מבקש עזרה - בעיית גמגומים במשחקי Steam - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה - בעיית גמגומים במשחקי Steam

zipdrive

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחרונה פרמטתי את המחשב והתקנתי בו חלונות 7 לראשונה. כמו כן הוחלף כרטיס המסך ל- GTX470.

לצערי, לאחר שהתקנתי את Steam, לפחות שני משחקים בו מגמגמים ו"קופצים" כל כמה שניות. מדובר ב- TF2 ו-SupCom2. יש לציין שאלה משחקי התלת מימד היחידים שכרגע מותקנים לי בסטים. שני האחרים הם Plans Vs. Zombies ו- Secret of Monkey Island שהם דו-מימדיים לחלוטין ועובדים בלי בעיה.

ב-TF2 יש לי גמגומים בזמן משחק שלא נובעים מבעיות התחברות, כי הם קורים גם במשחק מקומי. ב- SupCom2 זה עוד יותר בולט כי אפילו במסך הפתיחה, בו מתנפנפים כמה דגלים- יש לי את אותם גמגומים.

בשני המקרים שינוי ההגדרות הגרפיות, עדכון דרייברים, סגירת תוכנות שברקע וכו לא פתרו את הבעיה.

חשבו לציין ש 2 שאינו מחובר לסטים, עובד בצורה חלקה לחלוטין.

יש למישהו רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נבדוק שוב דברים בסיסיים:

* אתה בטוח שהורדת את הדרייבר הנכון לכרטיס המסך? לפי 7 32/64 ביט?

* אחרי שהחלפת את כרטיס המסך, תוודא שחיברת את 2 המחברים של ה-6 פינים שיש לו לספק.

* תנסה בהגדרות שני המשחקים האלה לשחק עם הגדרת ה-Vsync ולראות אם יש שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) הדרייבר עודכן עם הכלי האוטומטי של ווינדוס, אז כן.

2) הכרטיס הותקן בחנות

בכל מקרה, אלה לא יכולות להיות הבעיות כי אז לא היה עובד כמו שצריך.

לגבי ה VSYNC, אני חושב שהוא מאופשר גם ב- TF2 ו- B2, אבל אני אשחק עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לעשות VALADIATION לשני המשחקים? לפעמים זה מוצא קובץ פגום ומתקין שוב ככה שהבעייה נפתרת. כמובן לעדכן גירסת אם שני הפתרונות לא עובדים אז נסה להתקין מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nazrak: אני לא מכיר את העניין הזה של ולידציה. איפה אני מוצא את האפשרות הזו?

שנית, מעודכן, בדקתי (ושוב, זה לא יחודי לסטים).

שלישית, אני שוקל להתקין מחדש את סטים- יכול להיות שזה יעבוד? אני מניח שאני יכול לבצע גיבוי מקומי של TF2 כך שלא אצטרך להוריד את המשחק שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ שתוריד ותתקין את הדרייבר לכרטיס המסך שלך מאתר היצרן

הדרייברים שמגיעים בwindows update הוא מאוד בסיסי

לי היו בעיות גרפיקה בכמה משחקים כשנתתי לwindows update להוריד את הדרייבר לכרטיס המסך, אבל הכל נפתר ורץ בצורה הרבה יותר חלקה ברגע שהתקנתי את הדרייבר הרשמי מהאתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, תודה crowbar

התכוונתי לאתר של nvidia

בכל מקרה, זה עדיין הדרייבר מwindows update? כי אם כן, כמו שציינתי, הוא דרייבר די בסיסי ושונה מהדרייבר באתר של nvidia

לכן מומלץ להתקין מהאתר שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד:

תוריד ידנית את הדרייבר מהאתר של . תוודא שאתה מוריד את הגרסא שמתאימה למערכת ההפעלה שלך. יכול להיות שwindows update התקין לך גרסא לא נכונה.

מעבר לזה, ניסית לחפש עזרה באתר התמיכה של סטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...