טלפון 012 + ספק אינטרנט אחר? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון 012 + ספק אינטרנט אחר?

BeBest

Recommended Posts

שלום,

היום אני מחובר באמצעות 012 + ויש לי גם טלפון של 012.

החודש נגמרת לי ההתחייבות ל012 ואני חושב על מעבר..

בכל מקרה, רציתי לדעת אם בכלל אפשר לחשוב בכיוון כי יש לי טלפון של 012

למרות שהפכתי את השרשור המקורי (מודם -> מתאם שיחות -> ראוטר) ל- מודם -> ראוטר -> מתאם שיחות.

בכל זאת אני רוצה להיות בטוח שלא יהיו עם הטלפון בעיות.

אז יש ממה לחשוש או שהכל בסדר? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי BeBest,

ראשית- אשמח לראות אותך נשאר איתנו.

אשמח לעזור לך בכל הקשור לחיבור מתאם השיחות וכל הגדרה טכנית שבה יהיה צורך.

אתה מוזמן לשלוח לי את פרטי המנוי ל-talk2us@012.net ונוכל להמשיך משם.

המשך גלישה מהנה,

גולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך שום עזרה בהגדרות.

כבר הגדרתי אותו לקבל כתובת IP באמצעות הDHCP שבראוטר.

אני מניח שסיסמה לממשק הAdmin אני לא אקבל מכם בכל מקרה, אז גם לגעת בהגדרות "מתקדמות" אני לא יכול ורק בהגדרות של הuser level (שגם את הסיסמה הזו לא הסכמתם להביא, אבל היא מפורסמת ברשת).

רק לדעת אם המתאם ימשיך לעבוד גם על ספק אחר, שאני כמעט בטוח שכן אבל רק רציתי לדעת ב100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך שום עזרה בהגדרות.

כבר הגדרתי אותו לקבל כתובת IP באמצעות הDHCP שבראוטר.

אני מניח שסיסמה לממשק הAdmin אני לא אקבל מכם בכל מקרה, אז גם לגעת בהגדרות "מתקדמות" אני לא יכול ורק בהגדרות של הuser level (שגם את הסיסמה הזו לא הסכמתם להביא, אבל היא מפורסמת ברשת).

רק לדעת אם המתאם ימשיך לעבוד גם על ספק אחר, שאני כמעט בטוח שכן אבל רק רציתי לדעת ב100%.

כן, אתה יכול להיות מחובר לספק אחר ויכול להגדיר במתאם שיחות יוזר של ספק אחר אין עם זה שום בעיה

עדיין עדיף שיהיה מחובר מודם->מתאם שיחות->ראוטר בשביל לחסוך לעתיד בעיות באיכות קו טללפון

עדיף גם שתעדכן את 012 בתמיכה שלהם שאתה עובר ספק בשביל שיעדכנו במערכת שלהם שהמתאם שיחות מתחבר עם ספק אחר כי פעם בכמה זמן המתאם שיחות ניגש לשרת מיוחד ב012 בשביל לבדוק אם יש קובץ לעידכון גירסת קושחת המתאם וברגע שהוא מושך את הקובץ המתאם מוגדר עם היוזר שמופיע במערכת של 012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...