"תפסיקו להפריע לגלעד לחזור" - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"תפסיקו להפריע לגלעד לחזור"

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני זוכר שבזמנו חיים אברהם, אביו של בני אברהם שהיה חטוף עם עוד שני חיילים, פעל במישור הבין-לאומי על מנת ליצור לחץ על חיזבאללה לשחררו. בראיון ששמעתי לאחרונה עמו הוא ביקר קשות את הוריו של גלעד והעלה בדיוק את הנקודות שאתם מעלים בקשר להעלאת המחיר וכו.

מה שהמדינה צריכה לעשות עכשיו הוא לחשוב על החטוף הבא (חס ושלום). שחרור מחבלים ייצור 2 דברים: 1. לחמאס\חיזבאללה\כל ארגון טרור אחר יהיה מניע מצויין לחטוף עוד חיילים, והם ייעשו את זה. 2. מספיק שמתוך ה-1000 מחבלים שישוחררו רק אחד מהם יפעל ויהרוג לנו אזרח אחד בלבד, הרי שלא השגנו כלום.

יש לנהוג במדיניות "חייל חטוף" שאומרת צבאי ברגע החטיפה עד לשחרור החטוף, חי או מת.

נוהל "חניבעל" בצבא אומר שבמקרה חטיפת חייל יש לרסס את הרכב הנמלט גם במחיר פגיעה בחייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

העיתון שקידם את המאבק בממשלה ( במקום בחמאס ) על בסיס האמתלה של גילעד שליט היה , ידיעות אחרונות . ידיעות אחרונות שיש לו אג'נדה נגד היום . כי לישראל היום ליכאורה יש אג'נדה בעד הממשלה והעומד בראשה .

קונספירציה ? לא יודע , אבל מסריח ברמות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והטימטום ממשיך:

נועם שליט: "נתניהו, הפסק להתעלל בגלעד"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3927631,00.html

הנה תגובה שמאוד אהבתי.

האם נתניהו הוא זה שחטף את גלעד?

אולי תבקש עזרה מהחמאס לשחרר את גלעד מביבי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום להפעיל לחץ על ממשלת , שיפעיל לחץ על ארגון הטרור שמחזיק את הבן שלו בשבי.

הוא צריך להשקיע את כל האנרגיות שהוא משקיע בהפעלת לחץ בינלאומי על **ארגון הטרור שמחזיק בבן שלו** ולא על ממשלת שלא מחזיקה ומעולם לא החזיקה את הבן שלו בשבי.‬

איך בדיוק הוא יעשה צעד כזה?

שרוב רובו של העולם תומך בפלשתינים, ומתנגד לכל מיני מצורים למינהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3927631,00.html

אני קורא את הטוקבקים, ומאוד מרוצה מהמצב. הרוב המוחלט מודע לטיפשות של הדביל הזה, ומעמיד אותו במקומו.

מסכן גלעד, האבא הטיפש שלו גורם לזה שהוא ישאר עוד ועוד בשבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנצל על שליכאורה אני מטה את הדיון אבל שוב אני מעיין בכתוב ב YNET ולעזזאל אני אומר לעצמי מדוע הם ממשיכים לשקר ולקרא לגירוש של העובדים הזרים וילדיהם "גירוש ילדים" הרי הילדים צריכים להיות עם ההורים שלהם , אז מדוע הם מתמקדים דווקא בילדים כאשר ידוע היטב שאמירת חלק מהאמת היא שקר ? אני מבין שזה באמת כחלק מהאג'נדה שיש לעוכרי העיתון והמולי"ם נגד ביבי נתניהו שעומד בראש הממשלה כי המתחרה של ידיעות קרי היום ליכאורה תומך במדיניות הממשלה , קשה ללי להבין אחרת את השקרים , שהם בפירוש יודעים שזה שקר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא מהקונספירציה שלך.

התשובה ברורה למדי:

מה נשמע נוגע יותר ללב, "גירוש ילדים" או "גירוש פיליפינים"?

וואי חשבתי שכתבת גירוש פלסטינאים . אפשר אולי במקום לגרש 1200 ילדים לגרש 1.2 מיליון פלסטינאים (נשאיר את אילו שעובדים קשה ולא עושים בעיות). :lol: אני בטוח שהילדים של העובדים הזרים יהיו מרוצים מהעסקה הזאת. אפשר לשים את כל העובדים הזרים בעזה ולהקים להם מדינה שנקראת "זריסטאן" והשלום בין לתושבי עזה יחזור. ממש חזון אחרית הימים :lol:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סנאי , ידוע לי שזה נוגע ללב , אני רק אומר מדוע הם בוחרים לגעת בלב , ומדוע הנגיעה הזו מכוונת נגד הממשלה .

לתת.... את הנשמה ואת הלב,

מדוזה זה ממש צורב.

כמו שאני לקחתי שיר ושיניתי לו את המילים כדי לשרת את מטרתי כך גם עושים מניפולטורים מקצועיים.

אכן, מדובר במניפולציה למניפולציה למניפולציה למניפולציה למניפולציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...