איזה סטרימר מומלץ? מתלבט בין WD TV LIVE ו-XTREAMER, בנוסף האם יש אופציות עדיפות? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סטרימר מומלץ? מתלבט בין WD TV LIVE ו-XTREAMER, בנוסף האם יש אופציות עדיפות?

DrizziTx

Recommended Posts

אז ככה, מזה כמה זמן שאני מתכוון לקנות סטרימר לצרכי ניידות, כשהולכים למקומות אחרים וכאלה.

תמיד חשבתי שאני אקנה את ה- TV ובינתיים הוא כבר יצא בגירסה שלישית שכמובן שאם אקנה אז אותה. שאלתי את המוכרים ב-לוג'יק שהם ממש בסדר והם אמרו שלפי מה שאמרו לקוחות, יש לו עדיין בעיות עם עברית :\

נוסך על כך לפני כמה זמן שמעתי על xtremer. הבנתי שהוא לכאורה עדיף, (שבזה אני דווקא לא מעוניין, אני רוצה חיבור חוטי ללא שום אלחוט!) ובעל מקום לדיסק קשיח שזה גם לא כך כך מעניין - אני אחבר לו דיסק און קי או דיסק קשיח חיצוני. בירור אצל בעל אקס סטרימר העלה את הטענות הבאות:

1. תפריט עושה רושם איטי/כבד בעת חיבור דיסק קשיח חיצוני

2. שומעים אותו לפעמים בזמן העבודה

עכשיו כשריפרתי פה ראיתי משהו על A200 שלגביו אין לי עדיין שום מושג.

לסיכום הנה מה שאני מחפש:

1. יכולת לקחת מכשיר קטן למקום אחר איתי, לחבר בקלות לטלוויזיה ולראות דרכו סרטים

2. תמיכה בחיבור לטלוויזיות חדשות כמו גם ישנות (שפופרת/בננות)

3. עדיפות גבוהה לתרגום בעברית שיעבוד תקין, אני אישית לא צריך אבל אני לא רואה לבד ^^

4. חיבור נוח להתקנים חיצוניים קרי דיסק קשיח ודיסק און קי

5. תמיכה בכל פורמט פופולרי קיים

6. עדיפות למכשיר שיכול לעדכן את עצמו לפורמטים חדשים (לא חושב שקיים מכשיר שלא עושה את זה אבל שווה ציון)

7. לא מעוניין באלחוטי. ואם קיימת אופציה במכשיר אז שתהיה דרך לכבות אותו כך שלא ישדר כלל.

מקווה שלא שכחתי כלום.

מחיר כרגע זו לא הנקודה, תנו לי תשובות ואופציות ואני אחליט, תודה ^^

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...