עוד לא אבדה תקוותנו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד לא אבדה תקוותנו

Milford Cubicle

Recommended Posts

ארגון בצלם הוא ארגון המורכב מאנשים מתוסכלים ברמה האישית, כל אחד מסיבותיו שלו, שהתאגדו יחד בכדי לתת ביטוי לתסכול שלהם באמצעות פגיעה בעם שלהם ובמדינה שלהם, תוך שהם עוטפים את מעשיהם בתפאורה כביכול מוסרית וערכית

שיקול דעת של האנשים הללו אינו ראוי, אינו מוסרי, צבוע ומסוכן. האם מישהו היה מעלה על דעתו לנהוג בדרכו של ארגון בצלם ברשות הפלסטינאית או באחת ממדינות ערב? מיד היו מחסלים אותם

מדינת צריכה להתעשת ולשנות את גישתה לבוגדים משמאל ומימין, שפוגעים באינטרסים הלאומיים ובעתידה של מדינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסרטון שצולם על ידי "בצלם", נערך על ידי "בצלם" ומופץ על ידי "בצלם" - "בצלם" הם הצד שיוצא מטומטם. פשוט מדהים עד כמה עוורים וטפשים אנשים יכולים להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיגור והדו פרצופיות של הארגון הזה (אם אפשר לקרוא לו ככה ) הורג אותי כל פעם מחדש .

באשר לקצין ,הוא מלך ,ואילו זה היה נתון ביידי הוא היה מועלה בדרגה או מקבל לפחות צל"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון תראה,קודם כל זאת מדינה דמוקרטית,וכל מי שרוצה להביע את דעתו יכול. זה טוב גם אם זה לא מוצא חן בעינייך (גם בעיניי)

אני יכול להגיד שהקצין מאוד חריף פה,אני אישית לא הייתי מעיז להגיד את מה שהוא אומר פה. תקרא לי פחדן או מה שבא לך אבל אני חושב שזה מיותר מאוד.

יצא לי לפקד על מחסום כשנשות ווטש ובצלם הגיעו מס' פעמים,לא היו לי שום בעיות איתן חוץ מפעם אחת שהגיעו פרובקטוריות שחיפשו לעשות בלאגן.

אני מבין שזה חורה לך אבל צריך להיות סובלני,אם מה שהנשים האלה רוצות זה לעזור לפלסטינאים שיהיה,כל עוד הן לא פוגעות בחוקי המדינה או בביטחונם של החיילים או במשימה,אין שום צורך לשחרר אג'נדה למרות שזה מאוד בוער על הלשון. ובמיוחד היום בצה"ל שבו מחפשים לתבוע על כל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקצין לא היה צריך לדבר מול המצלמה ולא להתווכח איתם. הוא נפל למלכודת שלהם ברגע שהוא פתח את הפה והתחיל לענות להם. לציין שהוא היה בסך הכל רגוע וקר רוח בהתחשב בנסיבות וענה לעניין.

בעיה נוספת שבסיטואציה המצולמת הקצין וחייליו היה נתון במצב שדורש התערבות משטרתית. זה לא הוגן כלפי החיילים שלא יודעים להתמודד עם מצבים כאלו, במיוחד לא מול פרובוקציות של אזרחים (משני הצדדים ד"א).

חיילים ובמיוחד קצינים צריכים להיות קודם כל מקצוענים שממלאים את הוראות הממשלה (כל שמן שהן לא בלתי חוקיות בעליל) ומגינים על המדינה ותושביה.

אם יש בעיה של מתנחלים שעוקרים עצים של פלסטינאים (כמו שבצלם ניסו להציג בסרטון) זאת לא בעיה של הצבא, אלא של המשטרה.

אני ממש לא מבין מה "בצלם" ניסו להשיג עם פרסום הסרטון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרדו כמה שאתם רוצים על הרוסים, דיקטטורים, קומוניסטים, מפרי זכויות אדם וכו' וכו'.

אבל דבר כזה פשוט לא היה קורה שם, הסירטון מעולם לא היה מגיע ליוטיוב ופעילי "בצלם" היו מגיעים במקרה הטוב לחדר המיון עם כמה עצמות שבורות,

במקרה הרע...הם היו נעלמים.

עכשיו, אני בעד חופש הביטוי וכל זה, אבל הגבול מבחינתי נמתח כשאיזה "פעיל שלום", מפריע לחיילים לבצע את עבודתם.

אין כל סיבה שבמקרה כזה הם ייתקלו בהדיפה פיזית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרדו כמה שאתם רוצים על הרוסים, דיקטטורים, קומוניסטים, מפרי זכויות אדם וכו' וכו'.

אבל דבר כזה פשוט לא היה קורה שם, הסירטון מעולם לא היה מגיע ליוטיוב ופעילי "בצלם" היו מגיעים במקרה הטוב לחדר המיון עם כמה עצמות שבורות,

במקרה הרע...הם היו נעלמים.

עכשיו, אני בעד חופש הביטוי וכל זה, אבל הגבול מבחינתי נמתח כשאיזה "פעיל שלום", מפריע לחיילים לבצע את עבודתם.

