אינטרנט כבלים.......... חינם - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט כבלים.......... חינם

X-_PLOSIVE

Recommended Posts

אני לא מבין מה הקטע של חלק מהאנשים פה בפורום לקרוא לנו אוכלי חינם, לא שאני שם על זה או משהו אבל בכל זאת למה אי אפשר להשאיר את הקנאות של כם בצד ופשוט לשתוק , אם לכן היה כבלים אז לא הייתם שמחים ומתלהבים

אז תמשיכו לשלם על בזמן שאני נהנה כבר שנה וחצי!!! :flipa::flipa::flipa:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא חתיכת בנאדם נחמד

אנשים פה משלמים 300 ש"ח בחודש על ואז אתה בא ויורד עליהם על זה, והם ממורמרים מספיק גם ככה, ואתה בא ויורד עליהם על זה שהם צריכים לשלם ואתה לא. זו נבזות ממדרגה ראשונה ויש בזה גם מידה לא מועטה של תינוקיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהודעה זו סיכמת את כל מה שטענתי בשיחה הקצרה שלנו בICQ (עכשיו אתה בIgnore, אז אל תתפלא שאני לא עונה להודעות שלך).

לדעתי, הכינוי שלך מתאים לך מאוד.

זה לא מזיז לי שאני ב- ignore שלך (עכשיו אני לא יכול למהשיך לחיות) , תגיד מה שאתה רוצה גם על הכינוי שלי זה גם לא מזיז לי

רק מה שמזיז לך זה שאתה משלם על (ואני לא התכוונתי פה לכולם שמשלמים, רק למי שטוען שאני אוכל חינם)

וזה ששמת אותי באיגנור מעיד שאין לך מה להגיד בנושא והקנאות כבר יצאה לך מכל החורים.

ובקשר לכינוי שלך אני חושב ש minimzer מתאים מאוד, ראינו אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע של חלק מהאנשים פה בפורום לקרוא לנו אוכלי חינם, לא שאני שם על זה או משהו אבל בכל זאת למה אי אפשר להשאיר את הקנאות של כם בצד ופשוט לשתוק , אם לכן היה כבלים אז לא הייתם שמחים ומתלהבים

אז תמשיכו לשלם על בזמן שאני נהנה כבר שנה וחצי!!! :flipa::flipa::flipa:

הגזמת קצת.....

גם לי יש אבל רק חודשיים.........

ואנשים פה באמת מגזימים! מה קרה אם היו מציעים לכם גם אתם הייתם מסכימים! לא הייתם אומרים מה פתאום אנחנו מוכנים לשלם.....!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים, החגיגה הזאת ממילא תיגמר בקרוב. או שהשירות יכנס לשלב המסחרי שלו ואז זה יעלה כסף לכווווווולם או שחברות הכלבים יפשטו רגל ויקפלו ת'באסטה שלהם...

ואז כולנו נשאר עם YES-WOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים, החגיגה הזאת ממילא תיגמר בקרוב. או שהשירות יכנס לשלב המסחרי שלו ואז זה יעלה כסף לכווווווולם או שחברות הכלבים יפשטו רגל ויקפלו ת'באסטה שלהם...

ואז כולנו נשאר עם YES-WOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סבבה

אני את שלי קיבלתי וזה סיפק אותי תאמין לי ששנה וחצי זה חתיכת זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדותי??? אתה כמו ילד קטן אומר פה שאנשים הם אוכלי חינם רק בגלל הקנאות שלך

לי יש חינם!!!!!! אני נהנה מזה , אז אל תגיב ותשמור את התגובות הקטנוניות שלך לעצמך ,

אתה לא מסתכל על עצמך , אם לך היה את זה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...