מפרט מחשב (חוות דעת) - 8500 שקל - גיימינג ועוד - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב (חוות דעת) - 8500 שקל - גיימינג ועוד

2danimm

Recommended Posts

SLI זה טכנולוגיה יותר טובה מCF.

שים לב לבנצ'מרק:

http://www.overclock.net/nvidia/714561-my-gtx-470-sli-vs-hd.html

בכל מקרה, האופטימיזציה של Crossfire כשיש 3 או יותר כרטיסים היא גרועה, לא שSLI מדהימה אבל היא הרבה יותר טובה.

שני 5970 שווה 4 כרטיסי מסך שווה בזבוז נוראי של כסף על שלא יכולה לנצל כמו שצריך 4 .

אגב שם בבנצ'מרק יש 2 5870 שיש להן יכולת OC יותר טובה מ5970 למרות שזה אמור להיות אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SLI זה טכנולוגיה יותר טובה מCF.

שים לב לבנצ'מרק:

http://www.overclock.net/nvidia/714561-my-gtx-470-sli-vs-hd.html

בכל מקרה, האופטימיזציה של Crossfire כשיש 3 או יותר כרטיסים היא גרועה, לא שSLI מדהימה אבל היא הרבה יותר טובה.

שני 5970 שווה 4 כרטיסי מסך שווה בזבוז נוראי של כסף על טכנולוגיה שלא יכולה לנצל כמו שצריך 4 כרטיסי מסך.

אגב שם בבנצ'מרק יש 2 5870 שיש להן יכולת OC יותר טובה מ5970 למרות שזה אמור להיות אותו דבר.

אז מה שראיתי מזה וכמה טסטים אחרים זה ששני 470 טובים בכ-15% מ-5970 אחד - לפי מה שאני רואה עדיין עדיף 5970 אחד - יותר חלש אבל אם בא לי עוד חצי שנה להוסיף עוד אחד - זה ירמוס 3 כרטיסי 470, מה אומר כבודו?

עריכה: ומה אתה אומר על GTX480 AMP EDITION?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ירמוס שום דבר, אני מנסה להסביר לך ש2 5970 זה לא מה שנראה לך, זה בערך עוד 30% ביצועים ל5970 אחד וכל זאת בגלל שהדרייברים של ATI לא יודעים לנצל 3 ויותר כרטיסים כמו שצריך.

אני כבר לא יודע איך להסביר את זה אבל יש סיבה למה אף אחד לא קונה 2 5970, זה פשוט מיותר.

שים לב שכל מי שעשה באמת מחשב High End מכרטיסי מסך של ATI לקח 5970 + 5870, כי זה פשוט לא מנצל את זה.

לגבי ה480, של 480 ירמוס לך כל דבר שתרצה כולל 2 5970, ושוב זה בגלל שSLI מצליח ברוב המקרים להראות כמעט 100% שיפור על כרטיס יחיד.

אני פשוט מנסה להסביר לך שאם יש לך 5870 לצורך העניין לשים עוד אחד לא יגרור פי 2 ביצועים בגלל שיש פה מגבלת דרייברים ואופטימיזציה על CF וSLI, פשוט יודע לנצל את זה בצורה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ירמוס שום דבר, אני מנסה להסביר לך ש2 5970 זה לא מה שנראה לך, זה בערך עוד 30% ביצועים ל5970 אחד וכל זאת בגלל שהדרייברים של ATI לא יודעים לנצל 3 ויותר כרטיסים כמו שצריך.

אני כבר לא יודע איך להסביר את זה אבל יש סיבה למה אף אחד לא קונה 2 5970, זה פשוט מיותר.

שים לב שכל מי שעשה באמת מחשב High End מכרטיסי מסך של ATI לקח 5970 + 5870, כי זה פשוט לא מנצל את זה.

לגבי ה480, SLI של 480 ירמוס לך כל דבר שתרצה כולל 2 5970, ושוב זה בגלל שSLI מצליח ברוב המקרים להראות כמעט 100% שיפור על כרטיס יחיד.

אני פשוט מנסה להסביר לך שאם יש לך 5870 לצורך העניין לשים עוד אחד לא יגרור פי 2 ביצועים בגלל שיש פה מגבלת דרייברים ואופטימיזציה על CF וSLI, פשוט SLI יודע לנצל את זה בצורה יותר טובה.

הבנתי אבל מה עדיף GTX480 AMP EDITION או פשוט שתי GTX470 של EVGA?

ואני חושב שאתה טיפה מגזים, זה ממש לא 30% זה יותר כמו 50-60

תסתכל קצת על זה: http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-5970-review-test/23

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה 480 יחיד אז ברור ששני 470.

דבר ראשון ערכתי את הקודמת, דבר שני = אם אני קונה 480 יחיד ועוד חצי שנה קונה עוד אחד? אה לא עזוב זה כבר סתם - אני לא יודע אני עדיין חושב שכדאי לי את ה-5970 ואז יותר מאוחר לשדרג מעבד ל-980 שזה יהיה בסביבות ה-400$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני ויתרתי :)

בהצלחה עם המערכת, אתה תהיה מבסוט בכל מקרה.

דבר אחרון, תעשה גוגל על 5970 Driver Problems ואז תבין למה אני לעולם לא ימליץ 5970, ושלא תחשוב שאני רק בעד כי היה לי 5870 שמאוד אהבתי אז אין לי שום העדפות לשני הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני ויתרתי :)

בהצלחה עם המערכת, אתה תהיה מבסוט בכל מקרה.

דבר אחרון, תעשה גוגל על 5970 Driver Problems ואז תבין למה אני לעולם לא ימליץ 5970, ושלא תחשוב שאני רק בעד כי היה לי 5870 שמאוד אהבתי אז אין לי שום העדפות לשני הצדדים.

הבנתי אותך תודה רבה על העזרה למרות שלא שיניתה את דעתי ממש עזרתה לי בנוגע להרבה דברים - תודה לך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...