אין כל סיבה שבמקרה כזה הם ייתקלו בהדיפה פיזית.

הקצין פעל בשיקול דעת ובשכל. הפרובוקטורים חיכו לרגע שהוא יתפרץ או יפעיל נגדם אלימות. ברור לי גם שהם סימנו אותו כמטרה בשל היותו חובש כיפה (למרות שאני מכיר חובשי כיפה מצביעי שמאל). כל חייל בסדיר או במילואים שנתקל בסיטואציה דומה (עם פרובוקטורים משמאל או מימין) צריך לפעול בנחישות ובקור רוח ועם הפעלת מינימום אלימות כלפי אזרחים מכל הצדדים.

אני מעדיף את העוקץ של הדמוקרטיה שלנו ולא את "הדבש" של שלטונות דיקטטוריים כאלו ואחרים (לצורך העניין גם רוסיה של היום היא סוג של דיקטטורה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון תראה,קודם כל זאת מדינה דמוקרטית,וכל מי שרוצה להביע את דעתו יכול. זה טוב גם אם זה לא מוצא חן בעינייך (גם בעיניי)

אני יכול להגיד שהקצין מאוד חריף פה,אני אישית לא הייתי מעיז להגיד את מה שהוא אומר פה. תקרא לי פחדן או מה שבא לך אבל אני חושב שזה מיותר מאוד.

יצא לי לפקד על מחסום כשנשות ווטש ובצלם הגיעו מס' פעמים,לא היו לי שום בעיות איתן חוץ מפעם אחת שהגיעו פרובקטוריות שחיפשו לעשות בלאגן.

אני מבין שזה חורה לך אבל צריך להיות סובלני,אם מה שהנשים האלה רוצות זה לעזור לפלסטינאים שיהיה,כל עוד הן לא פוגעות בחוקי המדינה או בביטחונם של החיילים או במשימה,אין שום צורך לשחרר אג'נדה למרות שזה מאוד בוער על הלשון. ובמיוחד היום בצה"ל שבו מחפשים לתבוע על כל דבר.

דווקא עצם העובדה שלא עוצרים את פעילי השמאל הקיצוני והחברים במפלגות הערביות(הקיימות כרגע, אין שום בעיה עם עצם הקיום של מפלגות ערביות כל עוד לא מדובר במפלגות שמתנגדות לקיומה של המדינה, פשוט המפלגות שיש כרגע מורכבות מבוגדים), זה פגיעה באחד מהעקרונות הדמוקרטיים.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%9E%D7%95%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%94_%D7%9E%D7%AA%D7%92%D7%95%D7%A0%D7%A0%D7%AA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את העוקץ של הדמוקרטיה שלנו ולא את "הדבש" של שלטונות דיקטטוריים כאלו ואחרים (לצורך העניין גם רוסיה של היום היא סוג של דיקטטורה).

לי כואב לראות קצין בצה"ל מותקף בצורה מחפירה שכזו ע"י פעילים באירגון שלדעתי הוא לפחות מנאו-נאצי

ולכן ה"דבש" של שלטונות דיקטטוריים לפעמים קורץ מעט יותר.

אם הם רוצים להפגין, שיעשו את זה במקום מסודר, לא באמצע שטח לחימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכן ה"דבש" של שלטונות דיקטטוריים לפעמים קורץ מעט יותר.

שלטון דיקטטורי מקדם ראשית את האינטרסים הצרים של השכבה השלטת ו/או את שיגיונותיו של הדיקטטור העומד בראש.

אין שום דבר קורץ בשלטון דיקטטורי - אולי בהתחלה הפרט הקטן ירגיש יותר סדר, פחות פשיעה, אולי פרץ של פטריוטיות ושביעות רצון כאשר כל "הבוגדים" ישלחו למאסר (במקרה הטוב). אבל מהר מאוד ובאין מעצור השחיתות השלטונית תלך ותחמיר ומי שיפצה את הפה יעלם, דווקא האידיאולוגים והפטריוטים הגדולים יהיו הראשונים להתאכזב ולכן הראשונים להיות מחוסלים וכמובן שדיון פתוח כמו שמתקיים כאן בפורום לא יוכל להתקיים (כנראה שאפילו חופשי לא יהיה, לכל הפחות חברת התקשורת היחידה תהיה בבעלות ממשלתית ותהיה להם שליטה מלאה על התעבורה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אחד יש זכות לדעה אישית, זה לא אומר שהוא יכול לעשות מה שבזין שלו כשהוא מייצג את המדינה.

כחייל במדינת התפקיד שלו הוא להגן ולשמור על חוקיה, התפקיד שלו לא רק להגן על אזרחיה אלא גם למנוע מהם להפר את החוק, בין אם הנפגע הוא אזרח ישראלי ובין אם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפקיד שלו לא רק להגן על אזרחיה אלא גם למנוע מהם להפר את החוק, בין אם הנפגע הוא אזרח ישראלי ובין אם לא.

מצטער, אבל מה שכתבת הינו שקר גמור ומוחלט. תפקיד החייל, לפי שבועתו, הוא להגן על ריבונות מדינת וחיי אזרחיה. זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...