חיבור LAN... מוזר.... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור LAN... מוזר....

IG

Recommended Posts

דבר ראשון- אין לי מושג מה עבר על המחשב שלי ומה הדבר שקרה לו עושה, ובגלל זה אין לי מושג איזה כותרת אחרת לתת לשירשור

דבר שני- כשהפעלתי את המחשב שלי לפני יומיים הופיע לי אייקון של local area connection עם סימן קריאה עליו (מוגבל או לא מחובר... או משהו כזה...), בנוסף לאייקון של החייגן. אני לא ממש זוכר אם היה לי אייקון כזה קודם, מה שבטוח זה שהוא לא היה עם סימן קריאה.

ניסיתי לעשות repair אבל הוא לא הצליח (המערכת לא הצליחה להקצות IP חדש), וכשאני עושה Disable אז גם האינטרנט מתנתק לי ולא מצליח להתחבר עד שאני מחבר את החיבור המוזר...

מישהו יכול להסביר לי בבקשה מה הולך במחשב שלי?!

עשיתי סריקת עם נוד 32 והכול נקי (לפחות זה :P)

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, איתחלתי (שוב) את המחשב, והפעם האייקון הזה נעלם... אין לי מושג מאיפה הוא הגיע ולאן הלך, אבל בינתיים אני לא רואה נזק.

יש למישהו הסבר לזה כדי שאני אדע מה זה יכול להיות לפעם הבאה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש רלוונטי בחיבור עם חייגן בADSL לשמל.

מכיוון שפרוטוקול PPP הוא פרוטוקול שכבה 2 זה ממש לא משנה אם המודם נתן כתובת IP לכרטיס רשת שלך. בחלק מהמודמים שחולקו ע"י עם השנים כמו ב270 של ECI למשל שרת הDHCP בכלל מכובה כברירת מחדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי התבלבלתם קצת... זה לא שהתנתק כבל ולא היה חיבור- זה אייקון נוסף שפשוט הופיע ואחרי 3~4 איתחולים של המחשב נעלם.

והוא נעלם בלי שהורדתי את הצ'אקבוקס... פשוט פוף...

והקטע שהכי לא מובן לי זה למה הוא היה קשור לחיבור של האינטרנט (כשהייתי עושה לו כיבוי גם החיבור של האינטרנט היה נכבה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא עוקב אחרי התגובות שלי.

ב XP כל ממשק יוצג לך ב task tray אם הוא הוגדר ככה אז גם הNIC שלך וגם החיבור RAS שהוא החייגן שיוצגו ב tray.

כברירת מחדל מתריע כאשר יש כשל במשיכת כתובת דרך DHCP לכרטיס רשת. זה פשוט מצב שהוא בעייתי בהרבה מקרים, אבל ממש לא כולם.

למשל יש לך שבו שרת DHCP מכוהנ בכוונה ועליך להקצות כתובות סטטיות לכל ציוד הקצה, אז כמובן שכל ציוד קצה יכשל בקבלת כתובת IP דרך DHCP, אבל זה לא אומר שמהו פה לא תקין או משובש.

במקרה של חיבור PPPoE זה בכלל לא רלוונטי אם הכרטיס קיבל כתובת IP או לא כי כל התקשורת שלו היא בשכבה 2 (ככה פרוטוקול PPP עובד).

אם ההתרעה הזאת איכשהו מפריע לך פשוט תגדיר שהיא לא תוצג וכמובן שכיבוי הממשק ינתק אותך מהאינטרנט, מה עוד ציפית לקבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר פשוט וקל:

1. המודם שלך בד"כ נותן לכרטיס הרשת שלך כתובת IP למרות שזה לא דרוש לחיבור שלך לאינטרנט.

2. בגלל סעיף 1 אתה בד"כ לא רואה את ההודעה על קישוריות מוגבלת או חסרה.

3. במערכות WIN החל מ -SP2 מופיעה ההודעה הזו ברגע שעל כרטיס הרשת שלך אין כתובת IP.

4. במקרה באחת מהריבוטים שלך מערכת ההפעלה לא קיבלה IP מהמודם, אז הוינדוס שלך צעק.

5. זה לא באמת אמור לעניין אותך כי זה לא דרוש ולא משפיע על החיבור שלך לאינטרנט

(כלומר: באופן שאתה מחובר בו כרגע, זה כן היה מפריע אם היית מחובר בכבלים למשל)

זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...