דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 151 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תסיר דרך titabium backup

או.קיי.

אז דבר כזה, ניסיתי להתקין את ה Theme הזה:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=801015

אחרי שהתקנתי אותו, ה Icons לא התחלפו, הבנתי שאני צריך Launcher pro.

לא מצאתי שום דרך לגשת אליו, גם לא דרך לחצן ה-Home.

החלטתי לנסות להסיר אותו, ניסיתי הכל(כולל Titanium backup), לא עזר.

החלטתי להשתמש בקובץ השחזור שלהם בכדי לחזור להתחלה.

מאותו רגע, אחרי שהמכשיר עולה ואני פותח את מסך הנעילה, המכשיר לא מציג לי כלום מלבד ה-Notification bar.

מה אפשר לעשות עם זה?[br]פורסם בתאריך: 28.10.2010 בשעה 20:46:59

טוב, ניסיתי לצרוב את ה-ROM ההוא של Orange כדי לפחות לעשות לו שחזור וזה משום מה לא עוזר,

נראה לי שזה מתנגש עם ה Clockwork recovery.[br]פורסם בתאריך: 28.10.2010 בשעה 21:22:44

טוב, מצאתי את זה ב-XDA, אנסה להעזר בשירשור הזה ואעדכן...

שאלוהים יעזור לכולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שהרגת אותו, כל עוד הוא מאפשר לך BL/Recovery - פשוט תזנח לרגע את הגיבויים בצד ונסה לצרוב קושחה כלשהי + Repartition ב Odin.

*שים לב רק לא לצרוב קושחות שממליצים לא לבצע איתן Repartition - אפילו JF3 תעשה את העבודה*.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אתה יכול להגיד ל download שום דבר לא bricked. היה לך איזשהו lagfix מופעל?

אגב אני בכלל לא בטוח שככה אתה מכבה agps. אם אני לא טועה apgs פשוט מושך מיקום לווינים מהאינטרנט לכן אם מכובה לך wifi/data אז אין לך agps.

ה use wireless networks זה בכלל קביעת מיקום בעזרת אנטנות סלולולאר שקיים גם בטלפונים ללא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמת העקרון AGPS אמור לקצר את קבלת ה FIX באמצעות משיכת מידע על מיקום הלווינים מהאינטרנט. אצלי, כשהאופציה המדוברת מבוטלת (ובדקתי מס' פעמים, רק בשביל לוודא שזה לא היה מקרי) ואני מנווט עם Waze, הסמן מפסיק לנסוע במהירות של 60-70 קמ"ש ברחובות מסביב כשאני כבר קרוב לחצי דקה עומד ברמזור. גם בת'ראד ה הגדול ב XDA חלק מהמשתמשים טענו שיש לפונקציית ה AGPS השפעה על הניווט בפועל.

אין ממש טעם לשבור עם זה את הראש, מאחר וה כאמור זה משהו שאי אפשר לסמוך עליו במכשיר שלי, והוא פשוט עושה מה שבא לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שהרגת אותו, כל עוד הוא מאפשר לך BL/Recovery - פשוט תזנח לרגע את הגיבויים בצד ונסה לצרוב קושחה כלשהי + Repartition ב Odin.

*שים לב רק לא לצרוב קושחות שממליצים לא לבצע איתן Repartition - אפילו JF3 תעשה את העבודה*.

ניסיתי כבר לצרוב את הקושחה ההיא של Orange וזה עדיין לא עובד.

אחרי הצריבה(שעברה בהצלחה מבחינת ה-ODIN) הוא רושם:

E: can't mount /dev/block/stl10

(invalid argument)

E: copy_dbdata_media:can't mound dbdata:

your storage not prepared yet. please use UI menu to format and reboot actions.

copy default media contect failed.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ... מעניין מה באמת ניתן לעשות כשמנסים לצרוב למכשיר קושחה חדשה כשלפני כן היה עליו lagfix עם מערכת קבצים ext.

לעומרי פתרונים...

הייתי מנסה בכל מקרה לצרוב את אחת מקושחות ה JM/JF/JG + ריפרטישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...