העמוד הראשון מהביקורת על ההרקולס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העמוד הראשון מהביקורת על ההרקולס

onn_the_vy

Recommended Posts

הרקולס מוצלח ובטוח למשוך כמה {קצת} {חלק} הפתעות גדולות בשנה שעברה. הם ראשונים שחררו נוראים שלהם כרטיס {קלף} של || ה{?GEFORCE3} אבל אז שמועות טסו את מערכת היחסים שלהם הזאת עם || {?NVIDIA} היה על הסלעים {רוקים} ובקרוב אחר כך, הם שחררו כרטיסים {קלפים} של גרפיקה על סמך צ'יפסט של || ה{?KYRO}. לרוע המזל, || {?KYRO} לאחרונה הודיע ליציאה שלו מהשוק של שבבים {נתחים} של הגרפיקה העוזבת רק מתחרה ניכר אחד ל|| {?NVIDIA} || {?ATI}. עם השחרור משלהם || {?RADEON} ,8500 || {?ATI} הוכיח עצמו {כ} {בזמן} {כפי} {כמו} {בגלל} שמתחרה ראוי מאוד, אף על פי כן, שטח אחד שבאופן מסורתי היה חולשה הכי גדולה של || {?ATI} תמיכה. עכשיו הרקולס שום דבר אבל הערות מצוינות מכל אחד בתמיכה שלהם ולכן כאשר הרקולס הודיעו לכרטיסים {קלפים} של גרפיקה החדשים שלהם על סמך הצ'יפסט של || ה{?ATI} זה הרגיש כמו גפרור {תיאום} עשה בשמיים. היום יש לנו כרטיס {קלף} אלה אחד ההרקולס 3D נביא כל בפלא 8500DV.

ה" כל בפלא " גירסה של כרטיסים {קלפים} של || ה{?ATI} באופן בסיסי מכווונים {כ} {בזמן} {כפי} {כמו} {בגלל} שכל בפתרון אחד כרטיס {קלף} של || ה{?VGA} מבליט כל מיני קלטים ופלטים ובדרך כלל מבוססים במתחת להניעו גירסה מהצ'יפסט של גרפיקה שלהם שבמקרה {תיק} הזה ה|| {?RADEON} 8500. הממשי || {?RADEON} 8500 מבליט של כרטיס {קלף} {} של הגרפיקה מהירות של מרכז של 275MHZ ומאיץ של של 275MHZ, ואילו הכל בפלא מבליט מהירות של מרכז של 230MHZ ומהירות של של 190MHZ.

גם, לפני שאנחנו מתחילים את החזרה {סיקור} {ביקורת}, אנחנו רוצים לומר זא על הדבר היחיד ש" הרקולס " על המוצר הזה הוא הקופסה. הכל אחר כולל את הכרטיס {קלף}, התקליטור של הנהגים והחוברת ממשית גירסה של || ה{?ATI}. היינו קצת האכיזב על זה {כ} {בזמן} {כפי} {כמו} {בגלל} קיוינו לנהגים של הרקולס וחוברות, אף על פי כן, שרק יקרו כאשר ההצגה {ביצוע} הגבוהה 8500 כרטיס {קלף} ישוחרר על ידי הרקולס ולא זה כל בגירסה של פלא. באופן בסיסי, המוצר הזה בדיוק אותו {כ} {בזמן} {כפי} {כמו} {בגלל} ש|| {?ATI} || {?RADEON} 8500DV ההבדל היחיד שזה בתוך קופסה של הרקולס במקום קופסה של || ה{?ATI}. עם זה אמר, נותן לקחת מבט בפרטים.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל זה נאמר:

דרעק

והניחוש שלי - או של"onn_the_vy" יש קצת יותר מדי זמן פנוי או שזה LINGOWARE (ובכל מקרה אז יש לו יותר מדי זמן פנוי :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובזה נאמר..חצי שקל לעמוד מתורגם ;D

לא סתם..., ת'ביאו משהוא ני יתרגם תוך חצי שנייה..

