התחברות למחשב מרוחק בWMI עם אדמין מקומי - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחברות למחשב מרוחק בWMI עם אדמין מקומי

drucula

Recommended Posts

אני מקווה שזה יהיה המקום הנכון.

בעבודה אני מנסה להתחבר בעזרת הwmic למחשב מרוחק בדומיין. אני מנסה להתחבר עם אדמין מקומי של המחשב המרוחק למחשב המרוחק ואני לא מצליח להבין מה השורת הפקודה הנכונה כדי להתחבר.

אני מנסה את הדבר הבאים:

/node:remotecomp /user:admin /authority:remotecomp
/node:remotecomp user:"remotecomp/admin"
/node:remotecomp user:"admin@remotecode"

כל פעם אני מקבל שגיאה של "הגישה נדחתה", "no local credentials" (או משהו דומה) או סתם "unable to connect".

מישהו יכול לעזור לי עם הנושא?

תודה מראש.

נדמה לי בפקודה השני שלך הסלאש בכיוון הפוך:

d:\>wmic /user /?

USER - Provides the user to be used during the session.
USAGE:

/USER:<userid>
NOTE: User should be provided in the form <domain>\<user>.

NOTE: Enclose the switch value in double quotes, if the value contains special characters like '-' or '/'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מה שאתה רוצה לבצע, אתה מתוקף תפקידך בIT? בד"כ אני מכיר צורות מסודרת לביצוע, ולא בדרכי עקיפה.

נשמע כאילו אתה מנסה לעבור על חוקי אבטחת מידע בארגון שלך.

מה שאני עושה הוא מתוקף תפקידי, אל דאגה. אני עושה את הפעולות האלה בד"כ אחד אחד, אז אני מחפש ליצור תוכנה (בVB.net - יש לי אפילו visual studio חוקי אצלי, באישור א"מ) שתעשה את זה ואני לא אצטרך כמו מפגר (סליחה) לפתוח session מול המחשב המרוחק, להקיש שם מחשב סלאש אדמין וסיסמא מתאימה, לעבור לComputer Management, להתחבר למחשב ולהוסיף את היוזר המתאים לקבוצת הAdministrators. דרך די ארוכה, לא?

מחיפוש בגוגל, הבנתי שאפשרי לעשות את כל התהליך בעזרת הWMI וזה אפילו מובנה בתוך ה.net, אז למה לא לקצר?

הסבר טיפה יותר מעמיק:

אני טכנאי שאחראי גם על התקנות. אחרי התקנה, אני מוסיף יוזר כאדמין בתחנה, כדי שיוכל לעבוד (אחרת יהיו בעיות). לאחר שינויים כאלו ואחרים (הפוליסי העיף את המשתמש מהקבוצה, יוזר אחר צריך להשתמש בתחנה וכו'), אני נדרש לעשות את התהליך הארוך שציינתי לעיל (על התחנות שבהן היוזר שלי ללא הרשאות) וכעת אני מחפש פתרון מקצר שחוזר על עצמו. המשתמש שלי לא אדמין על התחנות (רק על חלקן) בגלל עניינים פנימיים של מנהלי הרשת שמפחדים שאני אקרא את החומר של המשתמשים, אבל רק לי יש את הסיסמא לAdministrator המקומי (ולהן אין). נא לא לשאול למה הפוליטיקות - אני בעצמי שואל את השאלה.

הורדתי את החשד?

m1ke, הסלאש הפוך רק בדוגמה - זה היה מהראש ולא copy/paste, אבל זו לא הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל מי שניסה לעזור, אבל מצאתי את הפתרון.

החיבור הנכון הוא:

/node:computername /user:"computername\username" /password:password

אין צורך בauthority ולא בשום דבר אחר.

עכשיו אני יכול לזרוע הרס בארגון ולהפיל את ממשלת . מזל שלא סמכתם עליי. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...