אלי ישי פותח את הפה: שהחילונים לא יטיפו לנו מוסר על אפליה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלי ישי פותח את הפה: שהחילונים לא יטיפו לנו מוסר על אפליה

lev-27

Recommended Posts

כולם פה אני רואה שונאים חרדים וזה ממש מגעיל. נראה אתכם מדברים פה כככה על ערבים. גם אני לא מתלהב מהחרדים וכו', אבלל שנאה בתוך העם זה ממש כמו סרטן בעייני, משפחה לא בוחרים והם אחים שלנו, גם אם הם עושים דברים שלא נראים לרוב העם.

אם המשפחה שלך מתנהגת בצורה מחפירה ונוראית, ומסרבת לשנות את התנהגותה, עדיין תדבוק בה?

צר לי מאוד, אבל רק תחשוב על איך לעזאזל כלכלה של מדינה יכולה להתקיים אם למשל 50% מהאוכלוסיה

לא עובדת וה-50% האחרים מממנים אותם? זה נראה לך הגיוני? זה נראה לך יכול להתקיים לאורך זמן?

אז נכון, זה לא המצב כרגע, וזה גם לא יהיה המצב עוד 5 שנים, אבל אם ימשיכו לשלם לחרדים בשביל

לשבת על התחת, לא ללמוד מקצוע, לא להפוך לאזרחים יצרנים שעובדים באמת ולהמשיך ולהשריץ ילדים

לעולם שבתורם יעשו את אותו הדבר, אז כן, זה יהיה המצב עוד כך וכך שנים. ואז מה נעשה בדיוק?

הכלכלה תקרוס והמדינה תלך לעזאזל.

אל תחשוב על החרדים בתור אחים. תחשוב עליהם כעל גידול ממאיר שמאיים להשתלט על הגוף כולו.

ומה עושים עם גידול שכזה? נכון, כורתים אותו באיבו, לפני שהוא ירעיל את כל המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם פה אני רואה שונאים חרדים וזה ממש מגעיל. נראה אתכם מדברים פה כככה על ערבים. גם אני לא מתלהב מהחרדים וכו', אבלל שנאה בתוך העם זה ממש כמו סרטן בעייני, משפחה לא בוחרים והם אחים שלנו, גם אם הם עושים דברים שלא נראים לרוב העם.

כשאתה צריך לבחור בין הקיום שלך לקיום של אחיך, כשכל מה שאחיך עשה זה רק להכשיל אותך כל השנים, אתה תבחר בקיום שלך. עם כמה שזה כואב, הם שונאים אותנו בדיוק באותה מידה אם לא יותר - אחרת הם היו עוזרים לנו ולא מכינים לנו מלכודות-מוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד את זה בצורה הכי ישירה ופשוטה שקיימת:

אם היה לי אח שהיה יושב לי על הראש כל היום, מציק לי שאני אתנהג ואעשה מה שהוא חושב שנכון ולא איך שבא לי, ישב לי על ההכנסה בלי לעשות שום דבר מועיל, ואחרי זה עוד בא אלי בתלונות- הייתי בועט אותו לאלף עזאזל.

מבחינתם של החרדים, ברגע שאתה לא חרדי, אתה נחות, נקודה. ורוני, שלא תעז לקפוץ לי מול הפרצוף עם השטויות הרגילות שלך.

הכרתי מספיק חרדים בחיים שלי (חלקם גם מאוד קרובים אלי) ואני עדיין מכיר בשביל לדעת בול מה צורת המחשבה שלהם בנוגע למי שלא חרדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...