פינקתי את עצמי בעכבר RAZER MAMBA - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינקתי את עצמי בעכבר RAZER MAMBA

Blue Cheese

Recommended Posts

אני לא הולך לתת ביקורת נוקבת על העכבר,במידה ואם אנשים ירצו ביקורת מורחבת אני ישמח לכתוב אחת,ויש די הרבה דברים לכתוב על העכבר המדהים הזה. ;)

אבל אני חייב להגיד לכם שהעכבר הזה בהלט מצדיק את שמו,והוא כן מתקדם בכמה וכמה שלבים מעל הרבה עכברי גיימינג.

לעכבר עצמו יש כיסוי מעור רך,היד בכלל לא מזיעה כשהיא בא במגע עם העכבר,הוא יושב ומותאם באופן מושלם לכף היד,לא משנה אם יש לך יד קטנה או יד של דוב גריזלי,וכמבון רמת הדיוק בעכבר עולה מעבר לכול הציפיות של כול בן אדם שרוצה עכבר עם שליטה מדויקת.

עכבר פשוט "אלוהי",הוא עושה את כול מה שאתה מבקש ממנו,הוא זורם בקלילות עם היד שלך,מתאים לכול דבר,גלישה ברשת,עיצוב,ומן הסתם גיימינג.

נכון שלא כול אחד יכול להרשות לעצמו עבר שעולה 600 - 400 ש"ח,וגם אני לא הייתי בטוח לגביי קניית MAMBA,אבל אחרי שעה של שימוש בעכבר הייתי נורא נורא מרוצה מהקנייה.

כול מה שאני אומר שאם יש אנשים שרוצים עכבר איכותי שהולך עם כול דבר ויכולים להרשות לעצמם קנייה כזאת אז אני ממליץ בחום על MAMBA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי ששאל, העכבר לא עובד על זכוכית. ומומלץ להשתמש במשטח megasoma של עם העכבר הזה כדי לקבל ממנו את המקסימום.

כמו כן, לפותח הת'רד, לא יודע תחת אילו הגדרות אתה רץ, אבל לא הייתי ממליץ לך לשים את העכבר בpolling rate של 1000hz, יש לwindows בעיה להתמודד עם זה ומבדיקות שונות המסכנה היא ש500hz זו ההגדרה הכי טובה. כמובן שעל 5600DPI :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי ששאל, העכבר לא עובד על זכוכית. ומומלץ להשתמש במשטח megasoma של עם העכבר הזה כדי לקבל ממנו את המקסימום.

כמו כן, לפותח הת'רד, לא יודע תחת אילו הגדרות אתה רץ, אבל לא הייתי ממליץ לך לשים את העכבר בpolling rate של 1000hz, יש לwindows בעיה להתמודד עם זה ומבדיקות שונות המסכנה היא ש500hz זו ההגדרה הכי טובה. כמובן שעל 5600DPI :)

גם אצלי העכבר רץ על 500 HZ,לא ניסיתי לשים על 1000HZ,ולמה זה בדיוק בעייתי להריץ על 1000HZ?

דרך אגב 5600 DPI זה יותר מדי,אני מסתדר עם 4000 DPI,אבל כול אחד וטעמו... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי העכבר רץ על 500 HZ,לא ניסיתי לשים על 1000HZ,ולמה זה בדיוק בעייתי להריץ על 1000HZ?

דרך אגב 5600 DPI זה יותר מדי,אני מסתדר עם 4000 DPI,אבל כול אחד וטעמו... :)

אני לא מוצא כרגע את הלינק, אבל קראתי מאמר שאומר שPolling של 1000Hz רק מוסיף lag לעומת 500Hz.

זה נובע מאיזשהי מגבלה של להתמודד עם Polling כה גבוה.

