צריך עזרה בבחירת כונן חיצוני. - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת כונן חיצוני.

stak68

Recommended Posts

וואלה, תודה ממש חברה.

דבר אחרון, אם תוכלו להמליץ לי על מארז טוב שאתם מכירים עם חיבור וeSata

בד"כ המבחר הכי טוב הוא אצל פלונטר ו-goldtop. האתר של פלונטר לא פועל כרגע אבל בגדול יש להם של Sedna/Vantec/SNT שיש להם מעולים. גם ב-KSP יש מבחר מסוים (פחות אבל קיים להבדיל מחנויות אחרות שבד"כ יש מארז או שניים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלונטר לא פועל?

אצלי הוא עובד יופי..

Sedna - SE-ESATA-EH-05 ב-93 שקלים (כנראה המארז החיצוני הכי זול שמכיל eSata בארץ)

Vantec - NST-300SU נראה הרבה יותר יפה אבל גם עולה כמעט פי 2 - 167שח[br]פורסם בתאריך: 2.07.2010 בשעה 20:02:30

הכונן בסדר, אבל אם תלך על מארז וכונן בנפרד אז יצא לך כ-100 שקלים זול יותר.

האמת שאחרי בדיקה אם אתה סגור שאתה רוצה רק כונן 2TB ולא 1.5 וחייב eSata עדיף לך ללכת כל ה-Seagate Black Armor 2000GB

במחיר של 904 שח, הוא כנראה יקר בכ-100 שח יותר מקניית כונן נפרד ומארז עצמאי אבל שים של-Black Armor יש 5 שנים אחריות.

לדעתי השנתיים אחריות האלו חשובות יותר ומצדיקות עוד 100 שקל.

אם אתה יכול לרדת בנפח ל-1.5TB כמו שאמרתי, אתה חוסך מעל 350 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השנתיים האחרונות אצל אינן מלאות עד כמה שאני יודע, זו הנחה של 5 או 10 אחוזים ברכישת מוצרים של החברה (סיגייט).

חוץ מזה שיש את היתרונות הקטנים בקניית מארז וכונן בנפרד שזה דבר נחמד כשלעצמו, אחריות נפרדת, מודולריות, בחירת הכונן..

בסה"כ שתי האפשרויות טובות, לא הייתי אומר שיש יתרון גדול לאחת מהן.

לגבי הפרש של 350 שקלים, זה לא רק התפשרות על 500GB אלא גם על מהירות העברת קבצים בממשק. אם הוא מתפשר על 2.0 אז יש לו 2TB (בלי eSATA כמובן) עם ירידה של עוד 100 שקלים:

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?ProductID=7597

במקרה הזה כבר עדיף ללכת על 1.5TB בשל ההפרש הגדול במחיר ביחס להפרש הקטן בנפח.

לגבי פלונטר, אתה צודק, הייתה אצלי בעיה. בכל אופן, ה-Sedna שהזכרת מציע רק eSATA כך שהוא לא סתם זול. ויש גם SE-ESATA-EH-03 ב-138 שקלים וב-KSP יש GigaPod VIII ב-130 שקלים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסק 7200rpm 1.5TB עולה 470 שח

תוסיף ל-470, 93 שח מארז חיצוני ואתה מקבל סה"ך מחיר של 560 שח, שזה כמעט 350 שח פחות מהכונן 2tb שעל הפרק

ככה שאין התפשרות על מהירות קבצים.

ואני עדיין בדעה שלגיבוי מספיק כונן 1.5tb עם USB2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להוסיף 93? משווים כונן של eSATA וגם 2.0: כ-140 שקלים.

וגם משווים כונן 1.5TB ששווה משהו ולא הכי זול שניתן למצוא: מינימום 490 שקלים ל-HD154UI של סמסונג.

סה"כ 630 שהם 200 שקלים מעבר ל-2TB עם eSATA ו- 2.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...