לפעמים ב 3 לפנות בוקר ה מקרטע (שזה אולי הגיוני, מאחר ובארה"ב ישנה הרבה פעילות), לפעמים גם בשעות הבוקר, ולהיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה לא שמתי לב ל+ .

התוכן שאת מורידה אומר כעיקרון מה דרישות הרוחב פס שלך כי סרט 720P הרבה יותר גדול מ480P . ראיתי באיזה מאמר שבyoutube זה 1.2mbps ל480p ו 2mbps ל720p וראיתי עוד מקום ש1080p זה 5mbps . זה אומר כמה מהר ירד הוידאו למחשב שלך. במקרים של עומס על הקו הבינלאומי זה יגרום לכך שהסרטים שלהם באיכות גבוהה פשוט לא יעבדו בקצב סביר שיגרום לתקיעות. בגלל שאת משלמת כעיקרון על חבילת פרמיום לא נראה לי שצריכה להיות בעיה. תתקשרי אליהם והם לרוב מטפלים בזה (הם לא יכולים לשדרג אותך לגיימר :lol: ).

עכשיו נדבר על הורדות נגיד שאת רואה סרט בקידוד של 720P ב 2.5mbps . זה אומר עם הסרט בעורך של 40 דקות זה בערך 700MB הורדה (6000 מגהביט). אם יש לך של 10 מגה תאורטית זה ירד ב600 שניות = 10 דקות שזה פי 4 יותר מהר מאורך הסרט. אם את מתכננת מראש את הצפיה שלך את יכולה להוריד את הסרטים כשאת ישנה או בעבודה. בחישוב פשוט אפילו עם ההורדה עובדת בממוצע על 1mbps ( בערך 125-128 KB לשניה) ב 8 שעות שינה זה מוריד 28800mbit שזה 3600 מגה או 3.6 גיגה . זה בערך מספיק לקרוב ל5 (4.8 ) .

בגלל זה אני לא בטוח למה אנשים כלכך אובססיבים בקשר להורדה על המקסימום. זה יגיע למקסימום (או קרוב לזה) כשכולם ילכו לישון. מה שחשוב זה שהספק לא יגביל תעבורה בשעות השפל. נגיד שיש לך 10 מגה ואת מגיעה לחצי מזה בממוצע . זה 18GB של תוכן בלילה או 16 שעות תוכן צפיה ב720P. זה צריך להספיק לשאר היום כשבאותו זמן את יכולה להמשיך להוריד סדרות בקצב יותר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משעשע... ישנן שעות ביום בהן אפילו ל 360p לוקח שעות להטען וזו לבטח לא בעיית דפדפן, מאחר וזה קורה גם עם שאר הדפדפנים שמותקנים אצלי.

גם אין ממש קשר לתשתית, מאחר וחוויתי את זה גם בתקופתי עם HOT וחבילת גיימר בבזב"ל.

מה שיותר משעשע הוא שזה גם לא קבוע... לפעמים ב 3 לפנות בוקר ה מקרטע (שזה אולי הגיוני, מאחר ובארה"ב ישנה הרבה פעילות), לפעמים גם בשעות הבוקר, ולהיפך.

מוזר אני אף פעם לא נתקלתי בבעיה שכזו,תמיד אצלי הסרטונים נטענים במהירות אפילו סרטוני 1080P

תשתית HOT

ספקית 012 5Mb + גיימרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חווה את אותן בעיות בזמני העומס, זה מצחיק שהם מציעים חבילות Private NGN וגיימר בעוד שהמשתמשים הרגילים לא יכולים לקבל קישור נורמלי (לצפות ביוטיוב ללא לאגים, להוריד משרתים מהירים במהירות מקסימלית וכו'), בשעות העומס אני מקבל לשרתים בארה"ב מהירות הורדה של כ- 0.5MB/s ולשרתים באירופה כ- 4MB/s במקום 8MB/s שאני אמור לקבל.

נראה כי הם מנסים לדחוף בכוח את המשתמשים לחבילות "האקסטרה" בתשלום נוסף.

כנראה צריך שוב לעבור חברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...