איך אני מהשתלט על מחשבים מרחוק? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני מהשתלט על מחשבים מרחוק?

guyby

Recommended Posts

רציתי לדעת מה הדרך הטובה ביותר כיום להשתלט על מחשבים מרחוק, אני רוצה לעזור לחבר לדוגמא בלי לנסוע אליו חצי שעה והסברים טלפונים לא תמיד עוזרים.

אפילו שלשנינו יש 7 ויש אפשרות "חיבור נוח" זה לא מאפשר לי להשתלט, האם צריך תוכנת צד שלישי (אולי זה עדיף)

מעבר לזה אני גם רוצה אופציה להשתלט על המחשב שלי בבית נניח כשאני אצלו ורוצה לשלוח קובץ מסויים מהשולחן עבודה שלי אליו, אז איך אני אמור לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי פשוט 7 מראה שהדרך הכי קלה זה חיבור נוח, אבל לא עבד לי בכלל. ואני מחפש משהו פשוט שאם דוגמא מחר לאחיינית שלי יש בעיה אני יכול להשתלט ולסדר לה מבלי ללכת קודם אליה ולהתקין לה את התוכנות. זאת אומרת התוכנות האלו שהמלצת בטח מצריכות שאני אהיה אצלה להתקנה והגדרות ראשוניות נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להסביר למישהו שלא מבין כלום במחשבים איך לגרום למחשב שלו לקבל את ההשתלטות שלך מרחוק, זה יותר מסובך מאשר לשלוח לו את הלינק המדויק להורדת התוכנה ( אני משתמש ב team viewer ) ולהגיד לו שיאשר כל בקשה של התוכנה עד שהוא יקבל ID ושיקריא לך אותו.

דרך אגב ה team viewer זו תוכנה שעובדת על כל גירסאות הוינדוס , , , ואייפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי התקנתי את team viewer זה ממש עזר, תודה לכם.

היא קצת איטית אבל מספקת אותי!

רק משום מה לא הצלחתי להתחבר למחשב שלא בוצע בו LOGIN, הוא היה דולק והשתלטתי עליו שעה לפני כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אכן כלי יעיל, אבל:

1. דורש הגדרות ראשוניות והפניית פורטים בנתב (אם קיים). לא שזאת בעיה, אבל למי שלא יודע ובקיא הופך את התהליך לקצת יותר מורכב.

2. כדי שיפול להגדרה של כלי יעיל, יש לתעל את התקשורת דרך SSH או , אחרת הכלי למעשה מהווה פרצת . לשימוש אקראי של משתמשים פרטיים זה כמובן פחות קריטי, אבל להשאיר את ה-Server שלו בהאזנה תמידית ללא תיעול, זה כבר פחות נבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתרון נוסף שאתה יכול להתחבר תוך כדי שעובדים עליו בלי להפריע למשתמש , למשל רק בשביל להעביר קבצים, כמו שפותח הדיון ציין שהוא מעוניין לעשות.

המשתמש ממשיך לעבוד כרגיל ו"לא" מודע לכך שאתה מחובר... כמו כן ניתן גם לעבוד על המחשב "סימולטנית" ואף ל"השתלט" לגמרי.

כמובן שצריך לדאוג להגדיר נכון ולדאוג לאבטחה, אני בהחלט מרוצה.

כמו שנאמר אפשר להריץ כservice בנוסף לשרות של no-ip וכו' ותמיד המחשב נגיש מכל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...