אם תוכנה....את זה אני יודע לפי ה( )...............היה לי פעם גם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק כוח עם מיים מישהוא...?

אזהרה כל כוח הספקות בעלות קבלים בהם. המרכיבים האלה יכולים להחזיק תשלום {האשמה} חשמלי לימים אפילו {שווה} שבועות. אנחנו לא ממליצים שכל אחד פותח {למעלה} ההספקה של כוח שלהם אלא אם כן הם יודעים מה שהם עושים ומוכנים לקחת אחריות לפעולות שלהם.

כתב ויתור : הסופר של המאמר הזה או הבעל של העמוד הזה לא אחראי או מסוגל לכל נזק גרם לכל ציוד או בני אדם. בלהשתדל מה שמפורט מתחת אתה לוקח מלא || {?RESPONSILITY} לפעולות שלך.

כמה {קצת} {חלק} רקע

אני בניתי 4 משקה מיכשולים {בולים} עכשיו ואני מתחיל להשיג את התולה של להלחים וכו'. אז הבנתי את זה {אותו} היה זמן לאתגר חדש. בחיפוש הממושך שלי לעשות מכונה שקטה ברצינות, סילקתי מאוורר אחרי מלבה אחרי מלבה. כל מה שנשאר עכשיו שני המאווררים בחזית מהמקרה {תיק} שלי ( 120MM נפח {} נמוך || {?PANAFLOWS} @ 5V ) והמאוורר {} בהספקה של כוח שלי ( || {?PSU} ). הדוגמא {המודל} המיוחדת הזאת באה עם שלי || {?AOPEN} מקרה {תיק} של || ה{?HX08} ושירתה אותי טוב, עד כאן.

לתכנן

עכשיו, איפה להתחיל? הבנתי את הדרך {צורה} הכי טובה קדימה פשוט פתוח {למעלה} ה|| {?PSU} ויהיה בעל אראה עגול לראות איך זה אולי אעבוד. תחבתי חישנים של טמפרטורה מסביב והבנתי יש באופן בסיסי (שתי (שתיים שורות של מרכיבים חמים ( לפי שעה בריח לשני גדול || {?HEATSINKS} ). יש קטן ואחר מלצד אחד אבל זה לא נעשה מאוד חם לכן החלטתי לא לדאוג על זה.

בסדר, כל כך איך לקרר את המרכיבים שלנו? נתתי לו ממש קצת של מחשבה ולבסוף החלטתי לפשוט מחליף את ה|| {?HEATSINKS} עם גושים דומים של נחושת. ההבדל מאוד זה משטח של משטח גדול וגדול וכמה {קצת} {חלק} פעיל מקרר ( מאוורר ), הייתי מלחים כמה {קצת} {חלק} 10MM מקטרת {צינור} של נחושת על חלק העליון.

תן ללכת!

לרוע המזל, לא היתה לי נגש לפיקה של || ה{?DIGI} בעת בניתי את המיכשולים {בולים} : ( באופן בסיסי, אני || {?UNSOLDERED} כל המרכיבים של || ה{?RELEVENT}. אני אז השתמשתי בישן || {?HEATSINK} {כ} {בזמן} {כפי} {כמו} {בגלל} שדפוסית ועשתה את החורים המתאימים בנחושת. בא, הלחמתי את המקטרות {צינורות} בואז || {?ATTATCHED} המרכיבים. סוף סוף, אני בנושא הלחמתי את המרכיבים לתוך המועצת ה|| {?PSU}. קטן || {?MODDING} לדיור של ה|| {?PSU} נתן למקטרות {צינורות} וזה היה על זה!

