איך האוזניות KOSS PORTAPRO? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך האוזניות KOSS PORTAPRO?

ביצה

Recommended Posts

אשמח לדעת איך נגמרה הקנייה

נגמרה בהצלחה!

הזמנתי את האוזניות ביום שלישי שעבר מ-mymemory במחיר של 180₪ בערך כולל משלוח והגיעו ביום שני שלאחר מכן (פחות משבוע).

האוזניות מצוינות!

הרבה יותר קטנות במציאות ממה שחשבתי וזה טוב. האוזניות יושבות טוב על האוזן, לא נופלות במהלך ריצה/רכיבה על אופניים/פעילות ספורטיבית וזה פלוס ענק.

הצליל באיכות ממש טובה עם באסים אמיתיים וטובים.

אין לי קשת באותו רמת מחיר בכדי לבצע השוואה, רק השוואתי עם של skullcandy של חבר שלי ואני חייב להגיד לך שלעומתם הקוס פשוט מעולות!

ה-skullcandy לא יושבות טוב על הראש בכלל, נופלות בכל תזוזה קטנה, באסים גרועים ובכללי לא שווה ת'כסף בכלל.

אני מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעלים גאה של pmx-100 והם יושבות מצויין על האוזן, מעולה לספורט. תמיד משווים בינו לבין הפורטהפרו.

יצא לי לקנות את שלי בכ-100 ש"ח במבצע בתאילנד (חנות של אפל) אבל ללא ספק הKOSS משתלמות ביותר ועם אחריות ששווה זהב.

עריכה: את ה-KOSS האלה מייצרים כבר 25 שנה(!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

נגמרה בהצלחה!

הזמנתי את האוזניות ביום שלישי שעבר מ-mymemory במחיר של 180₪ בערך כולל משלוח והגיעו ביום שני שלאחר מכן (פחות משבוע).

האוזניות מצוינות!

הרבה יותר קטנות במציאות ממה שחשבתי וזה טוב. האוזניות יושבות טוב על האוזן, לא נופלות במהלך ריצה/רכיבה על אופניים/פעילות ספורטיבית וזה פלוס ענק.

הצליל באיכות ממש טובה עם באסים אמיתיים וטובים.

אין לי קשת באותו רמת מחיר בכדי לבצע השוואה, רק השוואתי עם של skullcandy של חבר שלי ואני חייב להגיד לך שלעומתם הקוס פשוט מעולות!

ה-skullcandy לא יושבות טוב על הראש בכלל, נופלות בכל תזוזה קטנה, באסים גרועים ובכללי לא שווה ת'כסף בכלל.

אני מרוצה.

תגיד אחי זה שווה את הקנייה אם אין לי אייפון? כלומר אפשר לשלוט במוזיקה בעזרת האוזניה גם עם יש לי אנדרואיד? ומאיזה אתר אתה ממליץ? (תוכל להכניס פה את הלינק?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...