פרסום נסיבות חטיפתו של אלחנן טננבאום - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרסום נסיבות חטיפתו של אלחנן טננבאום

Dark_Phantom

Recommended Posts

כידוע לכם בית המשפט אישר בבוקר את פרסום נסיבות חטיפתו של אלחנן טננבאום

ברשת גם הסתובבו שמועות שאולי היו נכונות לגבי עסקת סמים, אך בכל מקרה הפרסום

והתחקיר האמיתי הורשו לפירסום היום בבוקר

http://news.walla.co.il/?w=//455710

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

אמנם חלקים רבים (וחשובים) של הפרשה עדיין לא פורסמו, אך כל מה שפורסם עד כה עולה בקנה אחד עם השמועות שהתרוצצו ברשת לגבי עסקאות סמים שטננבאום רצה לבצע (וכך גם נרמז בכתבה).

גם אם נתעלם מכך שהוא, ככל הנראה, נסע לקנות סמים - הוא נסע למדינת אויב על דעת עצמו ולמען האינטרסים האישיים שלו, כאשר היה ברור לו שזהו מעשה פזיז ומסוכן וישנו איסור לנסוע למדינות הנ"ל, כך שלוותר על דיראני ועובייד בשבילו זה קצת מוגזם לדעתי.

אם בכל זאת מתחשבים בכך שהוא נסע לקנות סמים, אז מבחינתי הוא יכול להשאר בשבי החיזבאללה; שיגיד תודה שהם עוד לא הוציאו אותו להורג, כי יש מדינות בעולם שבהן יש עונש מוות לסוחרי סמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה הג'נקי הזה חשוב יותר מרון ארד , את רון חטפו בתור חייל ואותו בתור אזרח ! אני חושב שצריך לשחרר אותו אבל לא בתמורת ראשי טרוריסטים. זאת דעתי , אשמח לשמוע עוד דעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות היותו אזרח של מדינת הוא עשה מעשה שלא יעשה ולכן לדעתי לוותר

על רון ארד, שבעיני כל אחד הוא הרבה יותר משבוי בהחלט אין צורך ובמיוחד לשחרר

את עוביידי ודיראן. רק חבל באמת על משפחות של שלושת החיילים החטופים שיכולים

להפגע מכל הפרשה אם העסקה לא תצא לפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'נקי או לא,

הוא יהודי, אין מי שיגן על יהודי מאשר יהודי,

עם כול הסבל שהעם הזה עובר ,

אני חושב שעדיף לנסות לשחרר אותו כי יש ידיעות שהוא חי ונושם,

באשר לרון ארד, לא ידוע מה קורה איתו מת\חי

אני מעדיף שישחרו את אמעפן הזה, יביאו אותו למשפט כאן ויכניסו אותו לכלא מאשר לקבל עצמות תמורת מחבל חי ובועט.

רון חי (אולי)

אלחנן חי (בטוח)

העסקים שלו מפוקפקים, אבל יש מי שיתן לו את הדין.

לאחר שיסתיים העיסקה ולא יהיה לנו מחבלים, יהיה לנו לעשות מסע או מתן על רון חי או מת, בכסף,

יהיה יותר קל לבצע.

דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות מה שטננבאום עשה לדעתי, צריך עדין להתקמד קודם בשחרורו עוד לפני רון ארד, ויש להתעלם לחלוטין ממעשיו !!!

כמו כל ישראלי יהודי עליו להישפט בארץ על מעשיו ולרצות את עונשו פה ולא בשבי. (הוא לא רצח או אנס, ושכל החכמים פה

לא ינסו לעולות ספקולצויות שונות מעסקת סמים).

ישראל תשחרר קודם את מי שחי או מי שסיכויו לחיות גדולים יותר.זאת המנטליות - אדם חי זה קודם כל, בראש ובראשונה.

אנחנו יודעים בוודאות שטננבאום חי ונושם לעומת רון ארד שהסיכויים שהוא עדין בחיים הם קלושים (עדין יש סיכוי).

אל תאבדו את העשתונות - אנחנו לא עם שנזרוק יהודי חי בשבי. את הדין הוא יקבל כאן.

** מה יקרה אם נשחרר קודם את רון אדר, נגלה שהוא לא חי,(סיכויים מאוד קלושים) ובזמן תהליך שחרורו טננבאום נהרג בשבי??!!

מתו לנו שתיים בגלל חוסר הגיון !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באשר לרון ארד, לא ידוע מה קורה איתו מת\חי

ועדה (שאיני זוכר את שמה) קבעה שאין שום הוכחה לכך שרון ארד מת, כלומר, וזו הנחת היסוד של הממשלה, רון ארד חי בוודאות !

עכשיו בואו נראה, האם כדאי לנסות לשחרר את אלחנן, או את רון ?

אני הייתי הולך על רון.

למה? כי גם בלי קשר למעשים של אלחנן, רון היה בשבי הרבה יותר זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדה (שאיני זוכר את שמה) קבעה שאין שום הוכחה לכך שרון ארד מת, כלומר, וזו הנחת היסוד של הממשלה, רון ארד חי בוודאות !

דו"ח וינוגרד.

נ.ב. ומה אם טננבאום היה ערבי? אז כל מי שטוען ש'אנחנו לא עם שנזרוק יהודי חי בשבי' יחזור בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

רון נפל בשבי בזמן ששירת את המדינה, הבן אדם טייס שנפל במשימה שהטילה עליו הממשלה. זה לא משנה אם הוא חי או מת או כמה זמן הוא בשבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...