מה עדיף 5770 או 4890 ?? ( עם 1G זיכרון DDR5 ) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף 5770 או 4890 ?? ( עם 1G זיכרון DDR5 )

haifaboy

Recommended Posts

אני חושב ללכת על דגם של ספייר וכמו שאמרתי לכם חיפשתי משהו באמצע הדרך ושני הכרטיסים הללו נראים לי שם. האמת שזה נורא מבלבל כי מצד אחד סגרה 5 מול 4 ומצד שני ה 4890 יותר חדש ( 256bit ). בקיצור מבחינה כוללת של תמיכה מלאה ב 1.3 לקולנוע הביתי כולל פורמטי הסאונד החדשים וגם קצת למשחקים ( לא משוגע מידי אבל כולל DX11) איזה מהם בא בחשבון . על ה 5830 קראתי בינתיים דברים לא טובים ולכן הוא די ירד מהפרק ( תקנו אותי אם אני טועה ) .

יש לי ספק HEC 400 וואט ומעבד E8400 על גבי לוח אם של P35

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על התגובה . ספק אפשר להחליף (-: , אני יותר מתעניין בביצועי הכרטיס

.

האים העובדה שה 4890 הוא מדור חדש יותר ויש לו 256BIT משנה משהו ??

מה עם ה 5830 ?? מה דעתכם עליו ?? .

ראיתי שיש כרטיסים של 5770 עם 2GB האים יש כאלו בארץ ומה ההשפעה של זה ??

מה זה : VAPOR-X,TOXIC ?? מישהו יכול לפרשן ??

קראתי איפשהו שה 5770 יש לו בעיה של סטרימים . לגרסה של ה 800 סטרימים יש בעיה שהוא לפעמים מפעיל רק 720 מהם , משיהו מכיר את התופעה הזאת ?? כמו כן קראתי על בעיה של התרסקות של המחשב בגללו , מישהו שמע על זה ??

כמובן שאני אקנה בכל מצב כרטיס מהגרסאות החדשות בלבד .

ולמה בכלל עשו לנו את כאב הראש הזה?? שיחליפו את ה 5770 ב 5790 שיהיה בעצם מחליף ברמה של סדרה 5 לדור החדש. זה ממש כאב ראש כל הסיפור הזה , במיוחד לאור העובדה שסדרת ה 5850 ומעלה מקפיץ את המחיר ברמות .

--------------------------------------------------------------------------------

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD4890 הוא לא מדור חדש יותר אבל הוא חזק יותר, ה - HD5770 הוא בערך ברמה של HD4870 ו - GTX 260.

ה - HD5830 הוא בערך ברמה של ה - HD4890 אבל מפסיד לו לפעמים ולא שווה את המחיר שדורשים עליו (לרוב 1300-1400 ומחיר מינימלי 1200).

אין שום טעם ב - 2GB ל - HD5770, זה מועיל לכרטיסים ברמה של GTX 470,HD5870 ומעלה.

הגרסאות השונות של הכרטיסים מציאות שונה (אולי תדרים טיפה שונים בהפרש זניח לחלוטין) ו - PCB (מעגל מודפס) שונה לפעמים.

בגדול הן לא שוות בכלל את התוספת במחיר ויש ללכת על הגרסאות הזולות יותר.

שמעתי על הבעיה הזאת אבל לא נראה לי שמישהו בארץ נתקל בזה, היתה בעיה כזאת לכרטיס ספציפי עד כמה שזכור לי ועידכון ביוס פתר אותה.

זה מה שניסו לעשות עם HD5830, ובינתיים זה לא ממש הצליח לאור תוספת הביצועים הלא מספיק גדולה על HD5770 והתוספת הגדולה במחיר והקרבה ל - HD5850 שעדיף משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...