netstick ומהירות גלישה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

netstick ומהירות גלישה

Shoko

Recommended Posts

מישהו יודע אם המהירות גלישה היא במגה ביט או מגה בייט ? כי אמרו לי שאם חורגים מהחבילה אז המהירות יורדת ל- 200 מגה אך לא יכלו להגיד לי אם בייט או ביט אם זה כמו בספקיות הרגילות או שזה פי 8 יותר מהיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, בקצבי תקשורת תמיד מדברים בביטים ולא בבייטים.

ואין כזו מהירות של 200 מגה ביט בישראל. החבילה הכי גדולה היא בכבלים, והיא במהירות 100 מגה ביט.

אז ככל הנראה הכוונה לקילו ביט.

במקרה מדובר בסלקום? אם כן, הם מאיטים ל 250 קילוביט (0.25 מגה ביט) לאחר שאתה עובר את המכסה שלהם. למרות שניתן לעקוף את הנושא בחבילה עם IP קבוע, ע"י התנתקות והתחברות מחדש עד שמשיגים ללא הגבלת מהירות. שזה 2.8 מגה ביט הורדה, ו 1.2 מגה ביט העלאה בסלקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודמים הסלולרים הם לא תחליפים לאינטרנט ביתי למי שמוריד דברים מדי פעם, לגלישה רגילה 30 גיגה זה מספיק. זה בעצם מה שהם מנסים למנוע מכיוון שרוחב הפס שלהם מאוד מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מוגבל מבחינת מה? כמות רוחב פס?

כי מחיר של 140 ש"ח זה מאוד לא זול.

אגב לגבי העקיפת מהירויות הגלישה שלהם וההגבלה...אני חושב שזה באמת נכון, אתמול חיברתי והוצאתי סתם ככה את הסטיק, פתרום זינק לי האינטרנט לאיזור ה 3 מגה הורדה..שעתייים לאחר מכן שהדלקתי שוב א ת המחשב וחיברתי את הסטיק, ירדה חזרה המהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מוגבל מבחינת רוחב פס.

ואם אתה מבין קצת בתקשורת סלולרית אז אם אני זוכר נכון כל תא יכול לתת לכל המשתמשים שלו 20-10MBS

(B=בתים)

כן וגם השירות שאתה מקבל לא פשוט כ"כ מהיר בכל מקום.

בסלקום לפחות אני לא מכיר דרך לעקוף את ההגבלה אבל יכול להיות שקיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...