בעיה עם כרטיס לכידה חיצוני (USB) במחשב מסויים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם כרטיס לכידה חיצוני (USB) במחשב מסויים

infer73

Recommended Posts

יש ברשותי כרטיס לכידה חיצוני שמתחבר באמצעות USB שנקרא Dazzle DVC90,

ונראה כך:

http://images.highspeedbackbone.net/skuimages/large/P121-8058-main2.jpg

אני מנסה להשתמש במכשיר במחשב שלי (מפרט בסוף ההודעה) תחת SP2 32Bit

(בגדול אני משתמש בוינדוס 7 64 ביט אבל אין לו דרייברים מתאימים אז התקנתי גם XP) בשביל

להעביר סרטי משפחה ישנים מ-VHS ו-8מ"מ לפורמט דיגיטלי.

בכל מקרה,

אם אני מנסה להשתמש בכרטיס הזה במחשב שלי בשביל להעביר סרטים אז הוידאו לא עובר כמו שצריך,

כלומר יש מדי פעם מין פסים צבעוניים כאלה שמופיעים על התמונה, ואני חושב (כרגע אין לי סרט ששמרתי בשביל לבדוק)

שגם יש לאגים בתמונה, כלומר הוידאו (ואולי גם האודיו) נתקעים לכמה שניות מדי פעם.

חיברתי את הוידאו (עם אותו סרט) לטלוויזיה ואף אחת מהתופעות לא חוזרת על עצמה, כלומר זה בהכרח

קורה מתישהו בתהליך הדיגיטציה של הסרט.

בנוסף, בדקתי את אותו כרטיס עם אותו סרט עם המחשב הנייד של אח שלי (Inspiron 1525) ושם הוא עובד

בסדר גמור ולא מציג אף אחת מהתופעות הנ"ל, כלומר זאת גם לא בעיה בכרטיס לכידה עצמו אלא במחשב שלי.

בשני המחשבים מותקנת אותה גירסא של הדרייברים, כדאי לציין, ואין דרייברים מעודכנים יותר באתר החברה.

כמו כן, זאת לא בעיה בתוכנה ש"מדברת" עם הכרטיס על המחשב כי אני משתמש באותה תוכנה (Windows Movie Maker 2.6)

אני קצת אובד עצות (אני יודע שאני יכול לעשות הכל באמצעות המחשב הנייד, אך זה לא נוח ואין לו מספיק מקום פנוי במחשב)

ואודה לכל מי שיוכל למצוא לי רעיון איך לפתור את הבעיה...

תודה מראש!

הערה: לא הייתי ממש בטוח באיזה פורום לפתוח את השאלה, אז אנא, תרגישו חופשי להעביר לפורום אחר כראות עיניכם, מנהלים.

מפרט המחשב שלי:

Athlon II X2 630

GIGABYTE GA-MA785GMT-UD2H

4GB DDR3

Sapphire HD5670 512MB

22" Screen @ 1680*1050

Windows SP2 32Bit באנגלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...