המלצה למצלמה קומפקטית עם צילום וידאו ב-HD תקציב 1500 גג - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמה קומפקטית עם צילום וידאו ב-HD תקציב 1500 גג

Triple-z

Recommended Posts

שלום אני מחפש מצלמה משפחתית קומפקטית בעל איכות צילום טובה וזום גדול וגם יכולת צילום ב- HD

הכיוון שלי הוא פאנסוניק TZ כלשהו, מי הכי מומלץ? לי אישית יש TZ50 ואני מרוצה ממנה

TZ7 או TZ6 מי מהם עדיף והאם שווה להשקיע ב- TZ7? אני כבר לא מעודכן בנושא ואשמח להמלצות אם יש חברות אחרות בעלות דגמים טובים יותר לצרכים האלו.

אני רוצה להכניס בתקציב גם כרטיס מהיר של 16 ג'יגה..

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוידאו של ה 6 לא טוב.

היה לי את ה 5 בעבר, ועכשיו אני כבר שנה עם ה 7- הוידאו שלה מדהים. 720P נראה מצויין !

מה גם שהקבצים שלה זה AVCHD הפורמט החסכוני של פנסוניק (בדומה למצלמות יקרות כמו ה HPX 500)

ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ב 8 יש יותר מגה פיקסל וזהו. כל שאר הדברים ב 7 טובים יותר (כמו לשמל מסך 3 אינץ חד יותר ב 7 ).

לדעתי ה TZ8 וה TZ10 זה בדיוק מה שפנסוניק עשו שנה שעברה על ה TZ6 וה TZ7 - שינוי מסך (לטובה), ווידאו טוב יותר ב 7.

ככה שההתלבטות צריכה להיות בין 6 ל 7, או 8 ל10...

אני חושב שה 7 טובה יותר מה 8 .

http://www.camera-catalog.com/compares/popular/panasonic_lumix_dmc-tz8_vs_panasonic_lumix_dmc-tz7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לילה? סתם ערב בפאב או על האש ביער?

כל קומפקטית תיהיה לא הכי טובה כאן, אבל היא בסדר עם פלאש.

ב TZ5 וב TZ7 יש אופציה מעניינת שאני אישית אוהב, בחבר'ה אנחנו קוראים לה "דאבל פלאש" (לעוד חברים יש את ה 7 וה 5).

זה בעצם אופציה שהמצלמה מדליקה פלאש ראשון, ורק מודדת את האור, ואז בפלאש השני היא מצלמת עם דגש על חשיפה ארוכה יותר ופלאש ממש חזק- ככה התמונה יוצאת מוארת ברקע , שזה הכי חשוב וגם יש לה גוון חם.

(תמונות שהפנים מוארות והכל ברקע שחור פחם- אני לא אוהב).

אם אתה אוהב לצלם נופים בלילה, יש לך אופציה של חשיפה של 15-30-60 שניות, ככה שאתה יכול לעשות אחלה תמונות בלילה- כמו מקצועית ,על חצובה/משהו מקובע כמובן.

יש לך גם פיצוי חשיפה ידני, שעושה אחלה עבודה.

בקיצור- כשחוקרים ולומדים עליה- היא מוציאה אחלה .

*שקול לקחת את ה TZ10 שמחליפה אותה וכבר זמינה בארץ, אני חושב למכור את ה 7 ולקנות את ה 10. (דבר איתי בפרטי אם תרצה את שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...