זכות, הקצת שאתה חיכית, כאן התמונות מהבחוץ :

הדבר הירוק והקטן עם גב של כותרת מתויל לתוך ה|| {?PSU} הוא מחבר לחישן של הטמפרטורה נדבקתי בשם. הייתי, מודאג הלא מים קררו מרכיב אולי יתחממו לכן הטמפרטורה || {?SENOR} הוא בריח לזה, להחזיק עין על זה. המחבר השחור והגדול הוא איפה הפקקים של משאבה שלי ב. זה שנשלט על ידי העברה שפונה את המשאבה בכפי{כמו/בזמן/כ} {בגלל} שה|| {?PSU} מונע {למעלה}. עכשיו לכמה {קצת} {חלק} מפרט של הבתוך :

בתמונה על הנ"ל ( עזבה ), אתה יכול לראות את החישן של הטמפרטורה השם פשוט מעל הברגים. המסה הירוקה של סרט חשמלי איפה ההעברה למשאבה יושבת. אני נאמר את האוביקט הכחול והגדול משנק אויר שעזרות נותנות פלט חלק. להיות ישר, הייתי מעדיף ללא זה בשם כי זה עושה באמת מטריד לזמזם קול : ( הדמות מעל ( נכון ) מראה כמה {קצת} {חלק} יותר מפרט של המרכיבים אני מנסה להתקרר. אתה יכול פשוט לעשות גוש שחור עם ראש של בריח נדבק . בין המרכיב והנחושת הוא דף רזה של נציץ שמעביר חום אבל לא חשמל. מאוד חשוב זה {כ} {בזמן} {כפי} {כמו} {בגלל} שאנחנו לא רוצים גדולים נוכחיים וגדולים זורמים מסביב המים : *O*. הקצת הקטן של מקטרת {צינור} ירוקה פשוט שם לקשר שני החלקים של היותר קרירה ביחד. סופי ירוה אחד מראה את היחיד לא || {?WATERCOOLED}, מרכיב חם ב|| {?PSU} :

התוצאות

מצאתי זה עם המקרה {תיק} ב, המרכיב הכי חם מעולם לא מגיע למעל {דרך} סביבתי 10°C. אם אני עוזב את הצד של המקרה מ, זה עולה בעל ידי אחר 5 10°C! אני צריך חלון במקרה {תיק} שלי עכשיו יותר מאי פעם : ) שאני חושב על להעשות חדש || {?PSU} בקרוב {כ} {בזמן} {כפי} {כמו} {בגלל} זה עושה את ה לזמזם קול אמר יותר מוקדם .. אבל עד זה אז, זה יצטרך לעשות! זכות, טוב זה כמעט עוטפת זה {למעלה}. עדיין הצלחה אחרת בקרור במים שלי חיפוש .. כל שאלות, שואלות או הערות אז תרגיש חופשי לשלוח אותי, מים שמחים מתקררים ; ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או את "מי אנחנו" באנגלית...?

HWzone began his way in September 2001 as alternative to the sites of the hardware the Israelis which {you} cheated there {it} was very stunted in the period of opening of the site [site opening], in particular compared with boost abroad, put || {אוברקלוקינג?} there {it} was not a curse, and not used to/would sawing || {המארז?} yours only from within anger.

The founded site when there {it} was clear because {that} there is an actual need for the central site, peruses a portal which will center {concentrate} all the connected subjects {carriess} to the hardware in the form {way} of information || {חדשותי?} up to date and criticisms {checks} {reviews} on different needed products.

As a result of this need and right management, the site accumulated an appalling acceleration within number of extremely little months, and nowadays contains hundred use which enter locate every day, update in the new up to date, read {call} new criticisms {checks} {reviews}, visit {criticize} in the active most professional forum in the country in the subject {carries}, and together create the big community {} and activated in Israel.

What individualizes us?

Objectivity, from our rear do not stand no store or any body which finance us, and the staff himself {itself} works voluntarily in order to promote the same scene in the country, and to enrich her in the latest information surrounds and relevant.

