האם יש הבדל בין קניית משחק Retail לבין קניית CD Key חוץ מהקופסא ? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש הבדל בין קניית משחק Retail לבין קניית CD Key חוץ מהקופסא ?

LazyCat

Recommended Posts

האם יש הבדל בין קניית משחק Retail לבין קניית CD Key חוץ מהקופסא ?

למשל Starcraft II החדש, האם רכישת המשחק בגירסת Retail ב- 240ש"ח, תתן לי משהו על רכישת CD Key ב- 200-220ש"ח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לרכישה חוקית של סיריאל (על מנת לחסוך במשלוח,אריזה וכו') אז עקרונית אין הבדל חוץ מזה שאתה לא מקבל את הקופסא והחוברות שבאות איתה (אם בכלל)

או שבכלל לא הבנתי למה שאתה מתכוון??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון ב"קניית סידיקי חוץ מהקופסא"? לקניה דיגיטלית של משחק (מקבלים את המשחק בלי קופסא ושום דבר מוחשי)

או לקניית סידיקי מאתרים כמו וכו'?

אם אתה מתכוון לרכישה דיגיטלית אז ההבדל היחידי הוא שברכישה דיגיטלית אתה לא מקבל שום דבר מוחשי.

אני לא מכיר אף חברה שמוכרת רק מפתחות למשחקים שלה. כך שאני מניח שכל אתר שמציע לך לקנות CDKEY בנפרד מוכר לך CDKEY גנוב או לא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון ב"קניית סידיקי חוץ מהקופסא"? לקניה דיגיטלית של משחק (מקבלים את המשחק בלי קופסא ושום דבר מוחשי)

או לקניית סידיקי מאתרים כמו וכו'?

אם אתה מתכוון לרכישה דיגיטלית אז ההבדל היחידי הוא שברכישה דיגיטלית אתה לא מקבל שום דבר מוחשי.

אני לא מכיר אף חברה שמוכרת רק מפתחות למשחקים שלה. כך שאני מניח שכל אתר שמציע לך לקנות CDKEY בנפרד מוכר לך CDKEY גנוב או לא חוקי.

Blizzard

Steam

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Blizzard

Steam

STEAM - חנות דיגיטלית. הם לא מוכרים לך רק cdkey ואתה צריך להוריד את המשחק. אתה מקבל את המשחק, שירות cloud בחלק מהמשחקים, שירות עדכונים אוטומטי וכו' וכו'.

לא מכיר את השירות של בליזרד. הם מוכרים רק מפתח? כל מה שמקבלים זה cdkey במייל? את המשחק עצמו אתה אמור להוריד מאתרי warez באינט'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שנכתב קודם , ההבדל הוא שאתה לא מקבל את הדברים המוחשים (דיסק,חוברות וקופסא)

כמובן שזה תקף בהנחה ואנחנו מדברים על גירסאות זהות ולא על גירסא רגילה מול Collector's Editions או משהו בסגנון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...