U2311H DELL דיל עם פנדה ? - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

U2311H DELL דיל עם פנדה ?

Artemis Entreri

Recommended Posts

תקשיבו אני קניתי במחיר ממש זול של 1420 משהו כזה וזה דרך העבודה של אחותי אני יכול להגיד לך שהמינימום שיכולים להביא לך אותו כולל מעמ הוא 1311

מינימום ואם הם לא רוצים רווח בכלל אבל בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקשיבו אני קניתי במחיר ממש זול של 1420 משהו כזה וזה דרך העבודה של אחותי אני יכול להגיד לך שהמינימום שיכולים להביא לך אותו כולל מעמ הוא 1311

מינימום ואם הם לא רוצים רווח בכלל אבל בכלל

להחזיר אותך למציאות יא חי בסרט, חנויות מחשבים לא עושות 30% רווח על שום מוצר כמעט.

אם המחיר שלו בפנדה הוא 1580 ש"ח, אל תצפה למחיר נמוך יותר מ-1550 ש"ח, ואני אופטימי איתך. 1,500 ש"ח אם אני ממש מתפרע.

עם כל הכבוד. תגידו לי שניכם מה אתם מנהנלי חברת פנדה מחשבים .? שאני אבין ? מאיפה לכם לדעת מה משתלם להם ומה לא ?

בכמה הם קונים ומה הם רוצים להרוויח מכל העסק ? אם בכלל כל ענניין יתממש אני אופטימי שכן..

אם אין לכם הערה בונה ומבוססת (ותהייה לכם רק כאשר ואם אתם בעלי פנדה) אז תגיבו. די להוציא את הרוח מהמפרשים, לא רוצים לקנות או אין לכם משהו תורם לומר אל תגיבו.. זה דבר בסיסי שלומדים בגן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחזיר אותך למציאות יא חי בסרט, חנויות מחשבים לא עושות 30% רווח על שום מוצר כמעט.

אם המחיר שלו בפנדה הוא 1580 ש"ח, אל תצפה למחיר נמוך יותר מ-1550 ש"ח, ואני אופטימי איתך. 1,500 ש"ח אם אני ממש מתפרע.

תלוי על מה ואיזו חנות, חנות שכונתית יקרה עושה אחוזי רווח גבוהים יחסית אבל עם נפח מכירות דליל.

חנויות מקוונות יכולות לעשות החל מ10% על חומרה ועד כמה עשרות אחוזים על ציוד היקפי.

סתם לצורך העניין יש לי את המחירון העדכני של בנדא מגנטיק, הנה 3 השוואות של מוצרים שבחרתי באקראי:

Western Digital My Passport Essential 2000GB - מחיר לחנויות 797 ש"ח, מחיר בKSP/איבורי 835 ש"ח ובחנויות אחרות החל מ880 ש"ח. 10% רווח.

CoolerMaster CM690 - מחיר לחנויות 297 ש"ח, מחיר בKSP/איבורי 340 ובחנויות אחרות החל מ347 ש"ח. 16% רווח.

TP-Link TL-WR1043ND - מחיר לחנויות 311 ש"ח, מחיר באינטרנט החל מ380 ש"ח. 22% רווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חוכמה לקחת מוצר שעולה 300 שקל ולהציג "20 אחוז" רווח על ידי רווח של 60 שקל. לשחק עם מספרים גם אני יודע..

אתה רואה אפילו בדוגמה שלך שברגע שעלות המוצר קצת עלתה, ל-800 ש"ח, אז גם אחוז הרווח ירד מ-20% ל-10%.

הסיבה היא פשוטה, במוצרים מאוד זולים חייב להיות איזשהו רווח fixed כלשהוא שיהיה שווה את ההתעסקות בכלל. קח את הדוגמה הכי פשוטה: על מסטיק שעולה 2 שקל ומוכרים ב-4, יש 100% רווח!

בקיצור, באמת שה"ויכוח" הזה מיותר.. אם מישהו חושב שבגלל התארגנות של 10 אנשים הוא יצליח להשיג איזושהי הנחה משמעותית על מסך שבמילא הרווח של החנות עליו הוא 250 שקל במקרה הטוב, אז הוא חי באשליות. אפילו אם החנות תוותר על כל הרווח ותמכור את המסך בהפסד, ההנחה עדיין לא תהיה משמעותית, וסביר שתתקזז עם תנאי התשלום (אני לא בטוח, אבל אני חושב שיש הנחת מזומן, ואפשרות ל-X תשלומים ללא ריבית. אז אחרי ה-100 שקל הנחה הזאת, סביר שהמחיר יהיה למזומן בלבד בתשלום אחד..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים הדיל אושר ! ;D

יאיר סאטובי אישר מכירה של 10 יחידות במחיר 1400 ש"ח (כולל מע"מ) !!!

פנו אלי בהודעה בפרטי להעברת השמות (שם מלא) של המעוניינים

ייתכן ואפשר לקבל במחיר הזה עוד יחידות, אבל לבנתיים זה יפה מאוד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה היא מדיניות הפיקסלים השרופים?

- מכמה פיקסלים מחליפים מסך

- כמה ימים ממועד הקניה ניתן להחליף מסך עם פיקסל שרוף אחד

ציטוט מדף היצרן שאליו פנדה מפנים למידע נוסף:

"במידה ותגלה אפילו פיקסל בהיר ופגום אחד במהלך תקופת האחריות המוגבלת על החומרה, אנחנו נחליף את הצג שלך ללא תשלום. "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שהאחריות היא מול DELL ישראל ולא מול פנדה, יוחלף מסך עם פיקסל פגום אחד רק אם הפיקסל תקוע במצב בהיר, כלומר על רקע שחור יראו אותו בירוק/אדום/כחול. עבור פיקסלים כהים זה מינימום 6. לתשומת לבכם.

http://support.euro.dell.com/support/topics/global.aspx/support/dsn/en/document?c=il&dl=false&l=en&s=gen&docid=FC3D7E0EF09046C9BB84FA6E6BBB8D4E&doclang=en&cs=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...