Updates rinse, staff of the site [site staff] ( which will be specified further ) work every day in order to update the site in the fluent way, and to change him {it} to the directory helped dependable for each one which needs an advice in the subject {carries}, or just when he {it} wants to enrich his knowledge {} in the central subject {carries} of the last years, in the field of the hardware, the computers and the software.

Big community, in HWzone rapt the community of people of the big hardware, activated, and the professional in the country, which total people of hardware in all the age brackets, in all the fields of the pursuit, and from all regional || {הארץ.?}.

Field of the hardware [hardware field] especially, and the computers at all, he {it} is one of the fields that change and has the developments that interest the most and the frequently, and here come the need for the site that {he} will center {concentrate} all this substance, in Hebrew, and pass him {it} to the user in the organized form {way}, comfortable, || {מהימנה?}, and up to date always. If it is in the form {way} of new hardware on the last developments in the field, if it is a scarcity of criticisms {checks} {reviews} [criticisms scarcity] on different products which arrived recently to the market {}, and if it of course in the forum in him {it} we answer on different questions, and he {it} also central tool by the propulsion of all the field ahead.

You trusted ask yourselves, what motive us to continue and to update the site, in spite of the poor resources which stand to our authority? What factor {agent} us to continue to write, to update and to answer {torture} for all uses the forum?

Our love to demarcate, and the interest that we devulge || {בו.?}. The crazy hobby because {that} there is for each one express imparted in the site, and you can see this every day, in all new, in all article, and in each announcement || {בפורום.?}. Also of staff of the site [site staff], and also of surfers of || {הקבועים.?}.

We hope that enjoy in the site even tenth from what that we enjoy, because {that} then really all of them exited || {מרוצים..?}.

Staffers HWzone :

Name {there} :

Role :

Omri is laden manages the site, Webmaster and editor.

Cubic robust correspondent are new main, correspondent of criticisms {checks} {reviews} [criticisms correspondent] of directories and articles and manage forums.

Jubilee of necklace [necklace jubilee] writes criticisms {checks} {reviews} are false, manages forums, responsible on the recommended specifications, and editor actually.

|| {מישה?} || {קיסלנסקי?} writes new and criticisms {checks} {reviews}, responsible the false costs.

Bud {nitzan} || {זיפמן?} correspondent of criticisms {checks} {reviews} [criticisms correspondent] of directories and articles.

Luminous || {סולימני?} correspondent of criticisms {checks} {reviews} [criticisms correspondent] of directories and articles, responsible relational public, second editor.

|| {רוי?} rebelleds a correspondent of criticisms {checks} {reviews} [criticisms correspondent] of directories and articles.

Collected full correspondent || {מודינג?} ( new, directories and articles ) and general correspondent.

|| {ערן?} || {אבנור?} correspondent || {מודינג?} ( new, directories and articles ) and general correspondent.

Will be converted || {גרייף?} correspondent of weekly personal column [weekly personal column correspondent].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

זה נראה לי כמו תרגומטיק ....

יש לי את התוכנה הזאת , אחד הדברים הכי מיותרים ששילמתי עליהם בחיים שלי

יותר מיותר מהמודם שלי אפילו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או את "מי אנחנו" באנגלית...?

|| {מישה?} || {קיסלנסקי?} writes new and criticisms {checks} {reviews}, responsible the false costs.

מי הערבי הזה שכתב את התוכנה הזאת? ? ? ? ? ?

אני י*יין אותו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה זה לא יודע ת'שם שלי ? ? ? ? ? ?

חכה חכה מה אני יעשה לו!!!!

הוא יכיר את השם שלי טוב מאוד ! ! ! !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי כמו תרגומטיק ....

יש לי את התוכנה הזאת , אחד הדברים הכי מיותרים ששילמתי עליהם בחיים שלי

יותר מיותר מהמודם שלי אפילו !

קבל ח"ח!

שילמת על זה..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...