הרכבת קירור לזיכרונות של כרטיס 9800GTX , יש בעיה ע&# - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכבת קירור לזיכרונות של כרטיס 9800GTX , יש בעיה ע&#

rony1880

Recommended Posts

היי

ניסית להצמיד כמה שאפשר את גוף הקירור לזיכרונות עם הפד בדבקה , לאחר זאת ראיתי שיש 2 זיכרונות שלא מוצמדים לפד , יש מירווח של בערך חצי מילימטר , יש אפשרות לתקן זאת? והאם זה מסוכן לזיכרונות ? גוף הקירור אמור לקרר 4 זיכרונות בשורה .

הכונה לקירור הארוך שבתמונה

85283d5850c6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא נוגע בזיכרונות מסוימם או שהוא לא נדבק על כל הזיכרון טוב ?

אם יש לך אפשרות להדביק מחדש א תבצע את זה..אם לא..אז תריץ בדיקה מאמת וטמפ' ותראה מה התוצאות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

הוא לא נוגע ב2 הזיכרונות האמצעים , יש אויר ביניהם, איך אפשר לבדוק טמפרטורות של הזיכרונות , בOCCT זה מראה רק של הGPU,יש אפשרות בכרטיס הזה לבדוק גם את הזיכרונות?

אני מודאג קצת שלא הרסתי את הכרטיס, כי הרווח הזה כבר חודש ושיחקתי עם מישחקים כבדים

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל אם כבר יש אוויר ואי אפשר לקרב יותר (למרות שאני לא מבין את הסיבה מה חלק מהשבבים גבוהים יותר?) אז תמלא את החצי מילימטר הזה במשחה תרמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לא, השבבים מדויקים מאוד בגובה, פשוט פלטת הקירור לא ישרה ממש ואז יש רווח ממש אפסי, היום הסתכלתי יותר טוב וראיתי שהרווח פחות מחצי מ"מ , כך שלא ניתן לשים שם מישחה, אבל יכול להיות שביגלל הקירבה של הפלטה לזיכרונות יש הולכה של קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

פירקתי את כל הקירור כולל פירוק כל גופיי הקירור של הזיכרונות, מצאתי פד טרמי שהוצאתי מלוח אם חדש אבל פסול , בלוחות האלו יש פדים כאלו שהם קצת דביקים בקירורים של הגשרים , חתחתי מלבנים קטנים וכך הצמדתי את קירוריי הזיכרונות לזיכרונות, מקווה שזה יחזיק מעמד ולא יתלש , קשה מאוד בארץ להשיג פדים דביקים .

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אני קצת לא בטוח עם הפדים האלו, יש סיכויי שהם לא יחזקו מעמד, האם אני חייב להדביק על הזיכרונות את הקירורים האלו , או שמספיק האיורור של 2 המאורים שיש לקירור שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...