הכנסת אישרה: אסור למכור אלכוהול בלילה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנסת אישרה: אסור למכור אלכוהול בלילה

radioactive

Recommended Posts

הכנסת אישרה היום (רביעי) את החוק האוסר מכירת משקאות משכרים בחנויות החל מהשעה 23:00 ועד 06:00 בבוקר. 38 חברי כנסת הצביעו בעד החוק, ואף ח"כ לא התנגד. האיסור יחול על "פיצוציות", חנויות נוחות בתחנות דלק, קיוסקים, ופרמרקטים. עם זאת, הוא לא יחול על מסעדות ופאבים. עונש המינימום שיוטל על גורמים שיעברו על החוק הוא 9,000 שקלים.

http://news.walla.co.il/?w=/1/1712830&m=1&mid=94827

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע איך היה המצב עד כה ברחבי הארץ,

באשקלון לפחות לא מוכרים אלוכהל מהשנה 11 כבר קרוב לחצי שנה,

בשעה הזו מתייצב שוטר ליד הפיצוציה וב 11:00 רובם נסגרות לגמרי.

בנינו, למי שמתחנן מראש, וקונה במקום מסוגר מראש אין מה לדאוג,

החוק הזה בא למנוע מנערים קנייה ספונטנית של אלוכהל וזול ..

באשקלון לפחות.. אין לזה השפעה כלל..

עכשיו כולם מגיעים ב 10:55 לקנות .. לא כזה בעייתי.

הבעיה שישבתי פעם עם חברה שלי, ורציתי להביא לנו בירה אחרי 11... ולא מכרו לי, לא נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אם זה יצמצם ולו באחוז את כמות הערסים הקטינים שהגובה שלהם לא עולה על מטר 20 עם הקולות המצייצים שיושבים על בקבוק וודקה במרכז העיר וחושבים שהם גברי-על, אז אני אשמח.

מצד שני, מכירת אלכוהול הייתה ממילא אסורה לקבוצת אוכלוסיה הזו. אז לא בטוח במה זה יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם גם יאכפו את זה זה יעזור, כי עצם העובדה שיש פקח/שוטר ליד הפיצוציה תמנע לא רק מכירה אחרי 23:00, אלא גם מכירה לקטינים. לדעתי צריך להרחיב את החוק ולאסור שתייה באזורים ציבוריים. רוצה לשתות? בבית/פאב/מסעדה/מועדון או כל מקום אחר שמיועד לכך, לא ברחוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינה מטומטמת (אם הדגש על האות ט'!).

במקום להביא חוקים משנות ה-20 שנכשלו בארה"ב אולי תביעו חוקים מועילים, כמו למשל לא להראות עם בקבוק אלכוהול בפומבי, או שאסור שיהיה בקבוק או פחית פתוחים באוטו בזמן ששוטר עוצר לבדיקה.

טמטום, ואם הבנאדם יבוא לקנות ב 22:55? מה אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום להביא חוקים משנות ה-20 שנכשלו בארה"ב אולי תביעו חוקים מועילים...

צר לי לבשר לך, אבל החוק הזה קיים, עובד, נאכף, ויעיל מאוד בארה"ב.

אסור להם למכור אחרי 11 בלילה, דקה לפני זה עוד חוקי במקרה והיו למישהו ספקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינה מטומטמת (אם הדגש על האות ט'!).

במקום להביא חוקים משנות ה-20 שנכשלו בארה"ב אולי תביעו חוקים מועילים, כמו למשל לא להראות עם בקבוק אלכוהול בפומבי, או שאסור שיהיה בקבוק או פחית פתוחים באוטו בזמן ששוטר עוצר לבדיקה.

אסור להראות עם בקבוק אלכוהול בפומבי, שבוע שעבר שוטר לקח לי בקבוק של וודקה ושפך אותו על הדשא אמר שאסור להראות או להשתמש באלכוהול במקום ציבורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור להראות עם בקבוק אלכוהול בפומבי, שבוע שעבר שוטר לקח לי בקבוק של וודקה ושפך אותו על הדשא אמר שאסור להראות או להשתמש באלכוהול במקום ציבורי

עוד חוק מבורך . אני מחכה שיתקינו בעיר שלי מצלמות ויתפסו את כל האנשים שלא מנקים אחרי הכלבים שלהם ואת האנשים שחונים על המדרכה בשבת . אולי לצעירים זה לא מפריע אבל אם יש לך עגלה עם תינוק צריך לרדת לכביש כדי לעבור :screwy: ורחובות זה לא בני ברק - הנסיעה בשבת די חופשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם גם יאכפו את זה זה יעזור, כי עצם העובדה שיש פקח/שוטר ליד הפיצוציה תמנע לא רק מכירה אחרי 23:00, אלא גם מכירה לקטינים. לדעתי צריך להרחיב את החוק ולאסור שתייה באזורים ציבוריים. רוצה לשתות? בבית/פאב/מסעדה/מועדון או כל מקום אחר שמיועד לכך, לא ברחוב.

כבר יש חוק כזה ובהחלט אוכפים אותו

ראה חוברת 2238 עמוד 504

‫2‫חוק המאבק בתופעת השכרות (הוראת שעה ותיקון חקיקה), התש"ע-010

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד זה לא כולל מסעדות ופאבים, זה מעולה.

אני מאמין שמי שירצה לארגן מסיבה או משהו כזה שיעשה בביתו, ידע לקנות אלכוהול מראש, בדיוק כמו שהוא קונה כיבוד וכדומה.

מאידך, מי שרוצה לקנות ולשתות ברחוב, סביר להניח שלא יקנה מראש אלכוהול אלא יהיה בבעיה מסוימת שתגרום לחלקם לוותר על התענוג הנ"ל.

כמובן שיהיו בכל זאת פיצוציות שימכרו אלכוהול בכל שעות היום. אבל זה בטוח יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון גאוני .

לעבור בין החנויות שיש בהם אלכוהול אחרי השעה 11 בלילה עם חבר שיצלם אותך נכנס לחנות קונה אלכוהול ויוצא עם אלכוהול או שאפשר להסתפק בקבלה שבה רשום מה קנית ובאיזה שעה אחרי זה לחזור למוכר בחנות ולהגיד לו שתלשינו עליו אם הוא לא מביא לכם ביד עכשיו 1000 שקל או שהוא ישלם קנס של 9000 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק זוועתי ואדיוטי. כרגיל, מי שמשתין על החוק בקשת ימשיך לעשות זאת (כולל כל אותם קטינים שמבקשים ממישהו שיקנה להם - עכשיו הם פשוט יבקשו מוקדם יותר), ואילו מי שתמיד נוהג לפי החוק וסתם רצה באופן ספונטאני לשתות בירה עם חבר על ספסל בגן (ואפילו שלא באופן ספונטני, לאור העניין הזה של איסור אלכוהול בציבור) הוא זה שנדפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...