בקרה לאינטרנט סלולרי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקרה לאינטרנט סלולרי

Googleness

Recommended Posts

הסיפור בקצרה,

קניתי + מודם סלולרי וחבילה גלישה "ללא הגבלה" מסלקום. מסתבר שבאזור שלי 41 ג'יגה בחודש הורדה (הרבה STREAM) נחשב מעל הממוצע ולכן המערכת שלהם באופן אוטומטי עשתה לי הצרה לחבילת הגלישה מ2.8 ל0.2 שזה מצחיק ומבדר לחלוטין.

בכל מקרה בשביל להימנע מההצרה המעצבנת הזאת מצד אחד וכדי להשתמש בצורה חופשית בחיבור הסלולרי מצד שני, האם יש כלי כלשהו שבעזרתו אני אוכל:

1. לבדוק בכמה Upload\Download השתמשתי בזמן נתון?

2. הגבלה של שירותים מסויימים מגישה חופשית לרשת או חסימה של שירותים מסויימים, עדיפות אולי לפי פרופיל שככה אני יכול לבחור אם אני מחובר לפרופיל "סלולרי" או "קו ביתי" ככה שאני אדע מה הגבלתי ומה לא?

תודה מראש לעוזרים.

לירון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני תקוע באותה הסירה,

תגידו אי אפשר לתבוע את סלקום על דבר כזה? הם מפרסמים ללא הגבלה, כשבפועל אם עברת את ה 30 גיגה הם מאטים אותך בטירוף.

מה ניתן לעשות עם זה לעזאזל, אני לא יכול לגלוש ואני משלם יקר, זה מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם ניתן לתבוע את כי הם מצידם כללו סעיף בחוזה שהם יכולים להגביל את התעבורה החודשית אם תחרוג משימוש ממוצע או משהו כזה. מהו השימוש הממוצע? רק לסלקום יש את הנתונים הללו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לבדוק איך זה מנוסח.

אם הם אומרים מעל לשימוש הממוצע, ולא מפרסמים שימוש ממוצע, איך נדע אם עברנו את השימוש הממוצע או לא?

אגב, לאחרונה ראיתי שלאורנג' גם יש עכשיו חבילה ללא הגבלה, אמנם יותר יקרה מסלקום אבל לדעתי הם לא מגבילים בכלל (צריך לברר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, לאחרונה ראיתי שלאורנג' גם יש עכשיו חבילה ללא הגבלה, אמנם יותר יקרה מסלקום אבל לדעתי הם לא מגבילים בכלל (צריך לברר).

תנאי המבצע

* חריגה מחבילת הגלישה תחויב בתשלום בסך 1.5 ₪ לכל 1MB עד למגבלת חיוב של ₪299 לחודש מעבר לעלות החבילה

* פרטנר שומרת לעצמה את הזכות להאט את קצב הגלישה בחבילת גלישה "ללא הגבלה" בשימוש חודשי מעל 30GB ובשאר החבילות בשימוש חודשי מעל 10GB מעבר למגבלת החיוב

לפחות הם מציינים את זה במפורש, בניגוד לסלקום שמדברת על "שימוש הוגן" ולא מציינת נפח תעבורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...