מפרט לגיימינג, ללא ציוד נלווה, סביב 7 אש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגיימינג, ללא ציוד נלווה, סביב 7 אש"ח

MishaK

Recommended Posts

4GB ב-700 שקלים? לא שווה. אתה יכול למצוא גם ב-550 שקלים שיהיו במתח המומלץ (במפרט אינטל, במפרט לא רלוונטי).

ולמה הלוחות היקרים הללו? גם במפרט ה-AM3 בחרת לוח יקר שאפילו USB 3.0 לא היה בו.

+1 לגבי המתנה עם ה-. זה לא מעבד או לוח, אתה תמיד תוכל לקנות בעתיד, אולי עוד חצי שנה או שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ירדתי מ-, כמה שאני אוהב ושומר להם חסד נעורים, אין שום סיבה (אפילו כלכלית) לקנות מערכת כזו.

הנה המערכת שלי עד כה:

מעבדי אינטל: Core i5 750, 2.66GHz, s1156, 8MB Tray

מאווררים וגופי קירור: NH-D14

לוחות אם למעבדי אינטל: DFI LANPARTY DK P55-T3eH9 LGA1156 i5/i7, Intel P55, 1800, 2xPCI-E

זכרונות: DDR III 1600Mhz 2x2GB ECO Edition Dual Channel

דיסקים קשיחים: Corsair Nova Series 64GB Sata II MLC 2.5 Inch Retail

כרטיסי מסך: Sapphire HD 5850 Vapor-X 2GB DX11 2xDVI DP PCI-E

צורבים: LG DVD±RW GH22LS50 x22 Black LightScribe SATA (Retail)

מארזים: CoolerMaster CM Storm Sniper Black ATX Case (No )

ספקי כוח: Enermax PRO82+ 625W Active PFC 12cm Fan

מחיר החבילה: 6864 ש"ח

כמו שאתם רואים ירדתי ב-, אבל אני נעול על . אני מבין שהמחיר לא הגיוני, הביצועים לא שווים את זה, אבל אני מעדיף כבר לקנות את המערכת הזאת עם מהתחלה וזהו. מגיע לי אחרי הפנטיום 4 :jump:

הזכרונות שונו לסדרת ה-ECO של בשביל המתח הנמוך וה-OC headroom שהוא מאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע... אתה קונה מחשב חדש ב7 אלף, אם מעבד (לא רע בכלל) שנכנס במפרט של ...

אתה הולך על כרטיס מסך HIGH END אבל על לוח בלי אופציות לשדרוג בזיכרון, ובלי תמיכה בUSB3, שבעוד שנה שנתיים הכרטיס הזה יהיה ממוצא, ואתה תהיה תקוע אם מערכת בלי אופציה לאפילו טיפונת שדרוג.

אני מתאר לעצמי שנמאס לך כבר לשמוע שאומרים לך לרדת מהSSD, אבל מה לחוץ לך לקנות עכשיו? אם זה יהיה חסר לך תוסיף בפרמוט הבא שלך, לא? :nixweiss:

בכל מקרה, העיקר שתהנה מהמחשב בסוף ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם 3 אין מה לעשות בימנו, נכון שזה נחמד שיש תמיכה. אבל עדין אין מה לעשות איתו. מקסימום כשזה יהיה לחוץ, אפשר להוסיף כרטיס הרחבה.

כשקונים מחשב כזה, אני לא חושב שמתכננים כל כך שדרוג בזמן הקרוב/רחוק. איזה מפרט כן הייתם ממליצים עם מה שנקרא, אופציית שדרוג עתידית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לוח עם אופציית שדרוג עתידית. אין לי מושג למה zanza התכוון כשאמר "בלי אופציות לשדרוג בזיכרון". :nixweiss:

בשביל יותר מ-700 שקלים, לוח בלי 3.0 זה בדיחה. ובטח שיש מה לעשות עם 3.0, יש כוננים חיצוניים בממשק הזה.

שוב- למה דווקא הלוח הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה קורא אופציית שדרוג עתידית? שדרוג מעבד?

אם כן, אז לדעתי כבר עדיף להשקיע ב-875K החדש של אינטל שיתן בראש ב-OC גם למעבדים שיצאו עוד שנה.

