החלפת קורא הדיסק ברדיו של רכב - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת קורא הדיסק ברדיו של רכב

o07

Recommended Posts

האם אפשרי לקנות נגיד קורא דיוידי רגיל של מחשב ולהחליף את הקורא שיש ברדיו של שהתקלקל\התיישן ? :smile1::screwy::smile1:

לא חייב דיוידי כן אבל זה מעניין, אני רוצה לנסות.

מה אתם אומרים?

עריכה:

אני רוצה לעשות את זה בגלל שהקורא אצלי (Buffer?) ממש איטי, נגיד שמתי בדיסק הרבה שירים יקח לו איזה חצי שעה למצוא\לחפש את כולם.

(עוד לפני הרצה של שיר אחד :bash:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היו כמה פעמים בעיות עם קריאת דיסקים ברכב (מאוד מעצבן כי יש שם HU מאוד איכותי של Alpine).

הפיתרון אצלי בשני המיקרים היה לפתוח את המכשיר ולנקות את העינית עם קצת צמטר גפן עם אלכוהול (המקלות לניקוי אוזניים ולטבול באלכוהול). מאז עובד כמו גדול וקורא מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח ותנקה את הלייזר אם צמר גפן אפשר קצת אלכוהול

ניתן לשים כונן CD או רגיל של מחשב באוטו. כניסת מתח מ 12 V ו 7805 ל 5 V + יציאת קול מהחיבור המתאים מאחור (לייד ה IDE)

יתכן שניתן להחליף רכיבים בדיסק הקיים אם רכיבים מ CD של מחשב וכך לתקן אותו - לא בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן שניתן להחליף רכיבים בדיסק הקיים אם רכיבים מ CD של מחשב וכך לתקן אותו - לא בטוח

מה זאת אומרת? תפרט בבקשה

יעני להחליף עינית עם עינית, רכיבים אחד על אחד?

בעצם עינית זה נראה לי מסובך מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לעשות את זה בגלל שהקורא אצלי (Buffer?) ממש איטי, נגיד שמתי בדיסק הרבה שירים יקח לו איזה חצי שעה למצוא\לחפש את כולם.

(עוד לפני הרצה של שיר אחד :bash:)

לא נשמע כאילו זה בעיה בכונן בכלל...

אם כשיש מעט שירים הוא מנגן מהר וכשיש הרבה אז לוקח לו הרבה זמן, אז זה לא בעיה בכונן,

זה בעיה (או שפשוט ככה זה... כנראה שפשוט ככה זה) ב"מוח" של הרדיו.

אם הייתה בעיה בכונן הוא לא היה מצליח לקרוא דיסקים מסויימים למשל, או קופץ במהלך השמעת

שירים, אבל לא נשמע שזאת הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? תפרט בבקשה

יעני להחליף עינית עם עינית, רכיבים אחד על אחד?

בעצם עינית זה נראה לי מסובך מידי...

עינית בלבד - לא

כל החלק הפנימי של הכונן חוצ מהמעגל של האודיו - אוליי כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...