עזרה במציאת עבודה (בן 18, דחו לי גיוס, ידע במחשבים) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במציאת עבודה (בן 18, דחו לי גיוס, ידע במחשבים)

zombie

Recommended Posts

אני מחפש נואשות עבודה לשעות הבוקר, אני בן 18, מתגייס בגיל 19, ובעל ידע רב בחומרה(ידע על רוב חלקיי החומרה בעיקר לגיימינג וציוד היקפי ויכולת לבנות מחשב)

שלחתי לk.sp, zigzag 2000 ואייבורי קורות חיים ואף אחד לא חזר עליי, אני בן אדם גמיש לרוב משרות העבודה העיקר שיהיו משמרות בוקר, אני עובד כשליח פיצה וגם מילצרתי אבל אני מחפש משו יותר קבוע ורציני רצוי בתחום המחשבים, האם קיימת עבודה כזאת בגילי? מה אתם ממליצים לי לעשות?(אני יודע שזה קצת לא קשור אבל אני מתאר לעצמי שהרבה אנשים פה עובדים בעבודות בסגנון של מה שאני מחפש אז אני מבקש קצת הדרכה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, הייתי מנסה שוב במקומות כמו אייבורי וKSP, בתור טכנאי מחשבים או מוכר חלקים, לפעמים פתאם מישהו מתפטר שם ואז הם נואשים באותו רגע ויכולים לקחת אותך.

כמובן שאני לא מנסה להעליב אותך, הבעיה שלהם איתך זה שיש לך זמן קצר עד שתתגייס והם תמיד יעדיפו מישהו שיבוא לעבוד גם יותר משנה, מה שבטוח לא יקרה איתך. ואולי אפילו הם ייתקעו בגללך כי יקדימו לך את הגיוס..ייקחו אותך רק אם אין להם ברירה..

מקום שאתה יכול להתקבל בוודאות זה דיפו, מצד שני הם משלמים ממש גרוע..מינימום עם תוספות לא משמעותיות. באג בערך באותו סגנון, אולי קצת יותר.

ממקור ראשון אני יודע להגיד לך שיש לי חבר שעבד בתור טכנאי באייבורי גם בלי איזה קורס לפני והוכשר שם בגלל שהיה לו רקע טוב, ככה שזה אפשרי.

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, הייתי מנסה שוב במקומות כמו אייבורי וKSP, בתור טכנאי מחשבים או מוכר חלקים, לפעמים פתאם מישהו מתפטר שם ואז הם נואשים באותו רגע ויכולים לקחת אותך.

כמובן שאני לא מנסה להעליב אותך, הבעיה שלהם איתך זה שיש לך זמן קצר עד שתתגייס והם תמיד יעדיפו מישהו שיבוא לעבוד גם יותר משנה, מה שבטוח לא יקרה איתך. ואולי אפילו הם ייתקעו בגללך כי יקדימו לך את הגיוס..ייקחו אותך רק אם אין להם ברירה..

מקום שאתה יכול להתקבל בוודאות זה דיפו, מצד שני הם משלמים ממש גרוע..מינימום עם תוספות לא משמעותיות. באג בערך באותו סגנון, אולי קצת יותר.

ממקור ראשון אני יודע להגיד לך שיש לי חבר שעבד בתור טכנאי באייבורי גם בלי איזה קורס לפני והוכשר שם בגלל שהיה לו רקע טוב, ככה שזה אפשרי.

מקווה שעזרתי

מז"א לנסות שוב? שלחתי להם קורות חיים פעם אחת, לשלוח שוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך כמו מישהו אחר פה לנסות להקדים את הצבא

במידה וזה לא הולך תנסה ללמוד משהו או לשפר בגרויות\פסיכומטרי

הסיכוי במצב שלך למצוא עבודה נורמלית קטן כרגע

עבודות מינימום או קרוב לזה לרק שנה אחת לא יעזרו לך הרבה להתפתח כלכלית -ככה שזה סתם בזבוז זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני לא מסכים איתך...

קרירין, אם כבר שירתת בצבא אז אתה בטח יודע שחייל ממוצע עושה משכורת עלובה שלא מספיקה לו כמעט לכלום..

חייל קרבי מקבל באיזור ה700 ש"ח (נכון לפחות לזמני) וג'ובניק עושה חצי מזה..איך אפשר להתקיים מזה?

יצא לי לעבוד לפני הצבא במשך כמעט חצי שנה וזה עזר לי מאד לאורך כל השירות...מה גם שאחרי שסיימת את הבגרויות הדבר האחרון שבא לך זה ללמוד עוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיות חייל זה כמו להיות בכלא רק יותר קליל

ולמה אתה צריך הרבה כסף בצבא ?

אתה חייב ללבוש מדים ונעלים שהם מספקים לך

לנסוע בתחבורה ציבורית שהם משלמים אליה

לאכול את הגיפה אוכל שהם מספקים לך

וכו וכו -אין לך הרבה על מה להוציא בצבא -גם ככה אין לך יותר מידי זמן פנוי באזרחות בתקופה הזאת

ועדיף כבר לעשות ולגמור עם זה במקום לגרד בביצים ולשרוף שנה מהחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבון טלפון בצבא עולה הרבה כי אתה לא בבית ועושה את כל השיחות רק מהפלאפון, אם אתה בתפקיד פיקודי אז בכלל יש לך הרבה שיחות אבל אין לך מירס כי אתה לא קצין..אני זוכר חשבונות של 200-300 ש"ח בתקופות בעייתיות בכיף.

מתוך משכורת של 700 ש"ח כל זה לפני הלאפה בבאר שבע לפני שמגיעים ביום ראשון לבסיס עם החבר'ה, קניות בשק"ם כשאתה סוגר שבת וכמובן כל זה לפני שאתה חוזר הבייתה מתישהו ויוצא עם חברים או יוצא לדייט עם בחורה שמחליטה לאכול איתך באיזה מקום פלצני.

פווו

איזה תקופה...היה כיף :)

אבל בהחלט זה לא שכר שמספיק לצרכים...

במיוחד אם הבחור חובב מחשבים וירצה להשתדרג קצת במהלך הצבא..אולי אפילו לפטופ..

בקיצור אל תהיה עני - תעבוד בKSP * :)

*טל"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי במצב שלך למצוא עבודה נורמלית קטן כרגע

עבודות מינימום או קרוב לזה לרק שנה אחת לא יעזרו לך הרבה להתפתח כלכלית -ככה שזה סתם בזבוז זמן

מה זה?! בשנה אפשר להרוויח לפחות 48,000 ש"ח. סכום מכובד ביותר לנער בן 18 שגר עם הוריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתה את יוקר המחיה בארץ ? אתה מבין כמה זה חסר משמעות לטווח ארוך ? (הרק שנה אחת )

גם ככה הוא ישרוף את זה במהלך הצבא -ולדעתי עדיף לעבור את החרא כמה שיותר מוקדם

לעבור ולהתחיל את החיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...