במחיר של 1700 שח אתה מקבל אפשרות ל-OC וביצועים שאין בשום מעבד אחר של אינטל

לגבי כל השאר, לא תהיה בעיה להחליף בלי קשר (תוספת זיכרון, כרטיס מסך, דיסקים קשיחים וכו')

גם USB3 אפשר להוציא אח"כ בכרטיס הרחבה במחיר של 150 שקל

תשקיע בדברים שכנראה לא יוחלפו בשנים הקרובות - וזה אומר לא לקנות כנראה כי המחיר פשוט יורד כל הזמן עכשיו

והביצועים עוד לא נותנים מספיק כדי שיהיה שווה לשים סכום קרוב ל-1000 שקל רק על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הלוח הזה מכיוון שהוא זול ביחס לאפשרויות המתקבלות על הדעת מג'יגהבייט, והאפשרויות OC שלו רחבות מאוד.

875K לא מתקבל על הדעת.. זה קצת יותר מידי.

האופציה היחידה היא לעבור למערכת מבוססת I7 920+X58 אם אני אוותר על ה-.....

אבל בתכל'ס, אין מה לעשות עם 920 במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאמרתי אופציה לדרוג בזיכרון, התכוונתי לעבור ללוח מבוסס X58.

אומנם נכון להיום, 4 סלוטים נראה דיי ויותר, אבל לך תדע מה יהיה עוד שנה שנתיים, וגם אם אתה לא חושב שאתה תצטרך את זה, עדיין עדיף שזה

יהיה לך על הלוח במקום הכונן המיותר הזה....

וזה שה 920 לא מוסיף יותר מידי במישחקים זה אולי נכון, אבל מצד שני הוא גם לא גורע, וזה לא להוסיף יותר מידי כסף רק בשביל "שיום אחד זה ישתלם"

, לדעתי זה פשוט צעד יותר נבון. וד"א, יש הבדל דיי קיצוני בין ה920 למעבד בראש הסוקט הזה, זאת אומרת שתמיד יהיה לך סיבה לשדרג בעתיד אם תצטרך.[br]פורסם בתאריך: 12.07.2010 בשעה 07:46:54

ועוד משהו, ברגע שהמחשב שלך מסיים את החיים שלו בתפקיד היעודי שלו, הוא עובר תפקיד, ואתה לא יודע לאיזה תפקיד תזדקק לו, אז תמיד עדיף כמה שיותר מרחב פעולה אם אתה כבר מוציא סכום כזה, לא? (יהיה גם יותר אטרקטיבי למכור אם תצטרך)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני לא מבין כל כך את ההגיון מאחורי זה, אבל אתם בעצם אומרים ללכת על מערכת כזאת?

מעבדי אינטל: Core i7 920, 2.66GHz, s1366, 8MB Tray

לוחות אם למעבדי אינטל: DFI LANPARTY DK X58-T3eH6 LGA1366 i7, Intel X58, 1600, 3xPCI-E

זכרונות: DDR III 1600Mhz 3x2GB Mushkin XP Black Frostbyte Series Triple Channel

כרטיסי מסך: Sapphire HD 5850 Vapor-X 2GB DX11 2xDVI DP PCI-E

צורבים: LG DVD±RW GH22LS50 x22 Black LightScribe SATA (Retail)

מארזים: CoolerMaster CM Storm Sniper Black ATX Case (No )

ספקי כוח: SeaSonic 750W Modular 80+ Silver Active PFC 12cm Fan M12D-750 (Retail)

מחיר החבילה: 6435

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה- אני מאוד רוצה עם כל המערכת. אני רוצה שיטוס. אני רוצה את זה:

אישית? מעדיף את הרעיון של לקנות עכשיו i5 750, ואחרי ירידת המחירים או כשארגיש צורך, אקנה את ה-i7 865K.

בכל מקרה בנוגע ללוח, איזה עוד אופציות עם יכולות OC טובות יש?נאמר סביב 900 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שיש לך מיסקונספציה בנוגע ל-.

הפרש הביצועים בשימוש רגיל הוא ממש לא בשמיים. מדובר פה על יתרון של זמני גישה וזה בא לידי ביטוי רק בפתיחת תוכנות.

עדיף שתקרא קצת על ביצועי בשימושים אמיתיים ולא סתם תתפס לרעיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקח את הGTX 460 במקום ה5850, אמור לעלות כ1050 ש"ח לגרסאת ה1GB. אוברקלוקר מצויין, ותומך בפיזיקס שזה מאוד מאוד נחמד.

ספק הייתי לוקח את הסיסוניק 620 המודולרי, הוא זול וחזק. למרות שאת האמת גם ה520W יספיק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...