3 תוכנות שונות להמרת תמונות לסרטים קורסות אצלי ב-2 מחשבים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3 תוכנות שונות להמרת תמונות לסרטים קורסות אצלי ב-2 מחשבים

amir77a

Recommended Posts

אשמח לעצה ממישהו במקרה הבא:

עשיתי טעות פטאלית ולקחתי על עצמי להכין בעבור הגן של הבת שלי אוסף סרטים לסיום השנה שחל מחר...

מדובר באוסף של כ-1,200 תמונות שצילמה הגננת במהלך השנה. אני מנסה ליצור מכל קבוצת תמונות סרטון ולבסוף לתפור את הכל ל- אחד עם תפריטים שיפנו לכל סרטון בנפרד.

מעולם לא עשיתי זאת ולקח קצת זמן עד שמצאתי תוכנות שעושות זאת באופן יעיל.

השתמשתי עד כה ב-3 תוכנות בנפרד: הראשונה הנה ashampoo השנייה הנה תוכנה בשם Photo Slideshow Pro והשלישית Wondershare Slideshow Builder Deluxe

לאחר שהשקעתי אינספור שעות בהכנת החומר (ימים ולילות) והכל היה מוכן, התחלתי לקודד את הסרט הסופי. באמצע הקידוד התוכנה קורסת פעם אחר פעם. התקנתי את התוכנה על מחשב המדיה שלי, שהנו מחשב נקי (אפילו ללא אנטי וירוס) עם מערכת הפעלה (המחשב הראשי שלי מריץ 7) והתוצאה הייתה זהה.... קריסה

התקנתי את התוכנה השניה והסיפור חזר על עצמו במלואו בשני המחשבים בנפרד. שוב קריסה..

תוכנה שלישית תוצאות דומות.

אני יוצא מדעתי. איך זה קורה? מה יכול לגרום לבאג דומה ב-2 מחשבים שונים לגמרי ב-3 תוכנות שונות לגמרי.

פניתי למפתחים והם בודקים זאת. אשמח אם למישהו יש תובנה בנושא.

אני תוהה... מדובר במצב בו התפריט מפנה ל-29 סרטונים. האם ייתכן שכאן קיימת בעיה כלשהי?

תודה,

אמיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...