חוו"ד לפני קניה Panasonic Lumix DMC-ZS7 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוו"ד לפני קניה Panasonic Lumix DMC-ZS7

Cereal  Killer

Recommended Posts

אני מכיר את פאנאסוניק, יותר נכון קראתי ( גם כאן ) רק דברים טובים.

לגבי הסמסונג :nixweiss:, על פניו נראה טוב, איך היא באמת -

לא יודע.

בטח לא אוכל לתת עדות /חוו"ד ממקור ראשון, ואני מניח שלקרוא

ברשת אתה יכול גם בלעדיי ::).

באזור ה 1800 יש את TZ10, יש כאן אחד שקנה אותה ומרוצה,

בגדול אין הרבה הבדל בינה ל -7.

מקווה שיש כאן מישהו עם , אבל זה לא אני.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע, ZS7 היא בעצם הTZ10,לא?

אני מניח שב1800 אתה מתכוון לTZ10 עם אחריות 3 שנים של יורוקום וב1500-1600 שהוא מדבר זו אותה המצלמה עם אחריות של החנות/יבואן לא רשמי..

ופה אני נכנס לעסק, כי גם אני חושב לקנות את הTZ10(או ZS7, איך שבא לכם לקרוא לה), אבל לא בטוח האם האחריות של יורוקום מצדיקה תוספת של 300 שקל למחיר.. אשמח לקבל עצה או חוות דעת בנושא..

ומה עם הרחבת אחריות של חברת MACK שמציעים ברוב החנויות בארץ? היא שווה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לגבי הסמסונג-יש עליה ביקורות טובות מאד ברשת-הבעיה העיקרית שלה היא שהGPS קצת בעייתי לשימוש והפעלה-לפחות לפי הביקורות ברשת

מעבר לזה היא מצויינת .חזרתי מניו יורק לפני שבוע ורציתי שם לרכוש אותה אבל לא הייתה במלאי אצל אף חנות (B&H,אנדורמה)וגם לא ידעו מתי תגיע-אני מתפלא שבארץ כבר מוכרים אותה-יפה.

לגבי אחריות-למק העולמית יש כך מיני תוכניות לביטוח-צריך לבדוק באתר שלהם מה הביטוח הספציפי שאתה רוכש.

אני רכשתי שם ביטוח למצלמה שקניתי(FZ-35) ביטוח ל5 שנים ב25$ כאשר הביטוח עצמו הוא כלל עולמי כולל ישראל

השאלה איזה מהאחריות תצא זולה יותר(יורוקום או מק)ואולי יורוקם גם נותן עןד תוספות עם המצלמה במחיר הנ"ל(כרטיס ,תיק)

וכן הZS7=TZ10

:yelclap:

הינה קישור לביקורת השוואה בין המצלמות

http://www.dpreview.com/reviews/Q210grouptravelzoom/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הרחבת האחריות של MACK לשלוש שנים ראיתי במחיר של כ150-170 שקל..שזה בערך חצי מהבדל המחיר בין אחריות של יורוקום לאחריות שנה של החנות..וראיתי גם הצעה להרחבת אחריות לשלוש שנים במעבדות "טלרם" ב100 שקל..כך ששוב, אם מישהו יוכל להביע את חוות דעתו לגבי מה משתלם יותר או פחות, אני אודה לו מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה-TZ8, אין מילים על המצלמה הזאת..

לדעתי לשלם על מיותר.

צר לי לאכזב אבל ה TZ8, וה TZ6 אלה הדגמים "הנחותים" (או להגדיר- "לעניים") של ה TZ10 וה TZ7 בהתאמה...

אותם תכונות, אבל "חסכו" בדברים אחרים כדי להוריד מחיר (מסך קטן,פחות איכותי, רמה נמוכה יותר ועוד כמה שאני לא זוכר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...