לגבי 5600DPI, מה שאני עושה זה להוריד את הרגישות בWINDOWS. אם משאירים את זה על DEFUALT אז העכבר באמת מרגיש רגיש מדי (גם ב- 4000 :) )

ככה אני מגיע לדיוק מאוד גבוה במשחקים ובwindows והעכבר לא רגיש מדי.

הדבר היחיד שקצת מפריע לי עם ההעכבר זה אורך חיי הסוללה שלו. אם אני שוכח להטעין אותו בלילה, יום למחרת הסוללה נגמרת לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוצא כרגע את הלינק, אבל קראתי מאמר שאומר שPolling של 1000Hz רק מוסיף lag לעומת 500Hz.

זה נובע מאיזשהי מגבלה של להתמודד עם Polling כה גבוה.

לגבי 5600DPI, מה שאני עושה זה להוריד את הרגישות בWINDOWS. אם משאירים את זה על DEFUALT אז העכבר באמת מרגיש רגיש מדי (גם ב- 4000 :) )

ככה אני מגיע לדיוק מאוד גבוה במשחקים ובwindows והעכבר לא רגיש מדי.

הדבר היחיד שקצת מפריע לי עם ההעכבר זה אורך חיי הסוללה שלו. אם אני שוכח להטעין אותו בלילה, יום למחרת הסוללה נגמרת לי.

לגמרי מסכים איתך לגביי הסוללה,אצלי לעומת זאת המחשב תמיד דולק אז אין לי בעיה לשים אותו על המטען כול פעם כשאני לא מול המחשב.

לעכבר אין חסרונות בכלל,חוץ מהסוללה שלו,שמספיקה ל 15-14 שעות של שימוש :-\, את האמת זה לא כזה חסרון,תלוי למי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרי מסכים איתך לגביי הסוללה,אצלי לעומת זאת המחשב תמיד דולק אז אין לי בעיה לשים אותו על המטען כול פעם כשאני לא מול המחשב.

לעכבר אין חסרונות בכלל,חוץ מהסוללה שלו,שמספיקה ל 15-14 שעות של שימוש :-\, את האמת זה לא כזה חסרון,תלוי למי...

כשנגמרת הסוללה... פשוט מחברים את הכבל , לשם כך הוא קיים ;) , למרות שלי אישית היה צורך רק פעם אחת לעשות זאת בשנה האחרונה,הסוללה תמיד טעונה מספיק כאן.

תתחדש ותהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשנגמרת הסוללה... פשוט מחברים את הכבל , לשם כך הוא קיים ;) , למרות שלי אישית היה צורך רק פעם אחת לעשות זאת בשנה האחרונה,הסוללה תמיד טעונה מספיק כאן.

תתחדש ותהנה.

תודה אחינו,אני כול כך אוהב את העכבר האדיר הזה,לא מאמין שאני עד כדי כך חנון שאני מתלהב מעכבר :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מכיוון ששואלים אותי כבר את השאלה הזאת לא פעם ראשונה ולא שנייה,הורדתי את הפאד של ,והשתמשתי לי בעכבר על הפאנל של העץ.

גלשתי ברשת ויצא לי לשחק ב- BBC2 ;),אותם הביצועים,למרות שאני כמובן מעדיף את הפאד,משום מה עניין של הרגל ונוחיות,זה כול מה שאני יכול לומר...

וכמו שכבר אמרתי קודם,אם מישהו רוצה לקנות את העכבר המדהים הזה,שיקח בחשבון דבר אחד,החסרון היחיד שלו,זה אורך חיי הסוללה שלו,בכללי מספיקה ל14-15 שעות,ואז צריך להטעין את העכבר למשך שעתיים.

שוב זה תלוי בבן אדם ומה הוא עושה על המחשב וכמה זמן הוא נמצא על המחשב,אצלי המחשב תמיד דולק,כי אני מוריד 24/7,אז אין לי כול בעיה לשים עכבר על המטען,וחוץ מזזה תמיד ניתן לעבור למצב חוטי עם העכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...