התחממות של המעבד בגלל כרטיס המסך - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחממות של המעבד בגלל כרטיס המסך

_uri

Recommended Posts

שלום,

שמתי לב שהמעבד שלי מתחמם מאוד כשאני מפעיל דברים שמעמיסים על כרטיס המסך (בדקתי עכשיו עם COD6 ו- OCCT)

הטמפרטורה של כל ליבה בנפרד (core 0, 1) לא עולה, מה שעולה זה הטמפרטורה של המעבד (core) והיא בערך (עד כדי מעלה) שווה לטמפרטורה של כרטיס המסך (מה שיכול להגיע לסביבות ה 70)

בדקתי את הטמפרטורות עם SpeedFan.

המפרט שלי:

intel e7400

arctic cooling freezer 7 pro rev 2

gainward 9800gt

antec 300

את הקירור למעבד החלפתי לפני בערך שבוע (בגלל רעש בעיקר וההתחממות).

לא עשיתי OC לשום רכיב.

מה כדאי לי לעשות עם זה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

שמתי לב שהמעבד שלי מתחמם מאוד כשאני מפעיל דברים שמעמיסים על כרטיס המסך (בדקתי עכשיו עם COD6 ו- OCCT)

פה קבור הכלב... זה לא כאילו משחקים לא מעמיסים על המעבד, נהפוכו, COD6 מעמיס לא מעט היות והוא מבוסס על מנוע מאוד אינטנסיבי למעבדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם משחקים מנצלים את המעבד..ולכן הטמפ' עולה..

לא יכול להיות שאתה לא רואה עליה בטמפ' של הכרטיס מסך..

על כל מקרה טמפ' למעבד מדוד עם REAL TEMP..לכרטיס מסך עם GPU-Z..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dj-ElectriC:

אני יודע שמשחקים מעמיסים על המעבד. כשעשיתי בדיקה של שעה עם OCCT או עם Prime (כלומר בלי עומס על כרטיסה המסך) הטמפרטורות של כל עלו בערך ל 47-48 ושל המעבד נשאר ב 47-48.

taotao:

לא אמרתי שכרטיס המסך לא מתחמם.

מדדתי עם real temp ו gpu-z בזמן COD ובזמן בדיקת ה gpu ב OCCT הטמפרטורות של כל לא עברו את ה 44 ושל כרטיס המסך 73 - מה שמתאים למדידות הקודמות שעשיתי.

לא ראיתי שם מדידה למעבד (בניגוד ל speedfan), יש דרך להוסיף את זה?

מכיוון שאני יכול לראות את זה רק ב speedfan אני מצרף תמונה שמראה מדידה במהלך בדיקת gpu של OCCT (כחול - מעבד, ירוק - כ.מסך, אפור/אדום - ליבה)

תודה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, זה מרגיע אותי.

מה שהפריע לי, זה שאני קראתי שיש Tcase ו- Tjunction וראיתי ש real temp נותנת רק את Tjunction.

מכיווון שיש באמת התאמה מוזרה בין טמפרטורת כרטיס המסך והמעבד, זה כנראה בעיה ב speedfan.

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...