כרטיס מסך לקולנוע ביתי (HTPC) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לקולנוע ביתי (HTPC)

haifaboy

Recommended Posts

מחפש כרטיס מסך שמיועד בעיקר לחיבור לרסיבר לקולנוע ביתי .

חובה 1.3 - כלומר תמיכה מלאה ביציאת סאונד מה כולל פורמטי הסאונד החדשים של ה HD בביט רייט גבוה . כמובן תמיכה מלאה ב1080P בלי קפיצות .

בדקתי וקראתי על הכרטיסים של ATI והבנתי שבתחום הזה הם עדיפים כל ( תקנו אותי אם אני טועה , אני דווקא אשמח כי עד היום אני משתמש ב ) והבעיה שמרוב הדגמים התבלבלתי . 5750 , 5770 , 4890 , לכל כרטיס יש את היתרונות והחסרונות שלו ולי יש כאב ראש מזה ...

כמובן שאשמח להמלצה גם על החברה המייצרת ( , ספייר וכו ) ואפילו על כרטיס ספיציפי וכמובן שעל מקום לקנות בו . כאמור אני מחיפה .

כמו כן האים יש מגבלות בסוג הכרטיס אם הספק של המחשב שלי הוא 400 וואט ??

התקציב : כ 1K .

תודה מראש לעונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לשחק במשחקים כבדים? אם לא אין טעם להשקיע 1000 שקל.

אני הייתי ממליץ על ‏HD 5450 שהוא פסיבי וספק 400 וואט(איכותי או לא) יתאים.

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=9747

*כל כרטיס קרוב לוודאי גם הכי פשוט יתן לך את מה שאתה מבקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על ההתיחסות . הבנתי מקריאה שה 5450 לא בדוק תומך ב DX11 שזה משהו שחובה מבחינתי כי בכל זאת צריך להסתכל קדימה . הבנתי גם שיש לו בעיה עם הסאונד ה .

בכל מצב אני אומנם לא רציני אבל בכל זאת מחפש משהו בטווח העליון בשוק הבינוני , כמובן לא משהו משוגע ( הסדרות 58 ו 59 הן ממש מחוץ לתחום ) .

שמתי לב שעד ה 57XX הכרטיסים הם 128bit ומעל הם 256bit עד כמה זה משנה בתחום הקולנוע הביתי או שזה משהו שמשנה רק למשחקים ??

נ.ב תודה על ההמלצה אבל אני לא מתקרב לKSP ( אם כבר בחיפה אני מעדיף את נעה מחשבים אתם יש לי רקורד טוב לאורך זמן ) ואני ולא קונה GIGABITE , יש לי ניסיון קודם לא טוב איתם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...