עזרה בבחירת אזוניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת אזוניות

elyaz

Recommended Posts

שלום

לאחרונה השורשים האודיופילים שלי מתחילים להתעורר, ואני מבין שמה שאני צריך זה אוזניות טובות

מכיוון שאין לי שום ידע בנושא רציתי לבקש את עזרת הפורום בנושא:

אני מחפש אוזניות איכותיות

השימוש העיקרי (והבלעדי) של האוזניות יהיה רק למשחקים, לא למוזיקה או דברים אחרים

אני מעדיף אוזניות קשת ולא אוזניות שנכנסות לתוך האוזן

צריכות להיות קלות כדי לא להכביד על הצוואר (כרגע אני עם אוזניות גדולות כאלה של ואחרי כמה זמן זה נהיה לא נוח)

לגבי תקציב - אני מוכן להשקיע אם מדובר באוזניות איכותיות- בסביבות 400 ש"ח (פלוס מינוס)

אשמח לקבל הצעות באיזה חברות ודגמים כדאי לי להתמקד

תודה

ואם כבר אני אנצל את ההזדמנות לעוד שאלה בנושא- האם כדאי לי לקנות כרטיס קול?

האם זה ישנה משמעותית את הסאונד? כרגע יש לי כ.קול (alc888) על הלוח אם (p43-dsl)

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוזניות- פתוחות או סגורות? אני משער שסגורות אם ציינת שזה לגיימינג, אם כך ה- K518 של AKG (הם קשת מסוג ON-EAR ויושבות על האפרכסת של האוזן) מומלצות ונמכרות בבאג ב-400 במגוון צבעים. ייתכן והם יהיו מעט "באסיות" בשבילך ואפשר לשפר את זה על ידי מוד קצר ופשוט של פתיחת האוזניה שזה מעשה פשוט ולשים בפנים בתוך הכוסות שכבה דקה של חומר שנקרא-"בלו טאק", זה אותו החומר שהמורות לאנגלית להיו משתמשות בו פעם כדי להדביק כרטיסיות ללוח :P.

אם האוזניות לוחצות לך על הראש כמו שרבים טוענים אתה יכול לשחרר את הקשת על ידי כך שתניח אותה לאורך הלילה על המארז מחשב שלך או חבילה טובה של ספרים שקנית בשבוע הספר ;).

בנוגע לכרטיס קול זה תמיד מומלץ, אך לפעמים הסוגים הזולים לא שווים יותר מדי ולכן מומלץ לחכות ולחסוך ולקנות משהו כמו סדרת הכרטיסים של שזכתה לשבחים(דוגמה- D1 וכו'...) .

תתחדש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה

נברתי קצת בארכיון ואני חושב שאני אלך עם הזרם ואנסה את ה koss PortaPro

לגבי כרטיס קול - אם אפשר הסבר קצר מה ההבדל בין כ. קול onboard לבין כרטיס קול אמיתי

תודה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...