cod modern warfare 2- שווה קניה? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

cod modern warfare 2- שווה קניה?

עידןאופיר

Recommended Posts

^^

במקרה הזה, נאפשר את קיום הדיון.

המשחק אכן שווה קניה.

הצד החזק שלו הוא ליטוש עד כדי הרגשה קולנועית ומשחקיות מעולה. מהסינגלפלייר תהנה ב-100% ותרצה עוד.

המולטיפלייר גם כן עשוי טוב, עם מערכת תגמול ככל שעולים דרגות.

אבל וזה אבל גדול- אין שרתים יעודיים למשחק, אלא מערכת IWNET שמפעילה את המולטי ומוצאת עבורך משחק בעייתית ושחקנים מתלוננים הרבה על פינגים לא טובים, משחקים שנסגרים, זמן במציאת משחק לעיתים, שמשבשים את המשחק וכו'.

בשורה התחתונה? הייתי קונה את המשחק גם בדיעבד, למרות הבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה שרתים במשחק הזה.

כל שחקן שרוצה לשחק מחפש משחק מסוים כגון :TDM DOMINATION וכו'

שהוא מוצא(אחרי זמן רב בדר"כ) הוא ישר מתחבר להוסט (מארח) שאירח את המשחק מלכתחילה ומצטרף אליו.

יכול להיות שההוסט יהיה ישראלי וכך יהיו לך פינגים טובים (ברוב המקרים).

ויש גם אפשרות שההוסט לא יהיה ישראלי וכך לא יהיו פינגים טובים(בכל המקרים).

לאגים וכל הדברים האלה יותר תלויים במהירות האינטרנט שלך ובטיב ההוסט.

בנוגע לצ'יטרים והאקרים ,יש! והרבה מהם!

והבעיה היותר גדולה שאין לך שום ברירה אלא לשחק או לצאת.

אני בדיעבד בחיים לא הייתי קונה את המשחק

משחק מתסכל מאוד,אבל זוהי דעתי האישית.

תהנה עם בחירתך:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ בחום להוריד את המשחק ולנסות אותו, קיים אונליין אלטרנטיבי "פרוץ" שבתכלס לא פחות טוב מהאונליין המקורי, תאמין או לא.

את הכסף תשמור לBLACK OPS שיוצא בעוד כמה חודשים והולך להיות משחק יותר טוב ללא ספק כבר עכשיו, בשלב מוקדם יחסית בלי שיותר מדי פרטים נחשפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתם אומרים לי אני הולך יותר לסבול מהמשחק ופחות להנות ממנו

יש הרבה לאגים במשחק?יש שרתים ישראלים?

תראה, עם כל הצרות שיש עם המשחק (ויש, אני ממש לא מכחיש) יש גם הרבה הנאה ממנו, במיוחד מהמולטיפלייר. כשהכל עובד כמו שצריך, יש הוסט טוב, אין צ'יטרים וכו' אז זה ממש כיף. בדיעבד אני לא מתחרט על הכסף שהוצאתי עליו ולדעתי הוא שווה את זה.

אם לקנות או לא? אני חושב שזה תלוי בתקציב שלך. אם אתה יכול להרשות לעצמך רק משחק אחד בתקופה הקרובה אז עדיף לחכות ל BLACK OPS כמו שהמליצו כאן, שהולך להיות הרבה יותר טוב לפי מה שנראה עכשיו (בעיקר בגלל שיהיו שרתים קבועים מה שאומר שתהיה שליטה על צ'יטרים, נשקים לא מאוזנים וכו').

אם התקציב שלך לא לחוץ אני ממליץ בכל זאת לקנות את MW2. עם כל הבעיות שיש בו הוא עדיין משחק ממש מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראלי שאני יקנה אני שומע יותר מדי ביקורת על המשחק ויש לי תקציב לקנות תמשחק אבל זה לא הבעיה הבעיה היא שאני חושב שבמשחק יש הרבה יותר מדי בעיות

מתי הקוד החדש יוצא לדרך?אני יקנה אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכל לקנות רק אחד מהם, תחכה לחדש- שם המולטיפלייר יהיה עם שרתים ויספק לך יותר שעות משחק עם פחות עצבים.

למרות הבעיות של MW2, המולטיפלייר שלו עדיין מהנה.

איך שאני רואה את זה, המשחק שווה קניה אפילו עבור הסינגלפלייר (משימות היחיד) המעולה שלו.

ממליץ בחום להוריד את המשחק ולנסות אותו, קיים אונליין אלטרנטיבי "פרוץ" שבתכלס לא פחות טוב מהאונליין המקורי, תאמין או לא.

זה מאוד נחמד מה שאתה עושה, אם אתה מנסה בכוח לקבל אזהרה נוספת והשעיה פשוט תגיד לי. שום אזכור נוסף לפרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...